sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  4.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (62)
  • oylar (19)
  • medya (2)

  62. çok kuru cildime gerçekten iyi gelen ürün. cildim çok çok hassas ve kuru. dokunduğum anda kızarır. kuruluktan özellikle kışın pul pul dökülür. bioderma atoderm kremin, nemlendirme dışındaki benim için en güzel özelliği çok hızlı emiliyor olması. yağlı bir his bırakmaması. aynı serinin el kremini de kullanıyorum onun da yapısı aynı. dolayısıyla sabah duştan sonra kullandıysam çok da oyalanmadan giyinebiliyoum. benim için büyük kolaylık.

  ancak tek bir eksisi var çok hızlı bitiyor. bu benden kaynaklı da olabilir tabii ama benim için iyi bir nemlendirme için bir hayli kullanmak gerekiyor. yağlı bir his bırakmadığı için de rahatlıkla bu şekilde kullanılabiliyor. 2 şişe birarada almıştım. muhtemelen bitince macera aramaz yine alırım.

  23 mayıs 23:48

  61. Kollarımdaki egzamalara kortizonlu krem hariç tek iyi gelen icat. Kendimi bildim bileli atopik dermatit hastalığına sahibim,sürekli kortizonlu kremler kullanmak zorunda kalırım ama bunu keşfettiğimden beri vücudumdaki egzamalara kullanıyorum ve sonucundan gayet memnunum. Bir kaç kez yüzüme de sürdüm fakat kaşıntı ve sivilce problemi yarattığı için şu an sadece vücudumda kullanıyorum. Şöyle söyleyim kaşıntım başlayıp kırmızı yaralar çıktıktan sonra iki kere bunu sürüyorum ve geçiyor. Trendyoldan 25-30 tl gibi bir fiyata almıştım 1-1.5 sene önce ve bendeki 200 ml olanı. Teşekkürler Bioderma

  21 mayıs 17:55

  60. Kupkuru olan bacaklarımı daha önce hiç nemlendirmiyormuşcasına neme doyurdu. Fakat daha normal olan yüzüme ve ellerime uyguladığımda yapısı biraz yağlı olduğundan bana ağır geldi. Yapış yapış bir his bıraktı. Kısacası, kuru bölgelere iyi gelen ürün. 

  13 mayıs 14:08

  5

  59. Öncelikle atopik kuru ve kızarıp kabaran hassas bir vücudum var. Nemlendirmezsem kaşınıyor ve kaşıdığım yerlerde yara kalıyor. Bu kremi en hassas ve kızarmaya meyilli bölgelerim harici tüm vücudumda kullanıyorum. hassas bölgelerde ürederm (%40) kullanıyorum çoğunlukla çünkü kaşıntısı başka türlü geçmiyor. 

  Kremin nemlendirmesi harika, akşamdan sürsem sonraki sabaha nemli uyanıyorum. Gerekirse de gün içinde tekrarlıyorum. Ben bol bol kullanıyorum çok kuru olduğum için, buna rağmen beş dakika içerisinde emiliyor ve iz bırakmıyor. Ayrıca jilet yaptıktan sonra da bununla nemlendiriyorum vücudu, yumuşacık yapıyor.

  200 ml boyunu almıştım denemek için, bitirince pompalı olanından alacağım. Fiyatı da klasmanına göre oldukça normal.

  2 mayıs 22:40

  58. Büyük boy bir şişede satılan çok bereketli bir ürün. Pompalı bir sıkma aparatı var ki bu kullanım kolaylığı sağlıyor. Cildi nemlendiriyor ve uzun süre nemli kalmasını da sağlıyor. Kokusunu da ferah buldum.

  22 mart 16:00

  57. çok hızlı kuruyan ve nemsiz kalan bir cildim var. nemlendirici arayışında denemek için almıştım ama yüzümde bıraktığı yağlı hissi sevmedim. cildim kremi emmedi. çok rahatsız bir his bıraktı ve bingo sivilce yaptı. kullanmayı bıraktım. tüp öylece evde duruyor, çöpe gideceğine sevip kullanan varsa hediye edebilirim.

  Edit: hediye edildi. 

  20 mart 10:39 8 nisan 21:34

  56. Nemlendirici ihtiyacımı mükemmel şekilde karşılayan kremdir kendileri.

  Yağlı bir cilde sahibim. Hayatım boyunca hiç vücut için nemlendirici kullanma ihtiyacım olmadı. Hamilelikte ise saçma şekilde cilt dengem bozuldu. Yüzüm her zamankinden daha yağlı, vücudum ise kupkuru.bacağımı azcık kaşısam iz oluyor. Pul pul derim dökülüyor.ürün arayışındayken reçete.Com alışverişimde bu ürünün deneme boyu hediye geldi. Bacaklarıma sürdüm, ertesi sabah hala iyi durumdaydı.

  İkili büyük boy paketini aldım.tüm vücut için bol bol kullanıyorum. Çok memnunum, günde 1 kez nemlendiriyorum ve yeterli oluyor. Pompalı şişeyi kullanmak rahat, Kokusu rahatsız etmiyor. Çatlak konusunda bir etkisi olamaz ama nem vermede çok başarılı. Karın, kalça, bacak, meme gibi çatlak riski olan bölgelerde başka bir ürün ile desteklenmesi gerekir. Özellikle benim gibi tüm vücutta kullanmak için ürün arayanlara tavsiye ederim.

  17 mart 16:26

  55. cildim ankaraya taşınmam ve cilt tedavisinde kullandığım ilaçlar sebebiyle pul pul kurudu. makyaj yapamaz hale gelmiştim ta ki bu kremle tanışana kadar. denemek için 200 ml olan boyunu aldım 19.90 tlydi fiyatı. fiyatı çok uygun. cildimdeki pul pul sorunları çözdü. yüzümde herhangi bir komedon, sivilce yapmadı. her zaman elimin altında tutacağım bir krem oldu.

  6 mart 09:41

  54. Cildinde egzama benzeri kuruluk oluyordu bende denemek istedim. Sonuç olarak gayette nem veriyor. Pütür putur görünümü yok etti.

  13 şubat 16:28

  53. sakalımdaki kepek sorunu için ecznanecimin bana tavsiye ettiği cildi nemlendiren ve kepek oluşmasını da engelleyen üründür.

  7 şubat 20:52