yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (61)
  • medya (1)

  1. sesi beni rahatlatan vlogger. çok tatlı konuşuyor ya. keşke kankim olsa, hep konuşsak dedikodu yapsak. diğer vloggerlardan çok daha olgun olduğunu düşünüyorum. şirin mi şirin bir kız. pembe arkaplanı da hoşuma gidiyor. severek izliyoruz efenim.

  son videosu için (link: https://www.youtube.com/watch?v=zzn4Ke1-iz8 tık)

  5 aralık 2016 20:22 5 aralık 2016 20:23

  2. sakin sakin anlatmasını sevdiğim için takip ediyordum ancak artık takip etmeme kararı aldım. çünkü çok fazla ürün alıyor.tabiki başkasının parası beni ilgilendirmez ama bu kadar tüketim çılgınlığı beni rahatsız ediyor. özellikle krizin olduğu ve tüketmeme kampanyaları yaptığımız günlerde bu kadar teşvik bilmiyorum huzursuz etti beni.

  15 ekim 2017 19:29

  3. ilk başta benim gibi aliexpresci olduğu için sevdiğim sonra baya baya video atmasını beklediğim bir youtuber oldu . severek izliyoruz büşra reyiz.

  24 ekim 2017 22:27


  4. İnstastorylerinde her gün buraya girip hakkında yazılan bir sey var mı diye kontrol ettiğini beyan eden güzel yanaklı , aliexpressin bel kemiği olan instablogger-youtuber.alacağım seyin bir etikerine bakarım pahalı mı diye bi de busra yılmaz videolarına bakarım dupe paylasmıs mı diye öyle ki bir aliexpress fan clublık kendisindeki.

  4 aralık 2017 22:19

  5. Geçen günlerde story de paylaştı burayı bende dedim ki niye yazmamışım, hemen yazmalıyım! bayılıyorum bu kıza, harika! Böyle yanakları sıkılası,yağlı ciltli oluşu kalp ben. Hatta kendisi yüz temizleme alışkanlığımı sağlayan ve yağlı bir ciltle başa çıkmayı bana öğreten kişidir, buradan saygılarımı sunarım hahahahha. Ve onun sayesinde cildiyeye gittim. kıııız büşra hayatıma baya dokundun.

  videolarını ben beğeniyorum, makyaj videolarından daha çok benim ilgimi çeken yağlı ciltler hakkında yaptığı videolar. Mağlumunuz youtube camiasın da herkes (!) kuru ciltli olduğu için Büşra boşluğu iyi görmüş valla! hatta kendi de bu yüzden youtube başladığını söylemişti. iyi ki başlamış. hiç bozmazsın kendini. duruşu, tavırları ve konumu bakımından takdir edilesi.

  Ve takdir ettiğim bir konu daha var ki kendini günümüzde bize dayatılan güzellik standartlarına bağlamaması, bunu dayatanlara karşı çıkması gerçekten ayakta alkışlanası bir tavır. şahsen balık etli ve alışagelmişin dışında bir güzelliği var! Maşallah diyeyim burdan.

  Bir ara sana yazayım da iki çift laf edeliiim! tam kanka havası var, bulacağıım seni :)

  5 aralık 2017 20:14

  6. kendisi burada yazardı. burada tanıyıp abone oldum. son aliexpress videosunda aldığı yüz paleti ve far paletini gösterdi. hayır zaten tüketim çılgını bir insansın, yok mu zaten benzeri? neden insanları 2-3 dolarlık şeylere teşvik ediyorsun? xp’den farkı yok hatta daha da kötü.

  10 ocak 2018 18:22

  7. duygu özaslan x bobbi brown setini incelemiş. videonun ortasında rimel gözünü şişirmiş aljfldkdlfkdkfs nerede şişti anlamadım...

  14 ocak 2018 14:56


  8. Duygu özaslan bobbi brown inceleme videosuda tam bir yalaka. Yok duygu özaslan şu cümleyi söylerdi diyor ya sanki kate moss tan bahsediyor. Rimel gözümü şişirdi nasıl dedi anlayamadım. Bence bildiğiniz fırçayı gözüne soktu. Alerji yaptı dedi. Ya alay mı ediyosun sjkddk salak mı var senin karşında djjd alt kirpikte alerji yaptı demez mi ben şok. Altta yapan üstte de yapar cınım.

  14 ocak 2018 16:41

  9. Takip ettiğim vlogger.

  Aliexpress videolarını seviyorum, aldığı takılar, aksesuarlar bana hitap ediyor ve sayesinde uçsuz bucaksız aliexpress'te saatler harcamadan verdiği linke tıklayıp alıyorum.

  Videolarını izlerken ben de takılıyorum çok alışveriş yapıyor olmasına (yüzlerce makyaj fırçası olabilir şu an bsjsjsj) ama çok da alakadar etmiyor beni. Kendimi frenlemeyi biliyorum neticede, dolayısıyla Büşra'nın beni daha fazla tüketmeye yönlendirmesi söz konusu değil.

  Açık sözlü olması hoş, beğenmediği şeye açık açık beğenmedim diyemeyenleri ben izlemiyorum şahsen. Zaten izlerken anlıyoruz görüyoruz her şeyi.

  Ayrıca ben çok güzel buluyorum kendisini. Makyaj yapmadığı videolarında biraz daha uzağa oturabilir bir de bence.

  14 ocak 2018 19:46

  10. Çok beyazım cildim de çok kuru fiyatı pahalıysa hayatımın ürünü kendini isveç asıllı sanan emperyalist beyaz türk youtuberlardan olmaması beni etkiliyor. Ülkemiz standartlarına uygun benim gördüğüm tek youtuber - buğday ten yağlı cilt. Ayrıca hesaplı veya aliexpress ürünlerini anlatırken bir samimiyeti var bence. Özentilik, şımarıklık, sonradan görmelik yok, güzel güzel anlatıyor. Sonuçta kaç kişi a’dan z’ye high end sürüp sürüştürebiliyor ki. 

  9 şubat 2018 20:16