0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (0)
  • medya (1)

1. kapkara rengi ve farklı kokusuyla oldukça ilginç bir izlenim veren ve ilk bakışta pek de sabun olduğunu çaktırmayan arındırıcı. henüz kullanmaya başlamadım ancak dolabı her açtığımda suratıma çarpan kokusu bu sabuna dair okuduğum iyi yorumları aklıma getirerek kendisinden medet ummamı zorlaştırıyor. gene de (yazar: lavanta )'nın girdisi teşvik edici oldu.

27 aralık 2014 22:43

2. hem saçlarım hem cildim için kullandığım sabun.

zaten kuruluktan mahvolan cildim için banyodan banyoya kullanıyorum, şikayetçi değilim. ben doğal sabunların cildin nem dengesini sağlamaya yardımcı olduklarını düşünüyorum.

kokusunu çok seviyorum. ayrıca tatlı bir sabun bu.

10 ocak 2015 20:13

3. 25 yaşından sonra başıma bela olan sivilcelerim için modern yöntemleri denemekten bir haller gelmişti. Ben aslında alternatif yöntemlere pek güvenmem. O yüzden bu tarz bir sabun kullanmayı hiç düşünmemiştim. Son 2 ayda sivilce için harcadığım miktar çok fazlaydı ve sivilceler azalsa da bitmemişti. Bendeki sivilceler regl dönemi habercisi gibi regl olmadan iki üç gün önce çıkıyor.

Gerçekten bilgili olduğunu düşündüğüm bir aktar önerdi bu sabunu 2 gündür kullanıyorum. Var olan sivilcelerim 2 günde kurudu gitti. Cildi ciddi anlamda yağdan arındırıyor. Kokusu güzel olmasa da çekilemeyecek kadar değil. Yanında birde peeling etkili bir sabun önerdi onuda aldım. Uzun dönem takip sonuçlarını burayada yazacağım.

15 ağustos 2015 23:12


4. Egzamaya meyilli bir cildim var. Hele kışın yüzüm atopil egzamaya bağlı olarak pul pul oluyor. Ama bu katran sabunu mücizevi bir şey. Yüzümü bununla yıkıyorum ve kantaron yağı sürüyorum ve cildim bildiğiniz bebek poposu. Aslı özdel'den duymuştum bunu ve inanılmaz memnunum. Bulduğunuz yerde bu ikiliyi kapın heleki egzamanız varsa.

19 ocak 2017 01:30

5. Çok bilinmeyen büyük kurtarıcı. Arkadaşım katran kokusunu çok seviyorum diye almıştı (ya da sivilcelerin var demenin bir diğer yolu bilemiyorum), köşe de duruyor, sadece kokluyordum, bir gün yüz temizleme jelim bitti ve alana kadar kullanıyım dedim. Üç aydır sabah akşam vazgeçilmezim oldu. Regl dönemi öncesi yüzüm sivilcelenir genel olarak, o yüzden "sivilcelerimi geçirdi, hiç çıkarmıyor" diyemiycem. Ama yüzümde reglden bir diğer regl dönemime kadar duran büyük kızarıklar, iki gün sonraya sönüyorlar artık. Kesinlikle nemlindiricisiz kulanılmaz, çok kurutuyor yüzü ama iyi bir nemlendiriciyle kesinlikle maaliyet olarak uygun, saf bir çözüm.

23 mart 20:57