yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (39)
  • oylar (39)
  • medya (3)
  4

  1. Beaulis markasının 'Curl it' maskarasına aşırı uygun fiyatlı (indirimsiz 15 tl) olduğu ve markanın ürünleri çoğunluk tarafından beğenildiği için şans vermek istedim. Bende akma yapmadı ve gayet kirpikleri kavrayıp, gün boyu kıvrık kalmasına yardımcı oldu. 2 kat sürseniz de ağırlık yapmıyor. 15 liraya alınabilecek güzel bir maskara olduğunu düşünüyorum. Tabii maskaranın doğru uygulanması farklı bir husus.

  Edit: Arkadaşlar yapısı durdukça güzelleşti. "Takma kirpik mi o?" sorularına tabi tutuldum. Loreal ve Max Factor gibi markaların çok yüksek fiyatlı maskaralarını da denemiş biri olarak söyleyebilirim ki, artık bu maskaranın müdavimiyim.

  6 haziran 2019 19:04 18 haziran 2019 00:15

  4

  2. Kıvırıcı kullandıktan sonra güzel kıvırıyor ve kirpikleri kaldırıyor. Biraz çabuk kuruyor sürerken ama yine de memnunum. Fiyatı ve performansı gayet iyi.

  23 haziran 2019 15:46

  1

  3. kirpiklerimi siyaha boyamak dışında hiçbir işlevi olmayan maskara. gerçekten ne kıvırıyor, ne uzatıyor, ne de volüm veriyor. hiç sürmesem daha iyi, en azından temizleme derdi olmaz. fiyatı uygun ama o paraya bile yazık, öyle işe yaramaz bir şey.

  27 temmuz 2019 17:12


  4

  4. geçen hafta indirimsiz bir şekilde aldım fircasina bakarak, iyi ki almışım. kirpiklerimi siyahlaştırıp kıvırıyor ve uygulaması kısmen kolay sağlak biri olduğumdan sol göz altina surerken hep bulastiriyorum :// hafif yapıştırarak hacim veriyor. 15tl gibi bir fiyatı vardı benim kirpiklerime göre 2. f/p ürünü

  28 ağustos 2019 19:55

  5

  5. yaklaşık bir aydır kullandığım, indirimde 10-11 tl'ye satın aldığım maskara. satın almadan önce aynı markanın bir diğer popüler maskarası load it ile bunun arasında çok kararsız kaldım, en sonunda bunu seçtim zira load it'in(gizlinot: pembe ambalajlı olan) ucu bana fazla büyük geldi.

  öncelikle kirpikleri güzel kıvırıyor, hacim konusunda çok iyi değil ama kötü de değil. eğer günlük maskarada ben çok hacim aramam diyenlerdenseniz sizi mutlu eder. bunun dışında 8 saatten fazla süre kirpiklerimde kalmasına rağmen akma, dökülme sorunu yaşamadım. f/p olarak çok çok iyi bir ürün.

  9 eylül 2019 00:02

  6. bu markanın fake-it maskarasını bayıla bayıla kullanıyorum, buna da bir şans vereyim dedim ama fırçası kirpiklerime çok büyük geldi ve ne dolgunlaştırdı ne de uzattı sadece renk verdi.

  9 eylül 2019 13:28

  4

  7. Eğimli ve büyük silikon fırçasıyla kirpikleri tamamen kavrıyor. Her tarayışta biraz daha siyaha boyuyor, kirpikleri uzatıyor ve tek tek ayırıyor. Evet, aynı zamanda kıvırıyor da ancak maskaraya adını verecek kadar bir performans beklenmemeli.

  İkinci katta topaklanmıyor olmasına rağmen, çok da büyük bir fark yaratmıyor. Yalnızca bir miktar daha belirginleştiriyor.

  'Curl it' maskarayı tek başına da seviyor olsam da; diğer maskaraların(gizlinot: Beaulis ‘Load it’ - maybelline ‘lash sensational’ gibi) yardımcısı olarak kullanmayı daha işlevsel buluyorum. İkinci katta topaklanmaya müsait maskaralarda ikinci kat olarak curl it'i uyguluyorum. Hem yapıştırmıyor hem de biraz daha uzatıyor.

  8 ekim 2019 00:18


  5

  8. İndirimde fake it maskarasını almak istemiştim ama kalmamıştı. Fırçası çok kalın görünmesine rağmen ( kalın fırçaları uygulama açısında zor bulduğumdan, yoksa bu tarz silikon fırçalara bayılırım) aldım. 10-11 Liraya kötü de çıksa çok sorun olmazdı. Ama öyle olmadı ve BA YIL DIM

  Kirpiklerim çok düz,kısa değildir zaten. Çok güzel kaldırdı uzattı ve hacim verdi.İlk görüntüsü harika ama asıl sevdiğim 4-5 saat sonra da kirpiklerimin aynı kalkıklıkla durması oldu. f/p inanılmaz bence

  16 ekim 2019 10:20

  3

  9. İndirimden 8 tl ye aldım. Fiyatı normalde de çok uygun zaten. Kesinlikle hacim veriyor tek tek ayırıyor ve sabit tutuyor. Baya güzel bir etkisi var ama çok dökülme yapıyor bende. En ufak gözüm yaşarsa bile rimel nasıl oluyorsa gözümü yakıyor. Daha önce başıma gelmedi bu kadar yakması. Bitirince aynısından almayı düşünmüyorum. En kötü özelliği sürekli dökülmesi.

  3 aralık 2019 00:55

  4

  10. bu girdiyi hangi başlığa yazsam bilemedim. yazmışken ürünü de yorumlarım diye bu başlığa girdim. bu maskarayı yaklaşık 15 gün önce, fırçası lash sensational'a benziyor bir de bunu deneyeyim diye aldım. kullanmaya başladım ben de gayet memnundum ama lash sensational'ın bir tık altında kalıyordu performans olarak. geçen gün ben de elimdeki bitmiş lash sensational'ın fırçasını bunun şişesinde deneyeyim dedim. Curl-it'in fırçası daha ince kaldığı için girmeyebilir gibiydi, sonra baktım ki rahat bir şekilde girdi şişesine. Güzel tarafı ise şu ki; girmekle kalmayıp gayet kendi kapağıymış gibi kapandı, tam oldu.

  şu an 8 tlye lash sensational kullanıyorum resmen. (gizlinot: (:) hem ilk açıldığında çok ıslak olduğu için kirpiklerimi yapıştırma problemi yok hem de makyaj temizlerken onun kadar zorlanmıyor, çok rahat bir şekilde temizleniyor. win-win oldu benim için. devir tasarruf devri, üzgünüm maybelline.

  ürün yorumuma gelirsek, fiyat-performans olarak başarılı bence. günlük kullanım için de yeterli oluyor. kıvamı iyi, temizlemesi kolay, dökülme yapmadı, fırçasını çıkarırken fazla ürün de birikmiyor bazı maskaralar gibi uğraştırmıyor yani. çok fazla hacim vermeden biraz uzatıp biraz da kıvırıyor. tabii ki daha iyi maskaralar var ama bu fiyata günlük kullanım için alınır. herkes beğendiği için fake it deneyecektim aslında da kalmadığı için curl it aldım ama bundan da memnun kaldım. denenebilir. beğenmezseniz de lash sensational fırçasıyla kullanabilirsiniz. (gizlinot: hehe)

  ilgili medya:
  1
  22 aralık 2019 18:03