girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (138)
  • medya (4)

138. Damla altun u ben kendimden biri olarak göremiyorum şahsen çünkü her sezon başında bi dünya para avm mağazalarına bırakamıyorum ben malesef.

Dün evine giren papağan storylerindeki şaşkınlığına ve şansına bayıldım. umarım damla yla kalır çünkü beraber çok güzel oldular. (gizlinot: Sahibi varsa cok uzulmustur o ayri :()

dün 17:46

137. samimi egosuz bir kız bence. kötü hırsları yok. bu yüzden de bilgen ile birlikte uzun zamandır tek baktığım youtuber vlog olarak onlar sanırım. diğerleri gibi "ne oldum ben, zenginim, çok eşya çok ürün, çok havalıyım, süper bir hayat yaşıyorum" tribi yok. ve ben gerçekten youtuberların dünyaları kurtarıyorlar aşırı yoğunlar ve önemli işler yapıyorlar kafasından çok itildim. "gene beymendeydik ve chaneller ysl ler havada uçuştu bakın torbama" yapmaları falan... neyse konumuz olan damla altun'u kendimden bir şeyler görebildiğim için seviyorum.

dün 09:37

136. insta hikayesinden seyrediyorum evine papağan girmiş. papağanın sırnaşıklığına, tatlışlığına, damla'nın da şok hallerine çok güldüm. yalnız kimin evine cins papağan gelir ya yeminlen bu yutupçuların balı da bir başka, bizim eve ancak yarasa girip korkudan altıma sıçırtsın, hem de iki kez -.- papağan da gerçekten çok doğru eve girmiş, evi mini bir orman, yeşillikleri ve heykelleriyle çok güzel oldu.

damla da çok tatlı bir kız, videolarını çok keyifli buluyorum, herkesin çektiğini çekse bile muhabbeti, esprili halleri, kasıntı olmayışı, doğallığı keyif veriyor. pek çok youtuberdan daha fazla ürün deneyip makyaj yapıyor, sırf marka gönderisine yaslanmayınca başka başka ürünler de denenebiliyormuş. vloglarını da keyifle izliyorum, erkek arkadaşı da kendisi kadar doğal ve esprili, birbirlerini güzel bulmuşlar.

18 kasım 20:49 18 kasım 20:50


135. tanım: youtuber.

bu kızla zerre ortak noktam yok, giyim,makyaj, yaşayış. ilham veriyor da diyemem. ama gariptir izlemekten zevk alıyorum. yani bir açıklamam yok. samimi galiba. gülüyorum da baya. son zamanlarda hiçbir youtuber takip etmezken bu kız video atınca mutlu oluyorum. umarım bir şey olup da soğutmaz kendinden, samimiyetini kaybetmez.

17 kasım 23:50

134. 'ben bi şey oldum'culardan uzak, doğal olduğu için kendisini izleten youtuber. aynı zamanda uzun bir süredir youtube'da videolarını izlediğim tek youtuber. o kadar kendi halinde ki, vloglar akıp gidiyor. karşında sohbet eden biri gibi, kasılmadan yapıyor, ediyor, anlatıyor. ayrıca son saç kesimine bayılıyorum, çok yakışmış. 

17 kasım 23:25

133. Alâ ile takipleşmeye başlamışlar. Burada çoğu kişi nasıl küstükleri ile ilgili kim haklı kim haksız yalan yanlış şeyler konuşurken sanırım onlar eskisi gibi arkadaşlık etmeye başlayacaklar :d

17 kasım 12:02

132. Çok fena BFF olmak istediğim YouTuber. Zevkine kendisine bayılıyorum tabiki her insanın eksiği kötü huyu olur ama o kadar sinsi çıkarcı influencer varken, egosuz olması çok hoşuma gidiyor. Özellikle arkadaşlar lansmanlara çağırılmıyorum markalar beni tanımıyor demesi özgüven ister. Destekliyorum umarım değişmez,you go girl

17 kasım 02:27 18 kasım 03:52


131. youtuberlara olan ön yargımla izlemeye başlamama rağmen sevdiğim youtuber. buradaki girdilere cevap verdiği bir video çekmiş önceden, o videosundaki cevapları falan da çok kibar gelmişti. (özellikle dünkü arda bektaş vakasıyla kıyaslayınca o videodaki kibarlık seviyesi gözümde kat kat arttı)

yorumları okuduğunu ve önemsediğini belli ediyor videolarında. bence bu da hoş bir detay. zaten elinden geldiğince cevap da veriyor sanırım. geçen bir videosunda fasulye yapmıştı, altta biri "ziyan ettin fasülyeyi" yazınca damla da "niye ki kız, yedim tüm tencereyi" tarzında bir cevap vermişti. bana samimi ve sempatik geliyor yani. :d

ben de sevgilisiyle olan dinamiğini çok beğeniyorum. eğlenceli bir çiftler bence. normalde bir youtuberın sevgilisi kanal açsa buldu tabi hazır takipçi kitlesini açtı diye düşünebilirdim ama ilk videosunu izlediğimde gayet eğlenmiştim.

bir de ben önceki hallerini bilmiyorum ama kilo almış ya son zamanlarda. o kiloyu bir tek ben mi yakıştırdım? bence gayet iyi görünüyor. tabi fit olmak her zaman iyidir orası ayrı ama sürekli bu konuda kötü yorum alıyormuş ve bence asla öyle durmuyor. (gizlinot: dursa bile bir insanın dış görünüşünü eleştirmek ne kadar doğru orası ayrı)

13 kasım 23:15

130. Bana vlog izletebilen youtuber.

Genel olarak vlog izlemem, hatta saçma bulurum ve sevmem. Bana ne milletin 1 gününden, neler yaptığından falan der geçerim.

Ama damlanin Enerjisi beni tuttu nedense.

İlla ki bazı kişiler için videoları saçma, sıkıcı vs. geliyordur. Bana sıkıcı gelmiyor pek. Eleştirmeden, çok detaylarda boğulmadan izleyip geçiyorum. İlerde kendisi gibi İstanbul'da tek yaşamayı düşündüğümden, videolarini izleyerek nasıl bir hayat sürülebildiğini anlamaya calısıyorum. kısacası şu an için bana hitap ediyor yaşam tarzı. O eski arkadasının bir videosunu bile izlemedim çünkü kendisi bana asla hitap etmiyor. 

1 kasım 13:47

129. Son alışveriş videolarında aldığı ürünlerin çoğu(neredeyse aynıları) addaxın internet sitesinde var süslüler, ilgilenenler olur belki. Deri pantolonu, önden fermuarlı sweatshirtü vs. 

30 ekim 01:25