yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (46)
  • medya (1)

  1. Başlığı açan süslüye cevaben yazıyorum biraz da. Becerememekle ya da jiletle bir alakası yok durumun malesef her gün alınca bende de bir iki yerde kanama oluyor,kanama olmasa dahi illaki tahriş oluyor. Üstelik şimdi ağda da yapamıyorum acı eşiği gerçekten yüksek biri olmama rağmen jiletle almaya alıştırdiğim için çok acıyor ve jiletle aldığimdakinden bile daha çok kanıyor. Bence hazır ağdayla alabiliyorken jilete hiç geçmemek lazım. En azından ağdayı minimum 1 hafta bekliyorsun ama jiletde taş çatlasa 2 günde bir almak zorundasın. Denize gideceğim günü falan hesaplayıp ona göre aldığımı bilirim çünkü istediğim zaman kurtulamıyorum gibi bir durum oluştu üstelik bacaklarimda olmasa bile bikini bölgemde kalinlastılar :( işim lazere kaldi.

  29 ekim 2016 23:33

  2. Lazer yaptırana kadar en iyisi bu benim için. Ağrı eşiğim çok düşük dokunsalar acıyan bir yapım varken oraya ağda vb değdirmek benim için pek akıl karı değil.

  29 ekim 2016 23:39

  3. Hem tahriş ediyor hem de pürüzsüz yapmıyor ama acil zamanları tabii ki kurtarıyor.

  30 ekim 2016 00:22 30 ekim 2016 00:23


  4. anlattıklarınızın tamamından muzdaribim. kesinlikle bacakları, koltukaltını almak gibi bir rahatlığı yok. hiçbir zaman yüzde yüz pürüzsüz yapmıyor bikini bölgesini, en azından şöyle bir derinizi gerdirdiğinizde deri altından kılların kökünü görebiliyorsunuz, halbuki bacaklar sanki ağdayla alınmış gibi oluyor jiletle.

  mazallah iki gün art arda denize gideyim, cinsel birliktelik yaşayayım vs. temiz olmanın gerektirdiği bir durum yaşamak isterseniz tam bir rezillik. aldığınız gün sorun yok, ertesi gün elinize geliyor resmen.

  ben canım acıdığı ve tahriş olduğu için çıkış yönüymüş tersiymiş hiç dinlemeyip yana doğru alıyorum direkt, hem de en pürüzsüze yakın sonucu böyle elde ettim. fakat üstünden geçmeyi biraz abartayım, hemen kanıyor bir iki yer.

  gerçekten ağda yapabilenler, sabredebilenler hiç uğraşmasın bu dırıltıyla. kanayan yarama parmak basmışsınız resmen, susamadım :(

  30 ekim 2016 00:55

  5. Benim bacakta bile kıvrımlı yerleri kesme becerimin yanında, siz bu kadar dar ve kıvrımlı alanda nasıl jilet kullanıyorsunuz hayret ediyorum.

  Varsa püf noktaları dinlemek istediğim tüylerden kurtulma yöntemi.

  30 ekim 2016 01:49

  6. Özel bölgelerin gelip gidip kellikle kıyaslanmasını anlamıyorum.

  stresten saçımız dökülürken, bikini bölgesinde dökülme olmaz.

  başınızla özel bölgeleri kıyaslamak ne kadar doğru bilmiyorum. Ayrıca her kişi kendine özeldir birinde artma yapmaz bir başkasında yapar. Kimseyi bu konularda gaza getirmeyi doğru bulmuyorum.

  3-5 ayda yürek yersem ağda yapıyorum ona da son 2 yılda başladım öncesi hep jilet hep tüy dökücü.

  13 yaşında çocukken ağda benim icin felaketti.

  yine bir çok bilenler Engizisyonundan bir abla bana tüy Dökücünün artma yapmadğını söyledi.

  1-2 yıl sonra tüy Dökücü kıllarım karşısında yetersiz kalınca aldım elime jileti.

  ilk önce çıkış yönününde kesip son bir pürüzsüzlük için tersi yönde geçiş yapıyorum.

  yukarda yazılmış saç kremiyle yumuşak olacağı bunu da kendim keşfettim sanıyordum. keserken hiç kanatmışlığım yok.

  ortalama 3 gün pürüzsüz sonrasında çılgın kaşıntılar ve batmalar. (gizlinot: bunca jilet macerasından sonra ilk ağdamı 3 saate yakın bir sürede tamamlayabildim. )

  Eğer yolun başındaysanız kesinlikle pratik diye jileti seçmeyin hazır ağda bantları uzun vadede daha pratik.

  Bikini bölgesi gibi yumuşak dokulu bir bölgede jiletle ne kadar temizlik yaparsanız yapın köklerin koyuluğu ve sertliği anlaşılıyor.

  30 ekim 2016 09:13

  7. Bikini bölgesindeki kılları sıfırlamak değil de kısaltmaksa amaç, erkeklerin sakal ve favori düzeltmek için kullandıkları, bir milyoncularda vs. 30 liraya falan bulabileceğiniz elektrikli zımbırtılar işinizi haydi haydi görür. Şahsen ben yaklaşık 2 senedir kullanıyorum. Kıllar jilette olduğu gibi sertleşmiyor tam tersi yumuşuyor. Batık falan da olmuyor, jilette olduğu gibi kesme riski de yok. Herkese tavsiye ederim :)

  ilgili medya:
  1
  30 ekim 2016 15:54


  8. 20 yaşındayım ilk çıktığından beri jiletle aldım ağda korkusuyla. Ve bi gün ağda yaptıracak cesareti buldum güzellik salonunda. Senelerce o kaşıntıyı boşuna çekmişim. Jilet çok kötü biri. Hiçbir sorun yaşamıyorum ağdayla.

  30 ekim 2016 21:20

  9. 3 4 sene ben de yaptım bunu. Sarışın ve az kıllı olduğum halde tüylerimi simsiyah ve kapkalın yapmıştı üstelik iç kısımların tam alındığını düşünmüyordum. Üniversiteye başladığımda ağdaya başladım kıl köklerim öyle kalınlaşmıştı ki her ağdada canım çok yanıyor ve kanıyordu. 3 yıldır düzenli ağda yaptırıyorum kıl dönmesi vs gibi bir sorun yaşamadım üstelik başlarda ayda bir aldırırken simdi 3ayda bir anca çıkıyorlar bunun yanı sıra kökleri de yumuşadı artık hiç canım yanmıyor

  30 ekim 2016 22:13

  10. şu girdiyi yazacakken aklıma gelen şarkının durumu özetlemesi..

  ajda pekkandan.. akıl karı değil ızdırabın böylesiiii

  hayatımda ilk kez deneyeyim dedim, dayanılacak gibi değil öyle böyle bir kaşıntı batma hissi bir de uzayanlar iğneymiş hissi veriyor ve tahriş anlatılamaz.. :(

  4 mart 2017 21:36