yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (48)
  • medya (0)

  1. pek hoş tecrübelerim yok kendisiyle... saf maf bilinir ama çok kaypak ve kararsızdır.. Acıtır

  14 nisan 2015 16:03

  2. Kadınlarla iyi anlaşan erkekler. Genelde sanatsal yetenekleri ve tuhaf takıntıları vardır. Kendisi duygusal olsa da karşı tarafın duygularını hiçe saymayı çok iyi bilir. Deli divane aşık olup peşinde koştuğu insanı bir anda bırakıp başka birine yönelebilir. Aldatır, yalan söyler. Bunların çok fazla kız arkadaşları olur. Eğer balık sevgiliniz varsa kankam, dostum dediği kızlara sakın güvenmeyin. Sizi sinsi sinsi aldatması olasıdır. Karakteri zayıf olduğundan ne istediğini bilmez. Aldattığı zaman bile üste çıkıp sizi suçlu konuma getirme gibi huyları vardır. Çok erkeksi yanlarını hissetmesiniz bunlarlayken. Anca kıskanır. Onun dışında aşırı hassas görünmesi falan kendinizi erkekmiş gibi hissettirir. Yanında duygusuz kalabilirsiniz. Sorumluluk almaktan korkar. Kendi dünyasında yaşar sizi oraya sokmaz. O yüzden güvenemezsiniz ne kadar herşey yolunda gitse de... İstisnalar elbette vardır. Ama bunlarla gelecek planları yaparken iki kere düşünün. Her an ortada bırakabiken kişilik değiştirebilen potansiyel sezerseniz acımadan bırakın başka biri çeksin. Ama sorumluluk alan, zorluklarla mücadele eden nadir balıklardansa şanslı sayılırsınız.

  21 haziran 2015 12:59

  3. Inanilmaz hayalperestlerdir. Ancak hayal dunyalarinda yasarlar. Gercek hayatta bir icraat gormezsiniz.

  22 haziran 2015 10:14


  4. Duygusalligin dibine vurmuslardir. Olaylara bakis acilari farklidir ve genelde felsefi dusunurler. Felsefi konusmaktan hoslansaniz bile bir sure sonra fenalik gecirebilirsiniz. Bir olayda ufacik bir puruz ciktiysa dunyalari baslarina yikilir ve vazgecerler. Hic diretmez, inat etmezler. Fazla hirsli degillerdir. Mantikli dusunmeye calisan duygusal insanlardir. Edebiyata, siire onem verirler. Muzik zevkleri guzeldir. Zihin oyunlari ya da az revacta olan Degisik ilgi alanlarina yonelirler. Kilik kiyafetleri genellikle cool diye tabir ettiklerimizden olur. Bir pardesu ya da şal mesela...

  Franz kafka hangi burc bilmiyorum ama bence balik olma ihtimali yuksek.

  Not: isbu yazi sadece babam ve birkac arkadasim gozlemlenerek yazildigi icin her genelleme gibi bunlar da yanlistir.

  Edit: kafka yengecmis. (yazar: casey23) aydinlatti

  11 eylül 2015 19:05 23 ekim 2015 10:37

  5. yukarda herkes belirtmiş zaten ne kadar duygusal olduklarını bir de ben anlatmayayım.

  yanında duygusuz kalırsınız demiş biri.kesinlikle öyle çok kez ne kadar duygusuz,odunsun.Merhametsiz misin?hiç mi üzülmüyorsun? gibi laflara maruz kaldığımı bilirim.

  çok dikkatliler ayrıntıya,giyime dikkat ederler.uyum insanıdır.

  aşırı sorumluluk sahibi olduklarından bazen üstüne vazife olmayan işleri bile yapmak isterler.

  aile erkeğidir bence playboyluktan çok kibar ve mülayim bir tiptir.

  süpriz yapmayı,hediye işini falan severler.

  zevklerine baya düşkünlerdir ceplerinde ki son parayı hoşuna giden bir şey için düşünmeden harcayabilirler.

  bana kalırsa dikkat çekmeyi ilgi görmeyi isterler.herkes bana baksın çok havalıyım vovov kafasına sahiptirler.ilgi manyağı diye bir tabir varsa kesinlikle balık erkeği içindir.

  (gizlinot: kendisi evleneceğim adam olur)

  21 şubat 2016 13:24

  6. Aslında en uzak durulası erkekler bunlar. Neden mi?

  Evet çoğu çok şeker, merhametli, düşünceli, sevimli oğlan çocukları gibiler kızamıyorsunuz şeytan tüyü falan filan. Ama,

  En kaypak, en başkasının ilgisinde gönlü başkasına kaymaya müsait, ayrangönüllü, tuhaf tuhaf depresifliklere girip sizi de dibe çekebilen, eskisine psikopatlık derecesinde bağlı erkeklerdir.

  Tabii güzel açılar ve başka burçlar almadıysa.

  Benden uzak olsun.

  Edit: yükselenim balık bu arada :')

  21 şubat 2016 14:03 21 şubat 2016 21:03

  7. bir yay burcu olarak yukarıdaki girdiye katılıyorum. sürekli benimle ilgilen diye peşinde dolanır. yoğun bir dönemdesindir ona açıklamışsındır çok sık görüşemeyiz diye ama yine de çıldırır. eski sevgililerini anlatmaya bayılır beni böyle kabul et gibisinden, ama sizin geçmişinizi duymaya dayanamaz. sürekli kendini vazgeçilmez gibi görmek ister, biraz uzaklaştığınızı anlarsa o beni terk etmeden ben tavrımı koyayım diye atak yapar. kısacası yay burçları biraz temkinli bakarsa bu burca iyi olur çünkü sevmediğiniz her özellik mevcuttur. siz özgürlük dedikçe o bağlan bana der.

  not: sadece deneyimime dayanarak yazıyorum yoksa tüm balık burçlarına mal edemem.

  21 şubat 2016 17:18


  8. Tam bir balık burcu erkeği benim sevgilim. Acayip duygusal. Ondan önce kendimi duugusal zannederdim ama yanılmışım. Tam bir balık. Acayip hayalperest. Onun a dediğine sen b dersen üzülür trip atar falan. Ama çok severim. (gizlinot: Swh)

  21 şubat 2016 20:08

  9. Hırslısır.istediğini elde edene kadar elinden geleni yapar;gayet romantiktir,duygusaldır.fakat sizi elde ettiğini anladığı an size olan hevesi dahil her şey biter.yeni hedeflere açılır.sırf sevgilisine çok iyi davranıyor bu kız bana da öyle davranmalı diye kızı sevgilisinden ayırıp kendisiyle çıkmaya ikna eden balık burcu erkeğini gördü bu gözler.ha noldu on gün çıktılar.öyle bir ilgi budalası ve bencil.tüm dünya onun etrafında dönmeli çünkü en iyi o.ağzı inanılmaz iyi laf yapar,çekicidir.daha yazardım da neyse.

  15 kasım 2016 11:06

  10. ben yengeç burcuyum hatta ay burcum da balık çıktı. ama ben bu adamları sevemiyorum arkadaş. bana çok güvenilmez geliyolar. hep ilk yol ayrımında kaçıp gidecek gibi bi izlenim oluşturuyolar bende. her seferinde ön yargılı olmiyim diyorum ama yok. ben tanımlayacak kelime bulamamıştım ama (yazar: siyahlikadin ) çok güzel açıklamış. kaypak geliyolar bana da.

  15 kasım 2016 13:51