yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (22)
  • medya (0)

  1. ilk beymen çantamı morhipo üzerinden almıştım. fiyatları biraz pahalı, düşünmeden alınacak seviyede değil. ben bir indirim yakalayıp ihtiyacım da olduğundan dolayı çok beğendiğim bir sırt çantasını 200 tl'ye almıştım. açıkçası dayanıksız olacak diye çok çekindim fakat gelen ürüne aşık oldum! artı özelliklerini saymam gerekirse,

  - çanta beklediğimden biraz büyük geldi, içine birkaç kitap sığdırabiliyorum. hatta doldurdukça alıyor :d

  - genelde çanta metaryeli suni deri oluyor. ben bir sıkıntı yaşamadım, aksine oldukça kalın, sağlamdı.

  - iç gözleri yeterli seviyede, pembe renk (yani açık renk) olması da benim için artı.

  - hem günlük olarak hem de şık bir şekilde kullanabilirsiniz. benimkini gören herkes beğenip soruyor :)

  eksi diyebileceğim yönleri ise,

  - fermuar iplerinde soyulmalar olabiliyor ancak çantanın görüntüsünü bozacak seviyede değil.

  - eğer kalın askılı bir çanta alırsanız yazın kullanmaya pek müsait olmuyor, sıcak vs.

  28 temmuz 2018 15:16

  2. Eşime aldığımız çantanın üzerindeki beymen yazısının b harfinin sürekli düşmesi ile adı eymene dönüşen marka. çantayı değiştirdik, yeni aldığımızda düştü. Tamam anladık, sen aslında eymen’sin.

  Bunun dışında suni deri çantalarının o fiyatları hak ettiğini düşünmüyorum. çantada çok farklı, vuruldum diyebileceğim bir model olmazsa tercihim olmaz.

  28 temmuz 2018 17:43

  3. Erkek arkadaşıma aldığım Beymen çantanın "b" harfi düştü ve "eymen" çanta oldu. Dikişleri açıldı. Bende de 2 tane mevcut ve asla verdiğim parayı hak ettiklerini düşünmüyorum.

  28 temmuz 2018 19:22


  4. çok kaliteli olduğunu düşünmediğim marka, ben gerçi her çantamı hor kullandığımdan hemen eskiyor ama beymen de istisna olmadığından cok yüksek fiyatlar verilmesini gerekli görmüyorum. ben outlet mağazasından 99 liraya almıştım bendekini, tekrar başka modelini alırsam daha fazla bir fiyat

  vermeyi düşünmüyorum ama 100 lira için kullanışlı ve şık duruyor.

  28 temmuz 2018 20:18

  5. Kalite, yıpranmazlık gibi konularda Bir Vakko çantası değil ancak tasarımcılarını tebrik etmek gerek, göze hitap eden tasarım yapma konusunda ustalar. Boyner’e girdiğimde ilk dikkatimi çeken genelde Beymen çantalar oluyor.

  29 temmuz 2018 11:10

  6. parasını asla haketmeyen çantalardır.

  morhipodan speedy modelini almıştım, geldi çok da beğendim içi büyük kullanışlı falan ama 1-2 hafta taktıktan sonra sapı koptu. içinde sadece cüzdanım, anahtarlarım gibi hafif şeyler vardı. bir de okul zamanı doldurup kullansam neler olur düşünemiyorum. boyner'e verdim ve hala inceleme sürecinde.

  ucuz da değiller ki neden böyle kalitesiz yapıyorlar anlamadım.

  29 ağustos 2018 00:52

  7. Modeline ve derisine göre kalitesi çok farkediyor. Üç sene önce %40 hakiki deri %60 suni deri çantasını almıştım. Hiç ama hiç eskimedi artık aynı modeli kullanmaktan sıkıldığım için anneme verdim. O kullanıyor şuan ve hala yeni gibi. Şimdide yeni bir çantasını aldım yine hakiki ve suni deri karışımı oldukça kaliteli. Alırken deri kalitesine bakmakta fayda var. deri karışımı olan çantalar hem doku hem kullanım süresi olarak daha elverişli. Severek kullanıyorum ama dediğim gibi modele göre farkediyor. 

  1 ocak 2020 16:20


  8. kendi mağazalarında satılanlarla morhipo.com da satılanlar arasında dünyalar kadar kalite farkı olan çanta. zamanında deri çanta fiyatına beymenin internet sitesinden mağadaza gördüğüm bir çantayı almıştım. çanta bir süre sonra deforme oldu. beymen hemen iade aldı çantayı. ne kadar nazik ve çözüm odaklı olduklarını anlatamam.

  1 ocak 2020 22:29

  9. 1200 liralık çantayı beymen kendisi indirimde 700 liraya ancak satarken, morhipo nasıl 400 liraya satabiliyor ve %100 orijinal olduğunu iddia ediyor merak ettiğim çantalar. bazen sepette %15 de indirim oluyor üstelik. tabii orijinal diye satılan çanta iki üç aya kalmadan deforme olmaya başlıyor, sapı falan kopuyor o ayrı. beymen'den alınırsa çok iyi, onun dışındaki yerlerden, boyner'de buna dahil, çanta almak kafamda çok fazla soru işareti yaratıyor artık. bir de beymen çantalarda daha çok tasarım olarak öne çıkarken, malesef kullanılan malzeme kalitesi ve işçilik konusunda gerçekten isminin hakkını vermiyor. piyasada çok fazla ayıplı mal var ve bunların birçoğu kullanıcı hatası olarak görülüyor. kısaca alındığı yere göre kalitesi de değişebilen çantalar desek yanlış olmaz herhalde.

  1 ocak 2020 23:06

  10. Yorumları okuduğumda biraz beni şaşırtan çanta markası. Çok fazla çantam yok, bütçem de michael kors türevleri için uygun değil 2 beymen çantamı, birini kendi mağazasından diğerini beymen.comdan indirimle almıştım. Diğer 2si ise morhipo üzerinden alınmıştı.

  6.yıla girdim ve 1i hariç hepsi suni deri olmasına rağmen çatlama, sapta kopma sorunu yaşamadım ve o çantaya laptop dahil her şeyi koymuş biri olarak söylüyorum. Üniversite hayatım boyunca emektarlarım oldular. "Beymen" yazısının düşmesi durumunu yaşamadım çünkü genelde yazıdan ziyade logolu çantaları tercih ediyorum, lüks marka çanta alsam da bu böyle olur galiba. Logosu da hiç düşmedi rengi bile değişmedi. Ben çok memnunum 

  1 ocak 2020 23:19