yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  5.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar (2)
  • medya (2)

  1. kepeğe çok iyi gelir, tabii kokusuna dayanıp kullanmayı sürdürebilirseniz! saçınızı bu şampuanla yıkayın, 3 gün boyunca yanmış lastik balata kokusunu kafanızda taşıyın, geceleri kokudan uyuyamayın, kuaföre gitmeye hatta insan içine çıkmaya utanın!

  hayır bu ürünün içine ne koymuşlar da bu kadar kötü kokuyor olabilir?? kokusu geçsin diye saçlarıma sürmediğim yağ, sıkmadığım parfüm kalmıyor ama nafile. şampuan dünyasının çemeni gibi mübarek, son derece kalıcı ve pis bir koku:(

  kokusunu geride bırakırsak (gizlinot: ki bırakılmaz yani mümkün deyıl!!), davines heryerde bulabileceğimiz bir marka değil, bazı kuaförlerde satılıyor. ben markafoniye fln düşerse alıyorum ki, (100 ml) şurup şişesinden daha küçük bir şişe davines 20 tl civarı. şişenin arkasında yazmıyor fakat sitesindeki açıklamaya göre, ürünün sonsuz sınırsız bir kullanımı yok. tedavi amaçlı kullanılan bir ürün gibi, eğer haftada bir kez uygularsanız 6 hafta boyunca, haftada 2 kez uygularsanız max 3 hafta kullanabiliyorsunuz. ben haftada bir kez kullanıyorum, 2 kez kullansam o koku asla çıkmaz gibi geliyor.

  ilk kullanımdan itibaren kepekler döküntüler azalmaya başlıyor. şu ana kadar kullandığım en etkili kepek şampuanı diyebilirim. çok köpürmüyor ama iyi temizliyor. aynı zamanda kurutma ya da yağlanma da yapmadı ben de, bu da güzel bir özellik. (gizlinot: zaten üzerinde de kuru ya da yağlı saç derisi için diyor)

  bundan sonra aynı markanın ''hassas saç derisi şampuanı'' nı kullanıcam.onun da böyle kokmayacağını umud ediyor, kullanım sonrası detaylarda görüşmek üzere süslü yazarları diyorum.

  23 mayıs 2014 15:01

  2. Benim için geceleri kokudan uyuyamama, insan içine çıkmaya utanma gibi etkileri olmayan, çok kötü bir kokusu olduğu reddedilemez olup sağlık için katlanılabilen, hızlı ve etkili çözüm sunan bu ürün MUHTEŞEM! Üçüncü yıkamamda kepek filan kesin olarak yok oldu! .

  Çooook uzun vadede kullanılabilecek bir ürün. Haftada iki kere kullanıyorum, alalı 3 hafta oldu hala şişe yarıya tamamen inmedi. Jel yarılandı ama.

  Kirli saçta köpürmüyor, ikinci yıkamanda köpürecek korkma.

  Şampuanın verdiği sertliği jel ürün yumuşatıyor.

  Şampuan+Jel için 150-160 öyle bir şey ödedim.

  22 temmuz 2015 16:04 22 temmuz 2015 16:05

  3. kuaförümün bölgesel kepeklenme sorunuma yönelik tavsiyesi üzerine (gbkz: trendyol) indiriminden(gizlinot: 52,99tl) aldığım güzel ambalajlı, garip kokulu şampuan.

  iki kez kullandım ve gözle görülür bir azalma var kepeklenmelerde. kullandıktan sonra saçıma bakım yağı sürdüğüm için kokusu beni rahatsız etmedi. bir süre daha kullanıp karar vermek gerek tabii ama görünen o ki kepekle savaşanlara gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim bir şampuan.

  8 ocak 2018 16:07


  4. Harika bir şampuan. Bende seboreik dermatit olduğu için herşeyi kullanamıyorum. Bu şampuan gerçekten çok güzel. Saçlarım ışıl ışıl oldu ve dolgun gösterdi. Volüm veren şampuanını da denemiştim. Fakat bunun kadar dolgun yapmadı.

  10 nisan 2018 16:15

  5. benim kepek için şampuan arama derdime son vermiş bulunmaktadır. saç derimden bahsedecek olursam egzamaya bağlı kuru kepek ve kaşıntı problemim var.(gizlinot: kepekler kabuk kabuk ve zaman zaman anlımda ve kaşımda olmak suretiyle.) daha önceki şampuanım bittip hiç bir sonuç almadıktan sonra(gizlinot: daha önce kullandığım bir dünya şampuanda olduğu gibi) tekrar arayışa girdim ve seçeneklerim arasında memnuniyetti en yüksek olan bu şampuanda karar kıldım. ben haftada iki kere olmak üzere denemeye başladım ve kepek yavaş yavaş azaldı(gizlinot: kaşıntılarım ara ara devam etsede eskisine oranla çok az), saç derimi o kabuk kabuk kepekten arınmış buldum; şampuan yumurta sarısı renginde çabuk köpürmeyen bir yapıda,içeriğinde  Adaçayı, Lavanta, Karahindibağ bulunmakta, bu içerikler sayesinde saçınızı beslemekte ve saç derisinin nefes almasını sağlayarak canlılık katmaktaymış. şampuanın eksileri; kokusu herkesin seveceği bir koku değil, saçı daha hızlı yağlandırıyor, ve fiyattı.

  26 nisan 2019 14:29 26 nisan 2019 14:32

  5

  6. Kuaförüm önerince egzama sorunu yaşayan eşim için aldım. Saç diplerinde strese bağlı egzama vardı. Hergün banyo yapmadığı takdirde kaşıntı ve pullanma oluyordu. İlk bir hafta acaba işe yarayacak mı diyerek geçti birden düzeltmedi. Yaklaşık 1 ay oldu şampuanı alalı, önce kaşıntı bitti, sonra pullanma şuan kızarıklık da yok. Gerçekten çok başarılı. Parasına değiyor. Ayna karşısında her gün saçlarını inceliyordu, şuan çok mutlu. Benim de kaşlarımda kepeklenme başladı, dün kaşlarımı bu şampuanla yıkadım direkt sonuç aldım. Hafif kepeklenmelerde anında etkili sanırım.

  Kokusuna gelecek olursam yanık lastik değil de ağır bitkisel bir koku var bence. Beni rahatsız eden bir koku yok ama hem erkek saçı kısa sonuçta hem de sabahları yıkanıyor eşim koku gidiyor olabilir akşama kadar.

  2 şubat 2020 17:12

  5

  7. (bkz: seboreik dermatit) e çok iyi gelen şampuan. önceden (bkz: zetion) kullanıyordum ancak artık üretilmeyince şampuan arayışına girdim. ilk kullanımda etkisini gösteriyor. biraz pahalı ancak ben memnun kaldıktan sonra 1 lt.lik olanı aldım, biraz daha uyguna geliyor.

  20 mayıs 08:55