sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (55)
 • medya (14)

1. Kesinlikle panora'nın ordaki paris kuaför değil.

Tabi standart bir saç kesimine 100 lira vermek istemiyorsanız...

13 ocak 2016 03:09

2. Batıkent Kadınca Güzellik Salonu.

2 kız kardeş 1 kuzen işletiyorlar. 3 katlı ama küçük şirin bir güzellik salonu. Saç kesim yapmıyorlar. Tamamen kaş alma, şekillendirme, ağda, epilasyon, lazer, vücut bakımı, cilt bakımı vs. alanında harikalar. Ben yaklaşık 3 yıl önce ankara'ya ilk geldiğimde gitmiştim hala da gidiyorum. Deniz hanim kaş konusunda uzman. Kaşlarınızı yüzünüze göre şekillendiriyor, herkese aynı şekli yapmıyor, size önerilerde bulunuyor,eli hızlı, muhabbeti iyi, çok hoş bir kadın. Kaşlarımı adam etti ve sevgili (yazar: katharsis) ile buluşmamızda da tarafından kaşlarıma iltifat almışlığım oldu :) Fiyatı da öyle bir hizmet için gayet uygun ki kaş ve dudak üstü 15 tl. Batıkent metrosundan inince çok yakın bir konumu var. İsteyen süslüler mesaj atarsa telefon numarasını ve açık adresini verebilirim.

Edit : normalde Kaşlarınızı 5 dk da aldırıyorsanız deniz hanim 15 dk da alabiliyor. Ne alaka ? Hani eli hızlıydı ? Diyebilirsiniz. Şöyle ki ; işiyle gerçekten ilgili, baştan savma yapmıyor, özeniyor, Kaşlarınız o alırken çok alınıyormuş hiç kalmamış gibi hissedebilirsiniz, makas seslerinden falan ama korkmayın. El alışkanlığından öyle makas sesleri geliyor ama tek tük kenarlardan düzeltiyor. İlk gittiğimde ben de öyle hissetmiştim ama işlem bittiğinde hiç incelmemis hatta daha dolu görünen kaslarla kalkmistim.

Bir diğer konu, normalde aldırdığıniz kaş en fazla 2 hafta giderken, deniz hanımın aldığı kaş 1 ay gidiyor. Benim kaşlarım 2. Hafta çıkmaya başlıyor fakat ara boylarını öyle güzel ayarlıyor ki ben sadece alttan çıkanları cımbızla alıyorum. Boylece sanki yeni alınmış gibi temiz 2 hafta daha kullanabiliyorum.

13 ocak 2016 09:18 4 şubat 2016 20:05

3. çankaya için kent kuaför, hairport ve şahika önerebilirim

13 ocak 2016 11:56


4. şili meydanindaki jaklin kuaför ve reis kuaför. ikisi de iyi bence. kent kuaför önerilmiş ama benim orayla ilgili deneyimim kötüydü.

4 şubat 2016 21:24

5. kaşlarınızı müthiş bir şekilde aldırmak için Gölbaşı'nda Kaymakamlık binasının karşısında Nihal & Zuhal kuaför. nihal hanıma kaşlarınızı aldırmalısınız. çok yetenekli. 10 yıldır müdavimiyim :)

5 şubat 2016 18:21

6. batıkentteki la mode kuaför oleplex ürünleri kullanıyor biraz pahalı ama işlerini iyi yapıyorlar. Yine batıkentte şule hair desing var loreal inova kullanıyorlar uzun saçımı komple 150 tl ye boyatmıştım.(gizlinot: boyaya alerjim var da. )

5 şubat 2016 22:36

7. Yıldız'da Aqua kuaför. Sahibinin adı Hakan. Biraz pahalıdır ama kesim ve boyada çok başarılıdır.

6 şubat 2016 02:45


8. sevgili (yazar: katharsis) in bahsettiği essanelle kuaförü deneyimlemiş bulunmaktayım süslüler.

*öncelikle oldukça profesyonel bir duruşa sahipler, buradan + puan kazanıyorlar.

*ben saçlarımda küllü sarı tonlarında doğal geçişli bir balyaj istiyordum. ve bu işlem yapılırken de saçım yıpranmasın istiyordum çünkü bununla ilgili kötü anılara sahibim ve saçımın rengi de entrasan bir şekilde zor açılıyor(gizlinot: çok koyu saçlarım da yok bana göre )

istediğim renge ulaşamadılar, her ne kadar gören herkes çok beğense de ben biraz açık buluyorum rengini. zaten istediğim renk de çok zor bir renkti, bunu yapabilecek kuaför bulabilecek miyim bilmiyorum...

*saç kesimi de yaptırdım, çok az kesmesini istedim veeee bingo çok az kesti (gizlinot: alkışlarrrr ıslıklarr)

ilk defa bir kuaförün çok az kesilsin talimatına uyduğunu görüyorum. hatta kesime 60 tl verince keşke daha çok kestirseydim dedim çünkü kırık almaya genelde daha az para veriliyor.

toplamda 180 tl vererek salondan ayrıldım. renginin tutmaması dışında memnun kaldım diyebilirim. herkes çok beğendiği için rengine de takılmıyorum artık, sanıyorum bu kuaföre tekrar gitmeyi düşünürüm. saçımın görselini de koyuyorum ve (yazar: katharsis) e tekrar teşekkür ediyorum:)

edit: bahçelievlerde ibrahim aydın kuaför var, çok beyfendi bir adam salonda çok ''nezih'' :) kesim+fön:95 tl yani tuzlu diyebiliriz. asimetrik kesimler konusunda çok başarılı, o geçişleri fln çok güzel yapıyor. yalnız ne yazık ki istediğinizden kısa kesiyor, benim de arkadaşımın da saçında aynı şey oldu, gösterdiğimiz boydan 2-3 parmak kısa kesti. Eğer bu çok takılacağınız birşey değilse deneyebilirsiniz.

Bir daha edit: performanlari nedense gitgide düştü ve ergül bey bugün kardeşimin saçını rezalet bir biçimde kesti. En uzun yeri omzumda olsun demişti kardeşim ama şuan saçının en uzun yeri çenesinin üstünde!!!!! Bir kuaföre daha elveda diyoruz.

20 şubat 2016 11:53 26 ekim 2017 22:46

9. yıllar önce pink floyd diye bi' güzellik merkezine gitmiştim. kızılay avm'nin oralardaydı sanırım. normalde ankarada yaşamadığım için hatırlayamadım.

şuana kadar saçımı istediğim gibi kesen tek yerdi.

bak şimdi kırıklarımla gözgöze geldim antalyadan koşarak ankaraya gidesim geldi...zaten kızılaydaki üst geçidin altındaki simitçinin simitlerini de özledim.

20 şubat 2017 23:11

10. Panora'da ki Paris Kuaför'ü tek geçerim kesinlikle profesyonel ve kaliteliler. Hasan Bey'in saçkesimi birazcık pahalı olsa da kusursuz.

21 şubat 2017 11:34