girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (131)
  • medya (3)

131. youtuberlara olan ön yargımla izlemeye başlamama rağmen sevdiğim youtuber. buradaki girdilere cevap verdiği bir video çekmiş önceden, o videosundaki cevapları falan da çok kibar gelmişti. (özellikle dünkü arda bektaş vakasıyla kıyaslayınca o videodaki kibarlık seviyesi gözümde kat kat arttı)

yorumları okuduğunu ve önemsediğini belli ediyor videolarında. bence bu da hoş bir detay. zaten elinden geldiğince cevap da veriyor sanırım. geçen bir videosunda fasulye yapmıştı, altta biri "ziyan ettin fasülyeyi" yazınca damla da "niye ki kız, yedim tüm tencereyi" tarzında bir cevap vermişti. bana samimi ve sempatik geliyor yani. :d

ben de sevgilisiyle olan dinamiğini çok beğeniyorum. eğlenceli bir çiftler bence. normalde bir youtuberın sevgilisi kanal açsa buldu tabi hazır takipçi kitlesini açtı diye düşünebilirdim ama ilk videosunu izlediğimde gayet eğlenmiştim.

bir de ben önceki hallerini bilmiyorum ama kilo almış ya son zamanlarda. o kiloyu bir tek ben mi yakıştırdım? bence gayet iyi görünüyor. tabi fit olmak her zaman iyidir orası ayrı ama sürekli bu konuda kötü yorum alıyormuş ve bence asla öyle durmuyor. (gizlinot: dursa bile bir insanın dış görünüşünü eleştirmek ne kadar doğru orası ayrı)

dün 23:15

130. Bana vlog izletebilen youtuber.

Genel olarak vlog izlemem, hatta saçma bulurum ve sevmem. Bana ne milletin 1 gününden, neler yaptığından falan der geçerim.

Ama damlanin Enerjisi beni tuttu nedense.

İlla ki bazı kişiler için videoları saçma, sıkıcı vs. geliyordur. Bana sıkıcı gelmiyor pek. Eleştirmeden, çok detaylarda boğulmadan izleyip geçiyorum. İlerde kendisi gibi İstanbul'da tek yaşamayı düşündüğümden, videolarini izleyerek nasıl bir hayat sürülebildiğini anlamaya calısıyorum. kısacası şu an için bana hitap ediyor yaşam tarzı. O eski arkadasının bir videosunu bile izlemedim çünkü kendisi bana asla hitap etmiyor. 

1 kasım 13:47

129. Son alışveriş videolarında aldığı ürünlerin çoğu(neredeyse aynıları) addaxın internet sitesinde var süslüler, ilgilenenler olur belki. Deri pantolonu, önden fermuarlı sweatshirtü vs. 

30 ekim 01:25


128. yeni izlemeye başladığım baya sevimli youtuber.

neden izlememişim şimdiye kadar hiç anlamadım. denk gelmemiş sanırım.

kamera önünde hiç kasıntı olmayan, özgüvenli, sevimli, dürüst ve işini hakkıyla yapan bir youtuber olduğunu düşünüyorum. güzel makyaj yapıyor ve yaptığı makyajları günlük hayatta taşıyabiliyor bence. bu çok hoşuma gitti benim çünkü izlediğim çoğu youtuber videolarda abartılı makyajlar yapıp günlük hayatta makyaj yapmama ile övününce bana çok itici geliyor. sevgilisi ile olan ilişkisine ise bayıldım (gizlinot: nazar duası). son zamanlarda gördüğüm en enerjisi uyumlu çift. bir videoda hiç ayrılmayacaklarını düşündüklerini söylemişti ikisi de ben de hiç ayrılmayacaklarını düşünüyorum. maşallah.

eleştirildiğini görünce şaşırdım. cidden youtuberların yakındığı kadar abartı boyutta galiba bu eleştiri olayı. şu kızda neyi eleştirebilirsin ki diyordum "arkadaşı yok." diye eleştirmişler ya olmak zorunda mı? karşısına iyi anlaşabileceği birileri çıkmamıştır veya sevmiyordur etrafında çok insan olmasını. olamaz mı?

kilosuna laf edilmesine ise hiç şaşırmadım. illa skinny olunması lazım çünkü. 32 beden değilsen şişmansındır. gayet zayıf bir kız sadece skinny değil. olmak zorunda da değil. bu haliyle de çok güzel. yolda görüp arkasından onun duyacağını bile bile gülenler falan varmış ya. nasıl bir ülke haline geldik.

sonuç olarak ben çok sevdim. gerçek hayatta tanısam arkadaş olmayı çok isterdim. zevklerini de çok beğendim özellikle evini ve yeni saçlarını. bence kendisine en çok yakışan saç boyunu bulmuş. hadi adettendir eleştireyim bence çok mat makyaj yapıyor. cildi yağlı olduğu için öyle tercih ediyor sanırım ama cildi kuru kuru duruyor kamerada. bilmiyorum, ben çok nemli nemli cilt seviyorum ondan bana öyle geliyor olabilir. tabii ki kendisi nasıl seviyorsa öyle yapmaya devam etsin.

15 ekim 18:19

127. Pek youtuber takip eden birisi olmadığım için damla altun’u da yeni yeni tanıdım. Açıkcası vloglarını pek izlemiyorum ama makyaj videolarını faydalı buluyorum. Çoğu youtuber yüksek fiyatlı ürün kullanıp uygun fiyatlısını muadil gösterirken damla altun’un tam tersi bir veosu vardı. Waterproof makyaj ürünlerini test ediyorum tarzı bir videoydu. Uygun fiyatlıları kullanıp yükseklerini muadil göstermişti. sonra da ben bunların performansından eminim, ne gerek var yüksek fiyatlılarını kullanmaya tarzı bir şey söylemişti. benim çok hoşuma gitti açıkcası. Bu ürünleri gerçekten kullanıp emin olması hoşuma gitti yani. Bir kez bile kullanmadığı ürünlerle sırf içerik olsun diye video çeken biri değil. Süslü sözlükteki eleştirilere tek tek cevap verdiği videosu da çok hoşuma gitmişti. Burda bir yazar bahsetmişti, o girdiden sonra izledim. Hakikaten diğer tüm youtuberlar dalga geçerken damla tek tek, ciddi cevaplar vermişti.

Eğer okuyorsan vloglarını sıkıcı buluyorum damla ama makyaj videolarını severek takip ediyorum. Umarım hep özenle içerik hazırlarsın.

15 ekim 15:52

126. İlk takip etmeye başladığımda 3K takipcisi bile yoktu . Tatlı kızdı. Ala ile olan ilişkilerinde hep bir şeyler eksik diye düşünmüştüm sonra küstüler zaten. Ama bence yadsınamaz bir gerçek var ki Ala'nın bekarlığa vedası, düğünü bunlarla resmen kanala boost yaptı . Takipcisi ve tanınırlığı arttı. Sonrasında da izlemeye devam ettim fakat ben çalışmaya devam edeceğim bu hobi derken pufff bir de gördük ki part time işi de bıraktı. Bloggerlık artık bir meslek grubu haline geldi kabul ediyorum fakat bu camiadaki insanların sürekli en çok ben vizyon sahibiyim tavrından sonra tükürdüklerini yalaması hoş değil. Bu da beni ondan soğuttu. Kendi ile barışık olması, diğerleri gibi kasıntı olmaması kendini izlettiren detaylardı . Yaş ile alakalı mı bilmiyorum ama insanların hayat görüşünün bu denli kaygan olması bana normal gelmiyor ve izlemeyi bıraktım. En azından bu şekilde konuşmasaydı daha iyi olurdu.

15 ekim 11:39

125. yağlı saçlarıyla video çekmesinden gına gelen youtuber.

P.S.: BURADA nE ÇOK YAĞLI KAFA SEVEN VARMIŞ!!!

15 ekim 10:26 17 ekim 10:10


124. Sevgilisinin kanal açmasını garipsemedim. Sonuçta damlayla bu işlere baya ısındı.e baktılar iyi gelir var gelmese bile pr lar yeter. Gayet mantıklı bir hamle

14 ekim 21:06

123. Sevgilisi de kanal açmış şimdi :) antipatim tavan yaptı cidden

14 ekim 14:32

122. benim şuan ve uzun süredir sıkılmadan sonuna kadar izlediğim tek vlogger. çünkü çok doğal, çok samimi. vloglarını da makyaj videolarını da seviyorum. tekrar tekrar izlemişliğim var.

damla diyince direkt ala da akla geliyor. fakat ben ala'yı damla kadar samimi bulmuyorum. hatta damla bu konu hakkında bir kere yorum yapıp konuşmayacağını söyledi ve evet konuşmadı. ama ala sanki dikkati sürekli buraya çekmeye çalışıyomuş gibi geliyor.

9 ekim 00:10