girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • medya (4)

1. öncelikle modası geçmeyen bir saç rengi. doğru tonu tutturabildiğiniz zaman insana canlılık ve çekicilik katıyor. boya hakkında pek bilgiye sahip değilseniz ve saçlarınızı çok koyu renklerden bakıra döndürmek istiyorsanız kesinlikle bir uzmana danışmanızı öneririm. koruması zor bir renk, ilk boyandığında çok canlı, çok parlak dururken en fazla 1 hafta içinde solma yapıyor, sürekli yenilenmesi gereken bir renk ve çok çabuk akıyor. boya yaparken aynı zamanda iyi bakım da yapmak gerekiyor. hangi ten rengine gittiği de ayrı bir tartışma konusu.. esmer kadınlarda beyaz tenlilerde durduğu canlılığı yakalamak çok zor fakat beyaz tenli ve pembe alt tonlu kadınların ten rengini de çok turuncu gösteriyor. kışın daha koyu bakır, yazın da daha açık tonlarını tercih edebilirsiniz. eğer canlı bir bakır olsun diyorsanız garnier sultan bakırını öneririm koyu saçlarda bile mükemmel bir iş çıkarıyor.

5 eylül 2016 13:19

2. Buz gibi beyaz tenlilere acayip yakıştırıyorum lakin deli gibi makyaj ister bu saç.bakım ister fön ister tazelemek ister.

5 eylül 2016 13:21

3. uzun zamandir deli gibi boyatmak istedigim sac rengi. ama saclarim siyah ve diplerden cikmaya basladiklarini dusundukce hayattan falan soguyorum, kendimden tiksiniyorum. buna ragmen sanirim asla boyaticak kadar cesaretli olamayacagim ama hayallerimi susleyecek. oyle iste. bu tona sahip kizlara bile hayranlikla bakan bir ben var :)

6 eylül 2016 00:13


4. Buğday ve esmer tenlerde asla tercih edilmemesi gereken saç rengi. Kullanması zordur çok fazla aktığı için dip boya haricinde 2-3 ayda bir tüm saçınızı tekrar boyatmanız gerekebiliyor. Buna rağmen süt beyaz tenlerde mükemmel duruyor

6 eylül 2016 10:38