yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • oylar (21)
  • medya (5)
  3

  1. bee beauty markasının yeni çıkardığı organik serisinin temizleyicisi. online da temizleyicilere bakarken karşıma çıktı. mağazalarda göremeyince oradan istedim. öncelikle ürün 250 ml ve pompalı. tüp ve köpük temizleyicilerle anlaşamadığım için bu özelliğini beğendim. yapısı çok hafif. köpürmesi iyi bence aşırı köpüren ürünleri sevmiyorum. rengi şeffaf, kokusu bence yok. yani çok çok hafif ölmez otu kokusu var ama durulamadan sonra hepsi gidiyor zaten. vegan bir seri sanırım en azından temizleyici öyle. yıkama sonrası cildimi germedi, aşırı kuruma hissetmedim. çok temizlendi hissi de yaşamadım ama. en azından 3 hafta düzenli kullandıktan sonra bu girdimi düzenleyeceğim. içerik bilgisini medyaya ekliyorum.

  edit : yaklaşık 3 hafta oldu. ilk hafta akşam makyajdan sonra kullandım ama yeterli temizlemeyi sağlamadı sanki. cildim karma bu aylarda ve yazın çok yağlanıyor. sanki yağı almada yeterli olmadı. sonraki 2 hafta sabahları kullanmaya başladım. sabah için yeterli geldi. eğer nivea köpük temizleyiciyi kullandıysanız onun kadar hafif ama sivilce sorunu çıkarmayan bir cinsi. beğendim ama yaz ayları için değil. kuru ciltli arkadaşlar benden daha çok beğenecektir diye düşünüyorum. umarım ambalaja hangi ciltler için olduğu eklenir benim gibi başka insanlar da yanılmaz.

  ilgili medya:
  3
  6 mayıs 2019 18:40 25 mayıs 2019 02:22

  2. İndirim sürecinde gördüğüm ve denemek için aldığım ürün. Kokusu yok denecek kadar az, nemli cilde uygulanıyor. Makyajım olsa da olmasa da gece yatmadan önce uyguluyorum. Her hangi bir sivilce sorunu yaratmadı. Uygun fiyatlı şans verilebilecek bir ürün.

  10 mayıs 2019 10:48

  3. İndirimden 12 tl civarında aldığım temizleyici. Kokusu hafif evet ama o hafif koku deterjanımsı gibi geldi ve beni rahatsız etti açıkçası. Yıkadıktan sonra gerilme yapmadı aksine yumuşattığını, nemlendirdiğini hissettim. Fakat bana sanki tam temizlemiyormuş hissi verdi. Bence günlük olarak sabahları kullanılabilir.

  21 haziran 2019 13:43 21 haziran 2019 13:47


  1

  4. Şikayet var sitesindede bir kaç şikayet görmüştüm fakat bugün temizleyicim bitince bir şans verip denemek istedim.Elde ettiğim tek sonuç kırmızı bir yüz.Hiçbir fiyatı haketmiyor.

  16 ağustos 2019 21:07

  4

  5. Kuru/karma cildimle anlaşabilmiş temizleyicidir. Micellar suyla makyajımı sildikten sonra bir süredir yüzümü bu temizleyiciyle yıkıyorum. Yarısını bitirdim. Şişesi pompalı gayet kullanışlı. Temizliği bence yeterli ama tek başına makyaj çıkaracağını düşünmüyorum. Güzel köpürüyor. Yüzümü germedi, hassasiyete neden olmadı. Ekstra bir sivilcelenme de yaşamadım. Fiyatı indirimde 12 lira. Bu fiyata bence beklenileni karşılıyor.

  Hafif ilaç gibi bir kokusu var. Ambalajında vegan logosu var ve üstünde yazdığına göre %98 doğal içerikliymiş.

  ilgili medya:
  1
  5 eylül 2019 20:23

  5

  6. Normalde bee beauty ürünlerine pek güvenip almıyordum bu ürünü görünce organik sertifikasına güvenip aldım iyiki almışım kuru cildimi asla germiyor aksine nemlendiriyor. İki pompa alıyorum diğer temizleyicilere göre daha az köpürmesine rağmen güzel temizliyor 

  14 eylül 2019 22:56

  7. Serinin diğer ürünlerini beğenince almaya karar verdiğim temizleyici.

  İlk uyguladığımda yüzümde bölge bölge kızarmalar oldu. Bir daha kullanmak konusunda kararsızdım ama dün tekrar denedim. Bu sefer konjac süngerle beraber biraz da bastırırak uygulamama rağmen kızarma olmadı. Ama bugün yüzümde üç tane küçük kör sivilce meydana geldi. Farklı olarak sadece bu ürünü kullanmıştım. Bir şans daha verir miyim bilmiyorum.

  düzenleme : bir şans daha verdim. en az bir hafta kullandım, sivilce olmadı bir daha ama cildimin temizlendiğine dair ufacık bir his bile oluşmadığı için bıraktım. çift aşamalı temizlikte ikinci adım için kullanabilirim belki. fakat tek başına çok yetersiz.

  29 ekim 2019 01:00 27 kasım 2019 00:43


  8. Madem organiksin neden içeriğine als koyduklarını anlamadığım ürün. 

  9 kasım 2019 17:26

  5

  9. Dün indirim ile 12 tl' ye aldığım ürün. 250 ml için iyi bir fiyat ancak Çok köpüren bir yapısı yok. Ürünü tüm cilde yaymak için 3 pompa gerekiyor. Makyaj çıkarmak için kullanıyorsanız ise 5 - 6 pompa gerekiyor. Temizlerken hiç kurutmuyor, nemlendirci sürmüş gibi yumuşatıyor. Ferahlatıyor bir de.

  Böl Kopuk, kurutma, gerginlik gibi klasik temizlik algınızın ihtiyacı olan belirtileri pek yok. Köpürmeyen, Kremsi ve eriyen yapıdaki ürünlere alışmış olanların tercih etmesi doğru olacaktır ve memnun kalacaklardır.

  Elimin altında her daim bulundurduğum ve bulunduracağım bir ürün. Hem İçerisinde gül suyu da varmış.

  6 aralık 2019 13:58

  4

  10. yeni bitirdim geldim swh.

  cildim karma olmasına rağmen kurumaya oldukça meyilli, özellikle kış aylarında ve çoğu zaman temizleyici ürünlerden sonra bir gerginlik, kaşıntı hissi vs oluyor. benim kuru-karma cildimle anlaşan ve beni hiç rahatsız etmeyen ürünlerden birisi oldu.(gizlinot: Diğeri diadermine micellar jel)

  250 ml olduğu için normalden daha uzun süre gidiyor. Fiyatına göre de gayet iyi bir performansı var. Fakat yağlı ciltliler sevmeyebilir çünkü böyle ferahlatıcı, arındırıcı bir hissiyati yok. daha yumuşak, nemlendirici etkisi var.

  Ürünün parfüm kokusu yok fakat bitki özü gibi bir kokusu var içindekilerden dolayı, cok hafif bir koku. ben o kokudan pek hoşlanmadım.

  Genel olarak beğendim fakat tek başına makyaj çıkarma konusunda yeterli gelmeyebilir. Ben öncesinde ya micellar su ya da yağlı bir temizleyici kullanip ardından bunu kullanıyorum. Tek pompa ile pek temizlemiyor en az 3-4 pompa alıyorum elime. Fiyatı oldukça uygun. İndirimde 10 tl civarındaydı sanırım. Günlük olarak kullanmaya çok uygun.

  Sonuç olarak içeriğe dikkat edenler ve kurumaya meyilli cildi olanlar için oldukça uygun ve bereketli bir ürün.

  Ürünün içeriğini medyaya ekleyeceğim.

  ilgili medya:
  1
  10 ocak 01:14