ardıç katranı sabunu

0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (0)
  • medya (1)

1. kapkara rengi ve farklı kokusuyla oldukça ilginç bir izlenim veren ve ilk bakışta pek de sabun olduğunu çaktırmayan arındırıcı. henüz kullanmaya başlamadım ancak dolabı her açtığımda suratıma çarpan kokusu bu sabuna dair okuduğum iyi yorumları aklıma getirerek kendisinden medet ummamı zorlaştırıyor. gene de (yazar: lavanta )'nın girdisi teşvik edici oldu.

27 aralık 2014 22:43

2. hem saçlarım hem cildim için kullandığım sabun.

zaten kuruluktan mahvolan cildim için banyodan banyoya kullanıyorum, şikayetçi değilim. ben doğal sabunların cildin nem dengesini sağlamaya yardımcı olduklarını düşünüyorum.

kokusunu çok seviyorum. ayrıca tatlı bir sabun bu.

10 ocak 2015 20:13

3. 25 yaşından sonra başıma bela olan sivilcelerim için modern yöntemleri denemekten bir haller gelmişti. Ben aslında alternatif yöntemlere pek güvenmem. O yüzden bu tarz bir sabun kullanmayı hiç düşünmemiştim. Son 2 ayda sivilce için harcadığım miktar çok fazlaydı ve sivilceler azalsa da bitmemişti. Bendeki sivilceler regl dönemi habercisi gibi regl olmadan iki üç gün önce çıkıyor.

Gerçekten bilgili olduğunu düşündüğüm bir aktar önerdi bu sabunu 2 gündür kullanıyorum. Var olan sivilcelerim 2 günde kurudu gitti. Cildi ciddi anlamda yağdan arındırıyor. Kokusu güzel olmasa da çekilemeyecek kadar değil. Yanında birde peeling etkili bir sabun önerdi onuda aldım. Uzun dönem takip sonuçlarını burayada yazacağım.

15 ağustos 2015 23:12


4. Egzamaya meyilli bir cildim var. Hele kışın yüzüm atopil egzamaya bağlı olarak pul pul oluyor. Ama bu katran sabunu mücizevi bir şey. Yüzümü bununla yıkıyorum ve kantaron yağı sürüyorum ve cildim bildiğiniz bebek poposu. Aslı özdel'den duymuştum bunu ve inanılmaz memnunum. Bulduğunuz yerde bu ikiliyi kapın heleki egzamanız varsa.

19 ocak 2017 01:30

5. ardıç ağacından çıkarılan ardıç katranı yağı kullanılarak hazırlanan, antiseptik özelliği sebebi ile pek çok soruna karşı anadolu'da yıllardır kullanılan sabun türü.

kardeşimin araştırmaları sonucu ismine rastladık. sırtımdaki sivilcelere çare olur umuduyla aldım ve işe yaradığını söyleyebilirim. nivea duşta vücut kremi, hobby duş jeli ve adını hatırlayamadığım bir saç kreminin sebep olduğunu düşündüğüm sırtta yoğun akne probleminin çözümü oldu bu sabun. (gizlinot: sırtta sivilce problemi için iyi gelen başka bir ürün ise rossmannda satılan synergen deep clean tonik idi) tabi artık kullandığım ürünlere ve duşta kullanış sırasına mümkün olduğu kadar dikkat etmenin de faydası oluyor.

benim yüzümde kullanmak istemediğim derecede kurutucu bir etkisi var vücudumda, ama gerçekten yağlı cildi olanlar belki yüzleri için deneyebilir. kokusu ise anlatılmaz yaşanır. (gizlinot: swh) benim koku hassasiyetim vardır ama, bana yanmış odun ya da yağmurdan sonraki toprak kokusunu hatırlattığı için çok rahatsız etmiyor. siz yine de koklamadan almayın.

izmir'de hemen hemen her aktarda oluyor. ben özellikle çankaya'da hisarönü cami girişinin yakınlarındaki aktarlardan alıyorum. yaklaşık 6 ay önce tanesi 7-tl idi.

evde her zaman bulunmasını istediğim bir ürün. bittikçe alıyoruz. özellikle vücut sivilceleri için aklınızda bulunsun.

13 aralık 2017 20:35