yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (450)
  • medya (21)

  450. Bir hafta önce bir sürü insanla aynı ortamda partileyip, bir hafta sonra ailesinin yanına bursa'ya giden influencer. ya toplumu düşünmeyi vs her şeyi geçtim, insan en azından ailesi için endişelenir de 14 gün görüşmez onlarla. Asemptomatik geçiriyor olma ihtimalini falan hiç mi düşünmüyor?

  Bu pandemi sürecinde yaptığın her seçim çok yanlıştı damla. Pandemide en çok harcayan infliunsırların başında oluşun, sadece buz kalıbı kargolatman, kargo çalışanları açıklaman, sfenks kedi sahiplenmen, parti yapıp ardından ailenin yanına gitmen vs'den senle ilgili çıkardığım tek şey şu: sadece kendi istekleri doğrultusunda aksiyon alan, toplum bilinci az gelişmiş birisin. Çok üzücü.

  28 haziran 04:10 28 haziran 04:11

  449. hatırlayalım: sokaklarda onlarcası aç, susuz, yuvaya muhtaç haldeyken gidip para vererek kedi satın almış ve hayvan üretim zincirine katkıda bulunmuştur.

  25 haziran 23:24

  448. pandemi döneminde bile tüketim çılgınlığını sürdürmesi, "kargocular çift maaş alıyor bi keree tmm mı .s" açıklaması ve şimdi de büyük bir parti vermesi ne kadar sığ biri olduğunu kanıtlıyor. bu kadın hayvan satın aldı be hayvan, hayvanlar bir mal gibi alınıp satılmaz. ayrıca iki eski evindeki kuştan da haber yok, babasının kedisini de sepet gibi ordan oraya taşıyıp duruyor. kedisi olan herkes bilir ki kediye böyle bakılmaz, yer değişikliğinden ve seyahatten hoşlanmaz bu hayvanlar. sphynx kedili videosunun thumbnailini gördüğüm gibi unfollowladım kendisini,  lütfen artık prim vermeyelim ki gidip hayvan ticaretine daha fazla katkıda bulunamasın. 

  edit:imla

  25 haziran 16:23 26 haziran 02:37


  447. Çook severek takip ediyorum fakat son partiler. Damlacım napıyorsun?? Zaten hep birlikte olduğumuz kişiler diyorsun da o zaman iş yerleri aylarca niye kapatıldı? Herkes iş arkadaşıyla değil miydi? Ben evden çıkmıyorum aylardır bunlar Serkanı Fuatı Maralı habire herkes eve girip çıkıyor anlamadım. Ailesi de sağlıkçı halbuki. Damla'nın aşırı utangaç olduğunu düşünüyorum. Merve Özkaynak'ın videosunda neydi öyle asdff neredeyse konuşamayacaktı heyecandan. Girdiği her ev kira ve her evi baştan sona değiştiriyor. Onlar böyle birsonsuz para döngüsünde ben ise köpek gibi sabah akşama kadar çalışsam da önerdiği bardaklara yookkh canım o kadar para veremem diyorum :))

  Yine de dekorasyon sunum olaylarında başarılı bulduğum için takipteyim. Damla ama arada uygun fiyatlı şeyler öner.

  25 haziran 15:42

  446. hayatı, etkileşim olarak gören youtuber. kendisi ve çevresi, her hareketlerinden para kaynağı oluşturmak için sürekli kamera ellerinde dolaşıyorlar sanırım. bilinçsiz yaşamını youtube'da sergileyip, bomboş çevresini de bu işe teşvik ediyor. youtube'dan soğuma sebeplerimi tekrar hatırlattı.

  24 haziran 00:34 24 haziran 00:34

  445. sonradan görme olduğu için üzerinde herşey sırıtıyor.

  23 haziran 18:09

  444. Pandeminin ortasında 25 kişilik parti yapmak, ertesi gün de 55 yaş grubunda olan ve şehir dışından gelen 5 kadınla gezmek mi?

  ıııımmmm yeh. Tadından yenmez.

  Damla'nın tavrını anladık. Salgının 1.dalgasında kargocular çift maaş alıyor, sipariş verin diyen 2.dalgasında partileyecek donanıma sahiptir.

  da annesi, babası doktor. Annesi arkadaşlarını alıp İstanbul'a gezmeye gidiyor. Sorsan kaçak düğün yapan Anadolu insanı hakkında beş paragraf gömerler.

  edit: ya bir de sürekli "evdeyiz"/"heştegevdekal" diye linç yememek için kastı ama partiyi lapsss diye attı. hem de linçleneceğini bile bile. amaaaaan diyerek.

  allah bilir daha atmadığı neler var... çoğu yutubır çoluk çocuk. ama bu kızın yaşı da var. kargocular konusunda işine geldi diyelim de ortalama zekada bir insan belli bir yaştan sonra riskleri görüp bazı şeyleri yapmaz ya. üzerinden o ergenliği geçer bi. ergen benmerkezciliği diye de adlandırılan "bana bir şey olmaz." düşüncesinden arınır.

  bu kız asla büyümüyor.

  "dövme yaptırdım ama sıkıldım belki sildiririm. hiç belli olmaz."

  gerçi çevresindeki allah'ın tek kulunun bu ergen benmerkezciliğinden kurtulamadığı aşırı belli.

  23 haziran 17:57 24 haziran 02:28


  443. utanmadan bir de parti videosunun altına "Korona önlemlerimizde bir sıkıntı yok," yazmış. hanımefendi bunu nasıl bilebilirsiniz? tek tek herkesi, ailesini veya komşularının çalıştıkları yerleri mi kontrol ettirdiniz? market alışverişini yaparken bile hiçbir önlem almamış, gelip artık biz bu virüs işini saldık demiyor da önlemlerimizde sıkıntı yok diyor. insan gibi salgını da yayılmasını da umursamıyoruz, evde oturmaktan çok sıkıldık dese gerçekten daha mantıklı bulacağım. bu iki yüzlülükle yüz binlerce kişiye bu durumun videosunu çekiyor olması da cabası. bu işin şakası yok arkadaşlar ama dilerim bunu daha acı bir yolla öğrenmez kimse

  22 haziran 14:40

  442. Uzun zamandır kendisini takipten çıkartmıştım ancak anasayfama bir videosu düştü. Parti videosu çekmiş bu zamanda inanamadım. Allah akıl fikir versin damla ne diyeyim. Seni artık o siyahi makyajın ve bu zor zamanda yaptığın şu parti videonla hatırlayacağım.. İnsanlar hala bu hastalıkla savaşırken senin kitlendi bu şekilde yönlendirmen çok çok kötü. Markette bile en az 5 6 kere maskesini çıkartıp konuştu. Verdiği partide en az 10 kişi vardı. Diyeceklerim bu kadar.

  22 haziran 03:45

  441. vloglarını severek izlediğim bir youtuber.

  ancak özgüven problemi yaşadığını düşünüyorum. çok özgüvenliymiş gibi duruyor ama değil. sevgilisinin kanalında kim daha bilmem ne oyunu oynadıkları videoyu izledim. uğur ve arkadaşları uğur'un bir yere gitmesine damla'nın izin vermediğini (burda baya şaşırdım izin vermek nedir) ve uğur'u baya kıskandığını söyledi. hatta aldatma mevzusu konuşulurken arkadaşları çocuk bi yere çıkamıyor nerede aldatacak zaten falan diye güldüler. ben damla'nın hiç kıskanç olmadığını düşünmüştüm ama işin gerçek boyutu bambaşkaymış. kıskanmak direkt özgüvensizliktir demiyorum ama bu kadar boyutta olması bi sorun bence. uğur da hep tamam aşkım falan diyerek lafını dinliyormuş kızın ama uğur damla'yı kıskandığında damla onu dinlemeyip dilediği gibi davranıyormuş.

  şimdi bu gereksiz bilgilerle ne yaparsınız bilmem (gizlinot: swh) sabahın altısında hala uyumamışım yazdığım girdiye bak ya :)

  21 haziran 05:59

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar