yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • medya (0)

  1. ölümü hakkında çeşitli teoriler öne sürülen cani.

  ukte: (yazar: beaucoup)

  15 ekim 2014 00:46

  2. Ölüp ölmediği tartışılan sevgilisinin kafasını testereyle kesen genç.

  Ben olaya ölümünden değilde başından bakacağım. Bence bu çocuk bu cinayeti planlayarak işleyen cani, deli, psikopat bir katil değil. Olayın tamamen plansız olarak gerçekleştiği malum. Bence olayın asıl sorumlusu babası. zaten Almanya'da bu haber yayınlanırken; olay mahalinde babasının spermlerinin bulunduğunu dolayısıyla münevver'e tecavüze yeltendiği olasılığını atmışlardı.

  Bence Cem Garipoğlu babasının pisliğini temizlemeye çalışırken daha da berbat eden bir genç. 6 dil bilen, yurtdışında eğtim görmüş (gizlinot: yanılmıyorsam düzeltin ) birinin sırf psikopatlıktan kız arkadaışının kafasını testereyle kestiğine inanmıyorum.

  Cİnayet haberlerinin ilk dönemlerinden beri, ne zaman resmini görsem Cem Garipoğlu'nun, daha çok salak bir ifade görüyorum suratında. Katil gibi değil yanı.

  Bilmiyorum süslüler, bence bu çocuk cinayeti işlemedi. Babası işledi, ve bu çocuğa attı.

  düzeltme: (yazar: kidi) uyardı, yanlış anlaşılmasını istemediğim için düzeltme yapıyorum. Aşağıda bilgilendirici mesajını koyuyorum. Özür diliyorum, ve kidi'ye teşekkür ediyorum:)

  'psikopatlık cinayeti planlayıp planlamakla alakalı bir şey değildir. ben psikoloji tezimi bunun üzerine yazmayı düşündüğüm için sadece bu yanlışla alakalı şeyler yazıyorum size. hı ben size yinede inanmıyorum diyorsanız buyrun;

  "organize olan saldirganlar kurbanlarını öldürmek için plan yapıp tuzak hazırlarken, organize olmayan saldırganlar karşılarına bir fırsat çıktığı anda cinayet işleyebilirler ve cesedi yoketmek yerine de suçu işledikleri yerde bırakıp gitme yönünde hareket ederler. genellikle kurbanlarının karşılarına aniden çıkarlar ve herhangi bir uyarı olmaksızın saldırılar. saldırı ile kurbanın ölmesini müteakiben yapmak zorunda olduklarını hissettikleri ritüelleri gerçekleştirirler (nekrofili, kesip parçalama veya yamyamlık gibi). nadiren izlerini gizlerler."

  cinayeti kim işledi kısmından çok, bu kadar zeki ve organize olmayan biri psikopat olamaz sözünüzle ilgili yazıyorum kısacası'

  15 ekim 2014 12:40 16 ekim 2014 09:51

  3. hüseyin üzmez ile beraber gidişi en çok konuşulan çocuk. müge anlı'nnın programıyla tanıdım ben de herkes gibi, hatta bayağı takip ediyordum. açıkçası olayın hiçbir noktasında şaşırmadım ama çok üzüldüm. gencecik kız kim bilir hangi hayallerle, mutlu olacağını düşünerek başladı bu ilişkiye. zengin, kültürlü, hoş çocuk görünürde olan. e ilgili olduğunu da düşünürsek münevver'in havalara uçmaması için hiçbir sebep yok.

  uzmanların görüşüne göre de cinayet yalnız işlenmedi. hatta bir ayin, bir ritüel olabileceğini bile düşünüyorlar. cem istedi ya da istemedi öldürmeyi, hiç farketmez. olayın içindeki herkes ağır psikolojik vakalar bana göre.

  (link: http://www.milliyet.com.tr/default.aspx?aType=SonDakika&ArticleID=1099966 münevver karabulut'un otopsi raporu)nu okurken her cümlede o sahneler kafamda canlandı. kızın yaşadığı korkunun tarifi olamaz.

  ama biz çok iyi biliyoruz ki nüfuzlu insanların suçları suçtan sayılmıyor. sevim tanürek'te olduğu gibi.

  15 ekim 2014 13:31


  4. cem garipoğlu diye başka başlık açtım. kusura bakmasın da kötü giyiniyor diye okuyorum. ne oluyo la dedim. 2 gündür internet yavaş. bu şekil yanlış okumalarım mevcut. neyse.

  2 tane gencecik insan diyorum. sizin gibi yaşamanın hayallerini kuran nice insan var. geleceğiniz pırıl pırıl gözüküyordu. ama davulun sesi işte. siz ne yaşadınız da olay buraya geldi. en çok onu merak ediyorum. bi insanı bu şekilde ölüdrebilmek için ne oldu. değer miydi. yazık o kız nasıl...neyse düşünmek bile istemiyorum.

  olay olduğu sıralarda. cem çine kaçtı dediler. herkesin neredeyse çekik gözlü olduğu yerde bu çocuk sırıtmayacak mıydı.

  bu olay türkyeyi ikiye bölmüştü. bazısı münevver için onun da orada ne işi vardı diyor. peki evli insanlar yüzük takıyor da aldatmıyor mu. olayları öyle nesneleştiriyoruz ki. bi yüzük bizi koruyacak sanıyoruz.

  keşke hiiiç olmasaydı.

  15 ekim 2014 15:29

  5. Öldüğüne inanmıyorum. Bunun Babasını savunan metin feyzioğlu'nu da affetmiyorum.

  6 dil falan da hikaye, bildiğin zengin sçmığı, bu tipler 9 senede fransızca öğrenemeyip okuldan atılırlar, sonra da feysbukta bi fransız kesilirler ki sormayın.

  28 haziran 2015 19:08

  6. Insanlar bir anlık öfkelerine kapılıp katil olabilirler, bunun önüne geçmek için erdem gerekli, kendimi dizginleyebilecek akıl gerekli. Ama eğer bir psikopat değilse hiç bir insan eline testere alıp birinin kafasını kesemez. Bunun bir anlık öfkeyle, dürtüyle açıklanabilir hiç bir tarafı yok. Bunun eğitimle, kültürle de alakası yok. Cidden bir insanı parçalara ayırabilmek için akıl sağlığının yerinde olmaması lazım. O iş filmlerde görüldüğü kadar kolay değil.

  28 haziran 2015 22:57

  7. bu caniye, sosyopata üzülenlerden tek isteğim var; kendinizi 1 dakikalığına münevver'in yerine koyun. düşünün sevdiğiniz insanın evine geliyorsunuz, artık ne olduysa size saldırıyor, bıçaklıyor. o korkuyu, o çaresizliği düşünün bi. dünyanın en korkunç korku filminin içerisindesiniz, bağırıyorsunuz, direniyorsunuz ama size yardım edebilecek kimse yok! olay hala kapkaranlık olduğu için cem tek miydi değil miydi bilemiyoruz tabi. gerçekten o korkuyu 1 dakika düşünün, sevdiğiniz güvendiğiniz bir insan tarafından öyle bir canilikle karşı karşıya kaldığınızı. düşüncesiyle bile boğulacak gibi oldunuz değil mi? şimdi hala bu caniye üzülebiliyorsanız size iyi şanslar, umarım bir gün cem gibi biriyle karşılaşmazsınız.

  28 haziran 2015 23:21


  8. başlıklarda görünce. öldüğü haberi yalan mıydı diye düşünmeden edemedim. kendisi arandığı zamanlarda düşünülmüştü ki çine gitmiştir. yahu çine gitse o tiple farkedilmez miydi. orada herkes çekik gözlü. ne bileyim bu da bi düşünce. hala meraktayım. bi insan nasıl bi düşünceyle bi insana böyle bişi yapar. ne yaşandı kim bilir. psikolojisi nasıldı. herşey muamma.

  29 haziran 2015 13:09

  9. Hapisteyken saatlerce çince çalışan bir insan intiharı mı düşünüyordur gerçekten? Münevver Karabulut'un satanist cinayetine kurban gittiğinden şüpheleniliyor çünkü kafasını

  vücudundan ayırdıklarında hayattaymış. O gün orda o kızın yaşadıklarını düşünmek mi beni kahrediyor yoksa suçluların cezasını çekmemiş olması mı bilemiyorum..

  12 ağustos 01:20 12 ağustos 01:32

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar