yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (52)
  • medya (0)

  1. Öncelikle hayatıma bi tane bundan girmişti, ama hayatımda yer almış olduğuna pişman olduğum tek erkekti. Hatta hayatımda bulunup beni kasıtlı olarak kırdığına, yıpratmak için kendini yırttığına inandığım tek erkekti. Bundan önce de sonra da tanıdığım tüm erkeklerin değerini bildim. Başak burcu erkekleri genelde ailesini taparcasına sever. Öyle bir şey ki ailesi hakkında iyi birşey desen bile koruma çabasına girer. Annesinin onayını almadıkça onunla bir gelecek düşünmeyin derim. Süsü püsü genel olarak seviyorlar, kendilerine bakarlar, markayı önemserler. Karşısındaki kişiyle sürekli alay edercesine uğraşırlar bu sevgi belirtisiymiş, ama süper gururlu bir aslan kadınının tek celsede karşısındakini silebileceği bir hareket. Hayatına giren hiç bir kız hakkında iyi konuşmuyorlar, bu sadece benimki değil diğer başak erkeklerinde de rastladım, dedikoduyu deli seviyorlar! Hele mazisinden biriyse. Dedikoduyu sevmediklerine inanmıyorum kesinlikle. Ne yazık ki mıknatıs gibi bu burcun erkeklerini çekiyorum, akrep ve oğlak ile birlikte. Ve kesinlikle çoğu bahsettiğim gibi. Iyi anlaştığınız günlerde korumacı, eli açık bonkör oluyorlar ancak kötü günlerinizde en uzak durmanız gereken erkek burcu. Sadık falan da değiller saman altından su yürüttüğüne çok şahit oldum beyfendi görünüşlerinin altından. Biraz saf oluyorlar neyse ki çoğu art niyetli davranışlarında bir açık veriyorlar. Cin gibiyseniz anlarsınız. Ben şahsen benden ayrıldıktan sonra birlikte olduğu kıza hala bana mesaj attığını söyledikten sonra inanmadı kızcağöz, facebook şifremi falan verdim bari kendisi okusun da inansın diye, kızcağız ağladı zırladı artık bu sadık görünümlü cin fikirli başak erkeği nasıl kandırdıysa salak hemcinsimi, güya bir hack programı ile mesajları onun facebook hesabından kendime göndermişim lol hangi tarihte nerde olduğunu da çocuğun iphone'unu hackleyerek öğrenmişim. Yani dikkat edin ikna kabiliyeti, güvenilir görünümü nedeniyle güçlü olabiliyor, ben akıllı olduğum için erken uyanmış olabilirim ama uyanmayanını da okudunuz. Not: bu anlattığıma benzer durum başka bir başak erkeğinde de yaşandı olayda yer almasam da tanıktım.

  22 ekim 2015 20:55 22 ekim 2015 21:05

  2. (yazar: glow) ile pek çok benzer şey yaşamışız gerçekten . dediklerine o kadar çok katılıyorum ki . annesinin etekleri altından çıkmayan ama görünüşte erkeğim diye gezinen bir tiple birlikte oldum ben de . aşırı kıskanç bir görüntüsü var ama bunu sadece karşısındaki kadını sabote etmek adına yapıyor . yoksa bir cacık olduğundan değil . evet çok becerikl i , pek çok işin elinden geldiğini görebilirsiniz . mutfakta harikalar yaratan bir erkeğe kim hayır diyebilir ki .. temiz olması , üzerine başına bakması ayrı bir çekici de gelebilir . ama işte hep bunlar reklamdan ibarettir . ben her şeyi çok iyi biliyorum diye diye ve kendisine has oluşturduğu güven penceresi esasıyle bu insana kısa zamanda bağlanmanız çok olası .

  tartışmak nedir bilmez . çoğu çok sinirlidir hatta sinirlerini kontrol edemez , sakin görüntüsü altında vahşi bir kedi vardı mübarek . ben de bir başak kadını olarak bu güne kadar sadakat çizgisini çok iyi çektiğimi düşünerekten , gerçekten başak erkeklerinin de sadık olabileceğini düşünürdüm . ama ayrıldıktan sonra aydım gerçekten . zamparanın önde gideni ama daha önce de dediğim gibi verdiği güven sayesinde tolere edici bir ruh haline bürünüyorsunuz . aşkın ilk zamanları nasıl olsa görmezden gelme safhası yalan değil ..

  hepsi böyledir diyemem ama geneli bu konularda ortak bir yapıya sahip anladığım o .

  23 ekim 2015 11:54

  3. bu benim babam.

  dedikodu yapmaz, temizdir, pratiktir, kendine bakmayı çok sever ama kendine aldığı giysiler, kremler, bakım yağları kadar gidip de karısına bir incelikte bulunmaz. ince düşünceli değildir. çiçeği bile gazeteye sarıp getirir görünmesin diye. sır kutusudur, sakladığı veya net olarak söylemediği bir şeyler hep vardır; ya maaşıdır bu ya da herhangi başka bir şey. ketumluktan geberir de taviz vermez. inattır, gamsızdır, kindardır. hata kabul etmez. adamı suya götürür susuz getirir ama bazen hiç beklemediğiniz yerden açıklar verebilir veya ahmaklıklar yapabilir. mesela bu cin gibi adama 'abi çok iyi köy balı' diye sahte balı kakalarlar, bir hevesle eve getirir ve öve öve de bitiremez. sonra bi bakarsınız ki adi bal. bu küçük bir misal sadece. böylesi cin, böylesi gözü açık bir adamdan beklenmeyecek bir misal. ayrıca annesi, babası, kardeşinden oluşan ailesine çok düşkündür. büyüklerine saygıda kusur etmez. akraba ziyaretlerini çok sever.

  bir de burcundan mı yoksa başka bir şeyden mi bilmiyorum ama çok iddialı ve büyük konuşur sonra da başına gelmeyen kalmaz ve işin kötüsü hala bunlardan ders çıkarmaz.

  babacığım bu aralar sana gıcık oluyorum haberin olsun.

  23 ekim 2015 12:58 23 ekim 2015 12:59


  4. bu konuda genelleme yapmak yanlış olsa da genelliyorum len, daha anlasabildigim versiyonu çıkmamış türdür. Anlamadan dinlemeden sinirlenir, en iyi ben bilirim havasındadır hep. her sinir olduğum başak burcu mu çıkar? benden uzak dursun özetle.

  7 şubat 2016 20:03

  5. Hem zeki hem akıllı, bakımlı mı bakımlı, oldukça ketum, merhametli, sevgisini zor gösteren ama bir açıldı mı üzerine erkek tanınmayacak erkek.

  Tam aşık olunacak tip.

  (gizlinot: olundu )

  22 şubat 2016 07:32

  6. (no:154643) (no:154812) bu iki girdiye imzamı atarım

  kendim de bir başak burcu kadını olarak başak burcu erkekleri benden uzak olmalarını dilerim. hayatımın en büyük 2 kazığını 2 başak erkeğinden yedim. daha fazlasını da tanıdım. bu kadar kompleksli adamlar görmedim. dırdır dedikodu sinsilik ne ararsan var. başıma gelenleri anlatsam roman olur.

  anlaşan seveni illa ki vardır. benim yıldızım hiç barışmıyor. hatta iyisi de varsa kesin yükseleni falan başka bişeydir onun

  22 şubat 2016 15:44 22 şubat 2016 15:45

  7. Erkek arkadaşımdir bu. Aşırı titiz, temiz, özgüveni yüksek, kişisel bakımına önem veren, saygılı, kibar, fazla dürüst,sessiz,mantıklı biridir. Bazen yüksek özgüveni beni birazcık rahatsız edebiliyor.bunlar içinde en çok mantikliligi öne çıkıyor. Başak burcu erkeklerinin kazanova ruhu olmadığına inanıyorum. Evcimen tipler bence. Ancaaak manyak ve aşırı takıntılı. Yani bir konu üzerine butun bir gün kavga ettiğimiz oluyor. Manyakligi da şöyle bazen çok alıngan olabiliyor ve konuyu fazla uzatabiliyor. Başak burcu erkeklerinin regl olduklarını düşünüyorum.

  22 şubat 2016 16:27 22 şubat 2016 16:28


  8. bu burca ayrı bir antipatim var. neden diye sorarsanız ilk ve tek aldatılma olayını bu burca mensup bir erkekle yaşadım. şimdi geçmişe bakıp düşünüyorum da ne kandırılmışım be. (gizlinot: yalnız iyi kandırılmışım ya. ) (gizlinot: çok güzel kandırılmışım. )

  21 nisan 2016 14:40

  9. izninizle çok içimden gelen bir ifadeyi kullanmak istiyorum (gizlinot: başlığı görünce dayanamadım) "allah bildiği gibi yapsın bunları!" hayatımı zindana çeviren adam başak burcu erkeğidir arkadaşlar. ha belki o öyledir diyip bir çok başak erkeğini gözlemledim hepsi aynı zararlı. sizi önce bi güzel aşık edip sonra sürüm sürüm süründürmekten büyük zevk alır. zerre kadar da vicdanı kımıldamaz. lütfen bidaha duygusal hayatımda karşıma çıkmasınlar. ama dosttur akrabadır o açıdan 10 numara insanlar (gizlinot: örnek kunenim çok severim kendisini) bu sözlerim kadın erkek ilişkileri için. kendinizi kaptırmadan önce temkinli olun iyi bi sağlama alın güvenin önce

  (bkz: ben yandım eller yanmasın)

  21 nisan 2016 16:45 21 nisan 2016 16:46

  10. muhteşem bir babadır gerisi çöp.idare edebilmek için çok aşık olmanız lazım onun da sizi idare edebilmesi için çok aşık olması lazım.ki bu kişi benim canım validem oluyor.bir de çocuklarına çok bağlı oluyor.aşırı bağlı oluyor öyle böyle değil.bir başak erkeğiyle kurabileceğiniz en iyi ilişki baba-kız ilişkisi olabilir geri kalan için çok zorlamayın bence.

  21 nisan 2016 18:53