yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (41)
  • medya (0)

  1. genellikle komik erkeklerdir. karizmatiklerdir. ama tepeleri hiç beklenmedik bir anda atabilir.

  6 ekim 2014 01:12

  2. Tek kelimeyle çapkın!!

  6 ekim 2014 03:48

  3. Olgunlukları yaşla (veya yaşanmışlıklarıyla) doğru orantıda değişir. Türlü şeyler atlattıysanız ve artık durulmak, sakinleşmek istiyorsanız olgunluk katsayısı yüksek bir boğa erkeği size ilaç gibi gelecektir. Sohbet etmeye, uyumaya, öpmeye, öpülmeye, sevilmeye, sevişmeye ba-yı-lır.

  -uyku

  -seks

  -huzur

  Bu üçü olduğu sürece mutludur.

  20 ocak 2015 18:16


  4. kalın kafalı ve gereksiz kıskanç olurlar boğa kadınları gibi. zaten hayatımda 1 tane bile boğa burcuyla iyi geçindiğimi hatırlamıyorum. 2 yakın kız arkadaşım boğa burcuydu görüşmeyi kestik, akrabam var aynı şekilde hasetliği ve kalın kafalılığıyla çevresindeki herkesi bezdirmiş durumda. tabi burda kimseyi özel olarak kastetmiyorum boğa burcu süslüler herkes burcunun her özelliğini taşımıyor bir ikizler olmama rağmen gerçek hayatta çok konuşmayan ve %90 kararlı bir insan olmam gibi.

  ama bu burcun kızları güzel erkekleri yakışıklı olur. hatta genel olarak nisan mayıs ve eylül ayında doğanların tip ortalaması baya bir yüksek yahu. bilmiyorum tek benim çevremde mi bu böyle.

  20 ocak 2015 20:18

  5. üzgünüm, sadece birini tanıdım, hayatımı mahvetti. burnu dik, sabit fikirli, kendini öldür gözünün önünde kılı kıpırdamaz, fikri değişmez. bi şeyi yapmayı düşündü mü, olmuş bil çünkü yapmama ihtimali diye bi şey yok. çok başarılı yalancıdır, blöfçüdür, elini belli etmez, durur durur beklemediğin yerden vurur. kincidir bi de, her şeyin çetelesini tutar, bir de sadık değildir efendim, aldatır. yaşam gayelerinden biri ve en önemlisi de sekstir. muhakkak aralarında iyileri de vardır, bi kişinin karaktersizliğini tüm boğa burçlarına yıkmam istemem ama hasar raporum bunları söylüyor...

  7 mart 2015 04:50

  6. başta çok şeker gelir, saatlerce sohbetler muhabbetler... olgun görünür pek çok konu hakkında konuşulur ama sonrası fena işte! sizi tanıdıkça maskesini aralar bu odun görünümlü insan. baştaki bütün sempatikliği, coşkusu karşıdakini tavlayana kadardır. ondan sonra gelsin üstünüze üstünüze negatif enerjileri! bi kere her şeye gereksiz bir siniri var, ben aslan kadınıyım sinirlenirim hem de deli gibi ama 5 dk sonra kahkaha atarım, bi ruj sürüp ayna karşısında nurella triplerine girip neşemi bulurum. ama bu adam enerji emiyor! sürekli ben haklıyım, ben doğruyum, benim sevmediğim yemek bok gibi... kısaca egoistin önde gideni bayrak sallayanı. isterse umursar, istemezse s.klemez bile! gizlice stalklar ama bunu laf arasında ağzından kaçıracak kadar da gerzektir bay çok zeki(gizlinot: aahahha). gizem insanı zannetmiştim bi de ben bunu ama bariz odun işte kalas. her erkek gibi başta modern sonra seksist ve homofobik, kibar sonra odun, sosyalist sonra da faşisttir kısaca yalancıdır yahu.

  amma kin kustum ama yok ya aslan burcuysan arkana bile bakmadan kaç bacım. başta aynı ben derken sonra bu kadar farklı olduğunu farkettim. valla benim gezegenim güneş; ışığı, eğlenceyi, gülmeyi pozitif olmayı seviyorum. gitsin o negatif enerjiyi başkasına iletsin. kadınını ne kadar seviyorsam bu burcun erkeğini o kadar sevmedim. bana uzak başka tüm şeylere yakın ol! arrivederci!

  19 mart 2015 22:14

  7. bazı olumsuz yönlerini burdaki girdileri okuyunca farkedip onayladığım erkek. Aslında sağlam duruşunu, cana yakın ve sevgi dolu oluşunu bir yengeç olarak çok seviyorum. Ama dik kafalı, yüksek özgüvenli (gizlinot: egoya dönüşebiliyor bu yönü, yoksa özgüven tek başına kötü değildir) sabit fikirli ve keyfine düşkün olduğu da bir gerçek. Aldatan bir boğa erkeği de biliyorum maalesef. Yalnız bu durumun genellemesi daha bir yanlış geliyor gözüme, her ne kadar burç yorumlarının özünde koca bir genelleme olsa da. Bir de geri kafalıdır söylemine katılmak durumundayım sanırım, ki sabit fikirle örtüşen bir şeydir bu bana göre. Yeme içme, uyuma, para, lüks- bunlar da önemlidir onlar için.

  Yine de kardeşimden soğumama sebep değil bunlar. Hepsi genelleme sonuçta. Dediğim gibi sevgi doludur kendisi, yerim (gizlinot: swh)

  19 mart 2015 22:52


  8. dışarıdan bakıldığında kaliteli duran erkek modeli. işine gücüne önem veren, annelerin övünebileceği damat tipleri bu burçlardan çıkar. gayet düzgün konuşan, ağırbaşlı, lafına sözüne dikkat eden bir portre çizerler. sevgililerine değer verirler. kibar ve sadıktırlar. olumsuz yanları boğa gibi inatçı olmalarıdır. kafalarına bişey taktıkları zaman sizin düşüncenizi önemsemeden hareket etmeye çalışırlar. iki kişiyi ilgilendiren konularda bile tek başlarına karar vermek isterler. bu huylarını ilerleyen zamanlarda daha çok gösterirler. genelde kendilerinden daha neşeli, konuşkan ve girişken kadınlardan hoşlanırlar. karısıyla ailesi arasında kalan tipler genelde bu burçtan çıkar. eğer etrafında onu yönetmeye çalışan iki ayrı kadın varsa geçmiş olsun....

  21 haziran 2015 15:26

  9. Şu sıralar etrafımı çevreleyen erkeklerin ekseriyetinin burcu. Burcum koç, bir manası var mı, bi çekim mekim yoksa tesadüf mü merak içerisindeyim.

  21 haziran 2015 18:18

  10. seksi oluyorlar ve sekse en düşkün burç erkeğiymiş buarada :)

  21 haziran 2015 20:04