yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (86)
  • medya (0)

  1. hakkında bir şey yazmadan önce derin nefes aldığımdır. öncelikle insanı sınar. aşırı bir sabır göstermeniz gerekebilir. güvenini sarsarsanız zaten çoktan bitmişsiniz demektir. ara sıra egosuna toslarsınız o allah'ın emridir.

  bir konuda hatalı olun ve hatanızı telafi etmek istiyorsunuz diyelim. kendinizi tutamadınız ve ağladınız. üzüldüğü için size sarılıp teselli etmekle masadan kalkıp gitmek arasında bırakırsınız aslan erkeğini. o kadar ki uçtur. sonuç olarak masada kalır ama sizin de ağzınıza s*çar afedersiniz.

  kıskançtır. hatta öyle bir kıskançtır ki garsonla muhattap olmanızı bile kıskanabilir. o gün sürdüğünüz bordo ruju onun için sürdüğünüzü bildiği halde bile kıskanır.

  tanıştığınıza pişman olmazsınız ama iyi ki tanışmışım da diyemezsiniz her zaman. çünkü acıtır. baya acıtır.

  sonuç olarak o kadar zaman hayatımda olmuş adamın aklından ne geçti, ne düşündü, ne oldu hala anlayabilmiş değilim. kısmet, hayırlısı diyerek avunuyorum.

  4 eylül 2014 17:07

  2. eski sevgilidir. kendini beğenmiştir,şaka kaldıramayan,kasıntı bir egoist olur kendileri. mekana elele girmekten ulu orta sarılmaktan hoşlanmazlar. özgüven eksikliği vardır. böylesini aldatıcaksın ki kendine gelsin bütün güveni çöksün kalsın orda çok güzel oldu iyi oldu hoş oldu be

  4 eylül 2014 17:27

  3. Sevgilim. Hiçbir şekilde hata yapmayı kabul etmez ve bunu yüzüne söylemenizden hoşlanmaz. Bu en büyük takıntıları. Onu her zaman övmelisiniz. Özellikle sevdiği kişiyseniz. Eğer onu eleştirirseniz cidden üzülüyorlar. Zaten başkalarını da umursamazlar.

  Hep bi mükemmel olma çabaları vardır ama bunu asla kabul etmezler. Onlara göre onlar mükemmel olamazlar ama biz(sevgilileri) olabiliriz ve cidden biz hata yapmayalım diye var güçleriyle uğraşırlar.

  Duygusaldırlar. Romantiktirler. Ama düşünceli değildirler. Öyle ahım şahım sürprizler beklemeyin. Zira benimki hiç yapamıyor ihihih.

  Egolarıyla ilgili açıkçası başka aslan burçlarında denk geldim ama sevgilim işi konusunda bi tek egoist. Ve evet bunu hak ediyor da çünkü işinde zaten hataya asla yer vermez ve bütün güçleriyle uğraşırlar. Ama insanlığı konusunda hiç egoistliğini görmedim yavrumun. Açıkcası başkasında olsa şu özelliklere tahammül bile edemem ama onda çok tatlı geliyor ya ahajskdj

  Ve evet çok kıskançlar. Sevgilim çok kısıtlamaz falan ama çok korumacıdırlar ve kafası atarsa cidden takabilirler.

  Bi diğeri de çok ketumlar. Bi dertleri varsa açana kadar alnınızın derisi çatlayabilir.

  En önemlisi de marshmallow gibi bir kalpleri. Sevmeyi, merhameti, acıma duygusunu çok iyi biliyorlar. En en en sevdiğim de bu.

  Benim de yükselenim aslan zaten bir çok huyumuz benziyor falan anlaşıp gidiyoz işte ya.

  4 eylül 2014 21:26


  4. erkekte uzaydır. övülmeyi seviyorsa bile bunun için birşeyler yapıyordur muhtelemen boş biri değildir yani. hem erkek olarak ağırlığını hissettirir hem de hiç kasmaz boğmaz espriler yapar neşeli ve sıcaktır. bakımlıdır, güzel giyinmeyi sever havalidir, kendine has bir piç gülüşü olanlarına çok rastlanır ama içinde duygusal yumos bi kediciktir. sevdiği için herşeyi yapabilir, en çok kendini sevse bile sizsiz de kendini sevemeyeceğini bildiği için (gizlinot: en azından bir süre) sizi kaybetmemek için de elinden geleni yapar. aşıkken bi başkadır, tadından yenmez ama onun dışındaki zamanlarda oldukça flortozdur çünkü kendini iyi hissetmeye egosunu bol bol beslemeye ihtiyacı vardır. bu zamana kadar sevdiğim erkeklerin burcudur. gel de inanma.

  12 kasım 2014 01:29

  5. u-zak du-run.

  bunlar ağır ruh hastaları. eğer ciddi bir şeyler peşindeyseniz, ki zaten bu erkeklere katlanmanızın tek geçerli sebebi size köpek çeken erkeklerden hoşlanmanız olabilir bence, cidden elleşmeyin. ha illa elleşicem diyorsanız bunlar kadar kontrol manyağı olmayan fakat güzel elleşen (gizlinot: swh) bir akrep burcu erkeği vardır benden öte benden ziyade.

  (link: https://youtu.be/Q4BP-0YZkm8 yaram içerdeeaağğa!)

  10 nisan 2015 00:58

  6. güvenilmez! bir de kendisi cinsel münasebetlerden pek hoşlanır efenim. sonra "sevişmek istemeyen qızlar eklemesin" tribi atabilir. "kime veririm -es- yüreğimi" diyemeyecekseniz bence 5 metre ötesinden yürüyün.

  konuşkan, özgüvenli hallerinin altında tam bir mal yatıyor benden söylemesi.

  10 nisan 2015 01:12

  7. koç kadını ve aslan erkeği en iyi anlaştığı burçtur. ateşe ateş tutkulara alev aldırır. koçun inadı aslanın ısrarı acayip bir şekilde dengeler. kısaca yakarlar...

  10 nisan 2015 14:05


  8. sevgilim olan kişidir. hayata karşı genel olarak kükreyerek asarım, keserim, yaparım, ederim, aslanım, kralım davranışları mevcuttur. fakat perdelerini kaldırdığında kedi gibidir :) aslan burçlarında var olan egoistik durumu bilip azıcık alttan alır da suyuna gidilirse baldan tatlı olurlar. zira kendim de aslan burcuyum, ne yapılması gerektiğini biliyorum. o yüzden ilişkide kral & kraliçe gibiyiz. (maşallah diyin) :)

  10 nisan 2015 15:52 10 nisan 2015 15:52

  9. İllet olurum kendilerine, egolarına gerçi ben aslan burcu kadınları da sevmem ama nasıl oluyorsa ben koç burcuyum ve anlaştığım burçlar arasında aslan da var ama ben katiyen anlaşamam. Ayy bana bir de aslan burcu üstüne üstlük akp fanatiği olan sınıf arkadaşım eve çıkalım demişti düşüncesi bile gözlerimden ateş çıkarmaya yeterli

  11 haziran 2015 19:51

  10. Herkes için sıradan bir olayı çok ilginç ve ayrıcalıklıymış gibi şişirerek anlatma özelliği olan erkekler. Bir de övünmeyi çok severler.

  "şu bakan ile konuştum, benim çalışmalarımı çok beğendi. "

  " üniversitedeyken bütün hocalar bana hayrandı. "

  " o zamanlar tam dört yüz kişinin sorumluluğu bendeydi. Hepsinin kaydını ben tutuyordum. "

  " aslında bu işler çok kolay hepsini biliyorum ben. "

  Bu huyları yüzünden kendilerini çok bilgili zannederler. Ama cahildir. Bu huyları yüzünden kendilerini geliştirmeye çalışmazlar. Ama çok iyi pazarlarlar. Saf kızları kandırırlar.

  21 haziran 2015 13:15