yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23)
  • medya (5)

  1. öncelikle modası geçmeyen bir saç rengi. doğru tonu tutturabildiğiniz zaman insana canlılık ve çekicilik katıyor. boya hakkında pek bilgiye sahip değilseniz ve saçlarınızı çok koyu renklerden bakıra döndürmek istiyorsanız kesinlikle bir uzmana danışmanızı öneririm. koruması zor bir renk, ilk boyandığında çok canlı, çok parlak dururken en fazla 1 hafta içinde solma yapıyor, sürekli yenilenmesi gereken bir renk ve çok çabuk akıyor. boya yaparken aynı zamanda iyi bakım da yapmak gerekiyor. hangi ten rengine gittiği de ayrı bir tartışma konusu.. esmer kadınlarda beyaz tenlilerde durduğu canlılığı yakalamak çok zor fakat beyaz tenli ve pembe alt tonlu kadınların ten rengini de çok turuncu gösteriyor. kışın daha koyu bakır, yazın da daha açık tonlarını tercih edebilirsiniz. eğer canlı bir bakır olsun diyorsanız garnier sultan bakırını öneririm koyu saçlarda bile mükemmel bir iş çıkarıyor.

  5 eylül 2016 13:19

  2. Buz gibi beyaz tenlilere acayip yakıştırıyorum lakin deli gibi makyaj ister bu saç.bakım ister fön ister tazelemek ister.

  5 eylül 2016 13:21

  3. uzun zamandir deli gibi boyatmak istedigim sac rengi. ama saclarim siyah ve diplerden cikmaya basladiklarini dusundukce hayattan falan soguyorum, kendimden tiksiniyorum. buna ragmen sanirim asla boyaticak kadar cesaretli olamayacagim ama hayallerimi susleyecek. oyle iste. bu tona sahip kizlara bile hayranlikla bakan bir ben var :)

  6 eylül 2016 00:13


  4. Buğday ve esmer tenlerde asla tercih edilmemesi gereken saç rengi. Kullanması zordur çok fazla aktığı için dip boya haricinde 2-3 ayda bir tüm saçınızı tekrar boyatmanız gerekebiliyor. Buna rağmen süt beyaz tenlerde mükemmel duruyor

  6 eylül 2016 10:38

  5. Şuan ki saç rengim . 3-4 yıllık sarı serüvenimden sonra , eskiden belimde olan saçlarımın artık omuz hizamı geçemediğini farkedip sarı saçtan vazgeçişimle kavuştuğum saç rengi. Hata mı ettim bunu yaparak bilmiyorum. Çünkü bu sefer de her ay saçlarımı tamamen boyamak zorunda kalıyorum. Ama cilt rengime , göz rengime çok iyi gittiğini düşünüyorum. İnsanlar doğal saç rengim sanıyor başta , dip rengim çıkmışsa inandırabiliyorum doğal olmadığına :p Bu arada yüzümü sarıdan daha canlı gösterdi.

  15 şubat 2019 23:35

  6. Dün itibariyle hayatımda ilk defa tüm saçımı boyayarak denediğim saç rengi. Küllü kahve orjinal rengim, saçımda ombre de vardı. Kuaföre 200 lira bayılmayalım dedik ve arkadaşımla iki kutu boyayla boyamaya karar verdik. Lorealin intense ve creme serilerindeki bakırlar bana açık geldiği için

  schwarzkopf color specialist serisinden denemeye karar verdim. 7.7 sıcak bakır uyguladım, sonuçtan oldukça memnunum, gerçekten kızılmışım gibi bir görüntü oldu, ilk uygulamada bende kutu arkasındaki renklerden en koyu ile orta ton arasında bir renk ortaya çıktı. boyanın kokusu da ağır ve yoğun değildi, rahat uyguladık. Saçlarımı sert sert de hissetmiyorum ama dediğim gibi ilk defa tüm saç boyayı deneyimlediğim için diğer boyalarla bir karşılaştırma yapamam. Saçlarım hızlı uzadığı için iki-üç haftada ikinci uygulamayı da yaparım diye tahmin ediyorum, yaptığımda renk için yine editlerim.

  ürün (link: https://cdn.akakce.com/schwarzkopf/schwarzkopf-colour-specialist-7-7-sicak-bakir-z.jpg için)

  19 temmuz 2019 09:48

  7. bir türlü yaptırmaya cesaret edemediğim saç rengi. şu an saçlarım koyu kızıl. bakır saç yaptırmak için saçlarımın epey açılması gerekiyor. ya yanarsa ya da çok yıpranırsa diye çok korkuyorum. ama inanıyorum bir gün bir cesaret edip saçlarımı bakır yaptıracağım. bence beyaz tenli ve renkli gözlü kadınlara daha çok yakışıyor. ha bir de çilleri olanlara.

  19 temmuz 2019 11:22


  8. 2 ay kullandığım saç rengi. çok çabuk akıyo bu yüzden her dip yaptığınızda tüm saçı boyamak gerekiyodu özellikle taban rengi açıksa nerdeyse sarıya kadar açılıp ay sonunda korkunç bir saç rengine sahip olabiliyorsunuz. bu saçtan dönmesi de zor anacım saçlarım yandı koptu. iyi düşünün kesinlikle kendime çok yakıştırsam da devam edemedim.

  19 temmuz 2019 21:53

  9. Özellikle beyaz tenli ve yeşil gözlü kadınlara aşırı yakıştırıyorum, bambaşka bir hava katıyor. Rengini güzel koruduğunuz takdirde harika bir saç rengi

  1 eylül 2019 20:13

  10. Beyaz tenli ve yeşil gözlü birisi olarak yaklaşık bir senedir kullanmakta olduğum renk (Schwarzkopf Vital'in Tarçın Bakır rengini kullanıyorum).

  Rengi, beyaz tenli insanlara gerçekten çok yakıştırıyorum fakat yüze makyaj isteyen bir renk.

  28 eylül 2019 22:49