sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (9)
 • medya (0)

1. başrollerini buğra gülsoy ve özge özpirinçci'nin paylaştığı fox tv'nin yeni dizisi.

zeynep, amerika'dan kucağında oğlu selim ve içinde kocaman bir hayal kırıklığı ile geri dönmek zorundadır. birkaç yıl önce evden kaçtığında babası onu silmiştir, bu yüzden türkiye'de gidecek bir yeri yoktur. fatih de eğitimini amerika'da tamamlamış, ailesinin istediği irem ile evlenmek üzere türkiye'ye geri dönecektir, ama evlenmeyi hiç istemez. iki genç insanın yolu bir kavgayla kesişir ve olaylar gelişmeye başlar, ikisinin de birbirine ihtiyacı vardır.

normalde çok çok az televizyon izlerim ve birkaç yabancı dizi dışında şu an hiçbir diziyi takip etmiyorum. dün tesadüfen bu diziyi gördüm ve resmen ekrana kilitlendim kaldım. sürekli ağlayanların, kavga edenlerin, birbirini öldürenlerin ne bileyim dram içinde yüzenlerin eksik olmadığı güzel(!) dizilerimizden öyle bıkmışım ki bu sıcacık romantik komedi resmen ilaç gibi geldi. bayıldım süslüler, bayıldım. oyunculuklar çok iyi. senaryo gerçek hayatta pek karşılaşılabilecek gibi değil ama inandırıcılığı yüksek, kahkaha ata ata izleyeceğiniz, izlerken içinizi ısıtacak bir dizi. oturdum yeni bölümünü bekliyorum.

11 şubat 2015 14:12

2. dün akşam 2.bölümü yayınlamış fox dizisi.

ilk bölümü tam olmasa da mevzuyu anlayacak kadar izleyebilmiştim.

2.bölüm itibariyle özellikle zeynep'in olaylara, kişilere verdiği tepkileri yerinde buluyorum.özellikle fatih ve kuzenine attığı tokatlarla karakterinin altını çizdiğini sanıyorum.

zengin-fakir ikilisi olsa da çok bahsi geçmiyor.bu duruma takılan tek kişi fatih'in annesi muko.ki zaten kendisi zeynep'i avlamaya hazırlanıyor eski nişanlıyla birlikte.

akşam en çok süt anne olayına güldük ailecek.biraz karikatürize yanı var dizinin

tabi bu yanı ile klasik ağlak dizilerden sıyrıldığı için seviyoruz aşk yeniden'i.

18 şubat 2015 12:54

3. Çok çok sevimli bir dizi olmuş. buğra da özge de çok uyumlu olmuş. insan izlerken eğleniyor.

18 şubat 2015 13:23

4. akdenizin tuzu gibi. (link: www.youtube.com/watch?v=u-FojZbpcXA

bir yeni türkü şarkısı.)

18 şubat 2015 14:02 18 şubat 2015 14:11

5. önceki hafta izlemeye başladığım, internetten önceki bölümlerini de izlediğim, yüzyıllar sonra devamlı olarak izleyeceğim yegane türk dizisi.

oyunculuklar ve hikaye çok sıcak, çok samimi, araya serpiştirilmiş zekice espriler ve mimikler gayet de güldürüyor, gülümsetiyor.

ayrıyetten selim veledi aşırı aşırı tatlı :d

11 mart 2015 21:04

6. son zamanlarda yerli kanalların eeenn eğlenceli, en izlenesi dizisi ((bkz: beş kardeş)'le beraber) gerçek hayatta olmayacak kadar uçuk şeylerin anlatıldığına dair eleştiriler duyuyorum bir takim densizlerden. iyi misiniz kuzum? romantik komedi bu, gerçekçilik istiyorsanız belgesel izleyin.

11 mart 2015 22:37 11 mart 2015 22:38

7. ilk bölümünden beri izlediğim tek türk dizisi. sadece yabancı dizi izliyorum triplerinde değilim ama bizim dizilerde de hep bi dram, bol ağlama, bi sert adamın milletin canını okuması, mafyaların millete sıkması, milleti öldürmesi falan bunlar bana baygınlık geçirtiyor ama bu dizi insana mutluluk veriyor tanıtımını gördüğüm anda bile sırıtmaya başlıyorum :D değişik yüzleri görebilmek ayrı bi mutluluk sebebi, yıllardır hep aynı insanları görüyorduk dizilerde. selimi oynayan çocuklar aslında ikiz çok dikkat ederseniz değiştikleri anları yakalayabiliyorsunuz ikisi de çok şeker :D bi de son olarak bu diziye başladığımdan beri buğra hayranı oldum o da çok şeker yaa!

12 mart 2015 16:42 12 mart 2015 16:43

8. bir özge özpirinçci hayranı olarak başladığı günden beri severek takip ettiğim durum komedisi tarzında türk dizisi.

oyunculuklar, mimikler, temel kurgu çok keyifli de işte işin içine "türk dizisi" vasfı girince çekilmez bir hal alıyo.

28 ocak 2016 14:39

9. severek izlerim kendisini. selim bebeğe bayılıyorum zaten. kafa dağıtmalıktı güzeldi

lakin

her türk dizisinin 5 te 4 ünde olduğu gibi diziye aşırı bir karakter katılmıştır. Diğer karakterlerden bulamadıkları enerjiyi o karakterden bulmaya çalışmak bilirsiniz yaygındır. Gülse Birsel de bunu yapardı ama kadının yarattığı karakterler zaten başlı başına bir dizi olurlardı. onu hariç tutuyorum yani . neyse o karakterin sesi genelde yüksektir bağırır çağırır böyle çok enerjiktir. su koysana bile demesini olay yaparlar.

yeni gelen kız var ya şefika mıdır nedir.işte o da öyle tamam ilginç mesela ama sahneleri çok gereksiz ve yorucu.dakikayı onunla mı dolduruyorlar nedir.

selimin sahnelerini artırın yahu yerim ben onu

edit: şazimentmiş adı

2 şubat 2016 23:08 2 şubat 2016 23:09

ilginizi çekebilecek benzer başlıklar