yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (44)
  • oylar (25)
  • medya (1)

  1. yağlı ve akneye meyilli ciltler için uygundur. Benzerlerinden farklı olarak cildi uzun dönem kullanımda bile kurutmaz. Tek eksisi ambalajıdır. Fena halde akıtır.

  10 ağustos 2014 13:25

  2. Bayıldığım, hiç değiştirmeyeceğim temizleme jeli. Çok akışkan olduğu için çabuk bitiyor ama ben pompalı seyahat şişesine koyduğum için artık sorun değil. Gözümde dört dörtlük. Hele bir de Migros indiriminde aldıysam yeme de yanında yat.

  15 ağustos 2014 20:09

  3. Migros indiriminden iki tane almadığıma pişman oldum.Kurutmadan temizliyor karma cildimi.İçinde sls var malesef ama yine de ikinciyi almayı düşünüyorum.Kapağı aldığım gibi bozuldu ama o fiyata bu ambalaj anca.

  19 şubat 2015 14:38


  4. Cildim karma fakat kışın kuruya dönük karma. Bu temizleme jelini de kışın kullanmıştım. Gayet güzel temizledi benim akneye meyilli cildimi ama biraz kurutmuştu yanaklarımı (gizlinot: genelde çoğu temizleyici normal/kuru olan yanaklarımı kurutur. ) yağlı ve akneye meyilli ciltlerin seveceğini düşünüyorum. Migros indirimlerinde 8-9 liraya kadar düşüyor.

  11 haziran 2015 12:42 11 haziran 2015 12:43

  5. Tek başına sivilcelere çare değil fakat destek ürün olarak kullanırsak başarılı. Ben biraz kuruma problemi yaşadım, çözümü günde bir defa, gece kullanarak buldum. Hafif bir kokusu var fakat yüzde kalıcı değil.

  21 kasım 2015 09:23

  6. Bir haftadır sabah akşam düzenli olarak kullandığım yüz temizleme jeli. Bütün kış köpük diye geçen krem temizleyici kullandım karma cildimde, yaz aylarına girdiğimiz için, cildimde yağlanmayı dengelemesi için bu temizleme jelinden edindim. Tercih etme sebebim içeriğinde panthenol ( B5 vitamini) ve Niacinamide (b3 vitamin) kombinasyonu idi, zira leke ile ilgili bir mücadelesi de söz konusu bu temizleme jelinin. kokusu omo gibi :)) Çok ağır olmamakla birlikte, bildiğiniz deterjan kokuyor. Temizlemesi gayet iyi ve kurutmuyor. Fakat yine de sevdiğimi söyleyemem, belki de beklentimi yüksek tuttuğum için bilemiyorum, cildimde bıraktığı hissi sevmedim. Bitirene kadar kullanmaya devam edeceğim, 150 ml bir ambalajı var, ziyadesi ile akışkan olduğu için bitirmek çok da zor olmayacak. Canım temizleyicim (bkz: pure beauty white&bright cleansing foam )'a geri döneceğim.

  Edit: Kullanmaya devam ettiğim zaman başarılı buldum, gerçekten ciltteki yağ dengesini sağlıyor. Cildim daha az yağlanıyor ve cildi kurutmuyor. Sadece sivilceli bölgelerde hafif bir yanma yapıyor. Yaz aylarında kullanılası güzel yüz temizleme jeli.

  2 haziran 2016 11:06 18 ağustos 2016 09:36

  7. Üzerinde perakende satış fiyatı 21 tl görünmesine rağmen migros indirimde 7,92e edindiğim, aşmış temizleyici. Karma ve yağlı ciltlerde kendisi tek kelimeyle ef sa ne

  4 eylül 2016 20:05


  8. bir bloggerın tavsiyesi sonucu edindiğim ürün. bugüne kadar kullandığım tüm yıkama jelleri yüzümü gerim gerim gerdiği için ve inanılmaz derece kuruttuğu için bundan da çok ümitli değildim ama alıp denedim. yüzümü temizlerken hiç kurutmayan bir ürün bulduğum için çok mutluyum. çünkü yağlı ciltliler bilir yüzünüzü temizledikten sonra yüzünüz ne kadar kurursa ondan sonra yüz bir o kadar daha yağ salgılıyor. bu problemimi çözdüğü için sevdiğim bir ürün oldu. kokusu yeni temizlik yapılmış ev gibi yani temizlik kokuyor bence. temizlemesinden de memnun kaldım. migros indirimden 8 lira gibi komik bir fiyata almıştım. daha iyisini bulana kadar bittikçe alacağım bir ürün artık benim için.

  10 eylül 2016 23:56 11 eylül 2016 00:04

  9. Benim de Migros indiriminden denemek amaçlı edindiğim yıkama jeli. Öncelikle kokusunu ben çok beğendim. Sanki annem çamaşır makinasından yeni temiz çamaşır çıkartmış gibi :) bu tip temiz kokuları sevdiğim için bende sorun yaratmadı kokusu. Kullanmaya başlayalı 4-5 gün oldu tahmin ediyorum. Cildimdeki sivilceleri kuruttuğunu fark ettim. Ama benim çenemde de bayağı bir kuruluk yarattı. Bu belki çenemde kullandığım siyah nokta temizleme bandı (gizlinot: bimde satılan) yüzünden de olabilir ki aslında çenem, özellikle dudak kenarlarım kurumaya oldukça meyillidir. Çok emin değilim ancak ben yıkamadan sonra karma cildimde bir gerginlik, kuruluk hissediyorum. Havaların soğuması ile kendimi tekrar tartacağım ama şimdilik büyük bir sıkıntı değil benim için. Bana temiz olduğu hissi veriyor o kuruluk. Nemlendirici ile hallediyorum. Son olarak kulkandığımdan beri yüzümde güzel bir parlaklık i, canlılık hissediyorum. Sebebi bu jeldir inşallah. lütfen olsun çünkü (gizlinot: kalp)

  11 eylül 2016 11:46 11 eylül 2016 11:48

  10. dermatoloji doktorumun yazdığı, hiçbir işe yaramayan temizleme jelidir kendileri. yanaklarımdaki minik siyah noktalar,ve burnumdakiler için gimtiştim doktora, doktor yazdığında aa medikal bir temizleme jeli herhalde geçirecek demiştim. placebo mudur nedir ilk 15 gün pammık gibi oldu yüzüm. sonra mükemmel ışıkla kaş almak için aynanın karşısına geçtiğimde rutinim olan yüze derinlemesine bakma seansını yapıp bitirdiğimde yüzümü tabii ki delicesine sıkmış ve kıpkırmızı yüzle evin içinde gezdim. Temizleme jeli bitene kadar kullandım ama bir faydasını göremediğim için başka doktora gitmeyi planlıyorum bakalım. Siyah noktalarımı daha derine gömdüğünü düşünüyorum bu kurak toprak cildimde. sana da selam olsun doktor! ne alerjilerime çözüm buldun, ne cildime!

  17 eylül 2016 14:43