yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • oylar (7)
  • medya (3)

  1. Fiyatıyla kalbimi fetheden, sabah uyandığımda gördüğüm kırmızı mor göz altlarımı bir nebzede olsa düzelten göz kremidir kendisi. Yaklaşık bir haftadır sabah akşam yüzük parmağımla pit pit masaj yaparak uyguluyorum belki daha önce hiç göz kremi kullanmadığımdan bu kadar iyi gelmiştir ama aloe veranın yaraları, kızarıklıkları iyileştirici etkisi herkesçe biliniyor zaten. verdiği nem aman aman değil ama benim için yeterli. Arayışta olan varsa bir bakın süslüler rossmandan 12.50 gibi bir fiyata almıştım. Bir de ben hep buzdolabinda saklayarak kullandim.

  27 haziran 2016 23:49 27 haziran 2016 23:54

  2. uygun fiyatlı olduğu için tercih etmiştim. ben verdiği nemden ve ince yapısından memnunum. çok az bir miktar uygulamak benim için yeterli oluyor. aloe veralı olmasının yanı sıra avokado yağı da içeriyor. alterra markasının temiz içerikli olması ve fiyat avantajı yüzünden tekrar alabileceğim bir ürün. elindekini bitirince aklımda diğer çeşitlerini de denemek var. ama ürün çok bereketli olduğu için bir senede ancak bitirebilirim gibi geliyor bana.

  10 kasım 2016 11:21

  3. Bereketli bir ürün olduğunu düşünüyorum. 6 aydan fazla süredir kullanıp bitirdim. İçerik açısından ve uygun fiyatından dolayı alterraya karşı bir gönül bağım var. Yapısı hafif ve nem veriyor. Ama dün akşam kullandığımda gözümü gerdiğini fark ettim. Sabah uyandığımda minnacık göz çizgilerim daha derin gözüktü gözüme. Verdiği gerginlik hissinden dolayı diye düşünüyorum. Yapışkan gibi cildimi sabitlemiş. Dün gece yaşadığım bu durum dışında hiç bir olumsuz yanı yoktu. Fakat bir daha almak istemiyorum. Aynı markanın orkideli olan anti age kremi daha yağlı ve sanırım cildime daha uygun. Makyajın altına ben daha yağlı ve nemli tutan bir göz kremi tercih ediyorum.

  9 aralık 2016 00:00


  4. Alterra markasını vegan olduğu için seviyorum. Uygun fiyatlı olduğu için göz kremini Rossmann dan almıştım. Fiyatına göre hoş bir ürün biraz aydınlık ve nem veriyor ama benim koyu göz altlarıma çözüm değil. Verdiği nem ve ferahlık hissi için ve doğal içerik olduğu için tercih edilebilir.

  8 haziran 2017 12:06 8 haziran 2017 13:14

  5. yapısı hafif, makyaj altına uygun ve oldukça bereketli göz kremi.

  göz çevrem kırışıklık açısından sorunsuz, göz altlarım da bazen mor. ben bu kremi sadece nem versin diye özellikle yaz aylarında kullanıyorum. beklentim sadece nem ve bu krem da beklentimi gayet iyi karşılıyor. daha çok nem istediğimde ve kış aylarında kullandığım göz kremi ise (gbkz: rival de loop age performance göz kremi).

  29 ekim 2017 12:16 4 kasım 2017 20:59

  6. 1-2 haftadır kullanıyorum, buradan gördüğüm tavsiyelere dayanarak almıştım. daha önceden göz kremi kullanmıyordum ama göz altlarım kuruyup dokunduğumda elime pütür pütürmüş gibi gelmeye başladığı için kullanmak elzem oldu. hafif bir yapısı var ve çok azı yetiyor iki gözüme de. bu yüzden uzun süre gideceğini düşünüyorum. çabuk emiliyor. ben duştan çıktığımda, sabahları yüzümü yıkadıktan sonra veya akşam makyajımı çıkardıktan sonra uyguluyorum. göz altlarımdaki o pütürlü his gitti. alerjik bir reaksiyona sebep olmadı. gayet memnunum. zaten kırışıklık sorunum da yok sadece nemlendirme amaçlı kullanıyorum. bitince yine bu markanın başka göz kremlerini denerim diye düşünüyorum.

  24 mayıs 2018 16:33 24 mayıs 2018 16:41

  7. Rossmanndan uygun fiyatlı olduğu için ve içeriğinin temiz olduğunu düşünerek aldığım ürün.Nemlendirmesi yeterli öyle morluklara falan bir etkisi yok.Benim en çok sevdiğim özelliği ise göz altımı ferahlatması tuhaf bir serinlik vermesi

  13 ağustos 2018 09:46


  3

  8. uzunca bir süredir akşam yatarken ve makyaj altına kullanarak deneyimlediğim oldukça uygun fiyatlı ve doğal içerikli, vegan, göz kremi. vaadettiği gibi göz çevresini yatıştırıp sakinleştiriyor ancak nem verme konusunda sıradan bir göz kreminin ötesine geçemiyor. sürdükten sonra vermiş olduğu ferahlık hissini seviyor ve bitene kadar makyaj altına kullanmaya devam etmeyi düşünüyorum. bittikten sonra tekrar alacağım bir ürün değil ne yazık ki.

  13 eylül 2018 09:43

  4

  9. İçerisinde aloe vera ,avokado yağı ve alp buzul suyu kullanılmış. Göz altlarım nemlensin ve biraz da olsa morluklarıma iyi gelsin diye aldım. Nemlendirmesi günlük olarak yeterli ama gözaltı morluklarına hiçbir etkisi yok. (gizlinot: (Ürünün böyle bir iddiası da yok açıkçası.)Yalnız ürünün yapışkan bir yapısı var sürdükten sonra bu his kaybolsa da yapısı ince gözaltı derimi birbirine yapıştırdığı için kırışıklıklarımı belirginleştirdi.Makyaj altı kullanımda ise pütür pütür olup soyulduğu için kapatıcı altına kullanamadım maalesef.

  Tanım:Temiz içerikli ve uygun fiyatlı günlük olarak kullanılabilecek göz çevresi kremi.

  12 kasım 2018 00:48 12 kasım 2018 00:51

  5

  10. 24 yaşındayım ve bugüne kadar hiç göz çevresi kremi kullanmamıştım. ne olduysa bir gün adeta yataktan "göz kremi kullanmam gerek!" diyerek kalktım. alterra markası da bir süredir aklımdaydı. vegan ve nispeten doğal içerikli olduğu için ve uygun fiyatlı olduğu için ürünlerini kullanmak istiyordum. bu kremle de ilgili olumlu yorumlar görünce yılbaşı indiriminde 18 tl ye aldım. indirimsiz fiyatı 36 tl civarıydı sanırım.

  ilk göz kremim olduğu için kıyas vs yapamıyorum ancak nemlendirmesini iyi ve şimdilik yeterli buldum. kuru ve hassas ciltler için tasarlanmış. göz kapaklarım hafif yağlı göz altlarım daha kurudur; kremi gece uykudan önce sürüyorum, tüm gün göz çevrem yumuşacık kalıyor. kullanımı da çok rahat hemen yayılıp emiliyor. içinde avokado yağı mevcut. içerikle ilgili daha detaylı bilgi vermek isterdim ancak türkçe açıklamaların bulunduğu kutusunu maalesef bulamıyorum.

  sonuçta benim beğendiğim ve beklentimi karşılayan bir krem oldu. aynı markanın üzümlü-beyaz çaylı da bir göz çevresi kremi var bu bittiğinde onu da denemeyi düşünüyorum.

  ilgili medya:
  2
  1 ocak 2019 20:10