yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (29)
  • medya (1)

  1. Kendi ifadesiyle "eskiden diş çeken, şimdi reklam yazan" kişi.Podcastleriyle tanıdım kendisi, şimdilerde bir youtube kanalı da var.Hikayeleriyle zaman zaman güldüren zaman zaman dehşete düşüren ama her seferinde düşündürendir.Yaptigi çikarimlarindan büyük kısmına katilmasam da çok tatlı mimikleri ve basindan geçenleri hikayeleştirmesiyle ne anlatsa da dinlerim kanımca

  5 temmuz 2020 02:45

  2. Hakkında, “Keşke yoluna podcast’le devam edip, YouTube’a hiç bulaşmasaydı.” diye düşündüğüm kişi. Podcast’lerini çok başarılı bulduğumu belirtmeden geçemeyeceğim. Bir gün de, diş hekimliğinden reklam sektörüne nasıl bu kadar rahat geçebildiğiyle ilgili bir bölüm hazırlarsa çok sevinirim. Türkiye’de çok yetenekli / donanımlı olsan dahi, sektör değiştirmek hiç ama hiç kolay değil çünkü. 

  5 temmuz 2020 12:07

  3. Eski iş arkadaşım. Kendisine karşı nötrüm ne severim ne sevmem ama twitterda,youtubeda paylaşımlarını gördüm biraz fazla zorlama geliyor bana. Ama yine de yolu açık olsun baya zeki bir kadın çünkü. 

  5 temmuz 2020 13:26


  4. twitter fenomeni, youtuber ve pek aşinâ olmadığım birisi. kendisi, dikkatimi "mastürbasyon kursu" önerisinde bulunduğu tweetiyle dikkatimi çekti aslında. öncelikle "mastürbasyon ve orgazm olmayı öğretme" hedefiyle yola çıkmış bir kursun olmaması, tabular haricinde, bu durumun tamamen içgüdüsel olmasından ve herkesin zevk alma yolunun farklı olmasından kaynaklanıyor. bunu tivitte bahsedilen, yolu yordamı belli diğer eğitimlerle kıyaslamak abes. kadınların bunu yapamamaları sadece cehaletten kaynaklanıyormuş gibi de davranamayız. bedenlerimizi tanımıyoruz çünkü onlardan utandırılıyoruz. bence önerinin ve sebebinin dile getiriliş şekli çok eksik olmuş. seks pozitif, tüm cinsel eğitimleri içeren bir kurs önerisinde bulunması şahane olabilirdi ama kadınların bedenlerini bilmelerinin yanı sıra, onlara nasıl davranacaklarını bilen erkeklere de ihtiyaç var. bu yüzden böyle bir eğitim verilecekse herkesi kapsamalı.

  ilgili medya:
  1
  17 temmuz 2020 15:37 17 temmuz 2020 15:39

  5. Kendisini çok yetenekli buluyorum sadece sıkça ağlayarak konuşması ve komik bir şey söylemeden önce gülmesi dinlememi zorlaştırıyor. Sosyal medyada farklı biri gibi gözüktüğünü düşünmüyorum. Daha çok adını duyacağız bence. 

  11 aralık 2020 22:43

  6. Kendisini ilk olarak daire turu kanalında görmüştüm. O zamanlar ki eşiyle birlikte evlerini tanıtıyorlardı. Farklı bi enerjisi var. ses tonu biraz yorucu ve kulak tırmalayacı geliyor bana.

  12 aralık 2020 17:56

  7. Her ne kadar sürekli aldırmaz gibi davransa da Robert kolej mezunu ve diş hekimi olmaktan müthiş gurur duydugunu düşünüyorum. Kim duymaz ki? Podcastlerini severek dinlerdim. Youtubeda o kadar takip edemedim. İlk defa daire kanalında görmüştüm, sonra ted benzeri bi konuşmada da gördüm. Hepsinde robert ve diş hekimliği vardı.

  Bence çok güzel ve çok akıllı bir kadın. Kimse kimsenin neler yaşadığını bilemez elbette. Ama o kadar, diş hekimi anne ve doktor baba, kariyerli kardeşler, öğrenciyken Nişantaşı'nda tek başına yasayabilmek gibi sadece belli bir kesimin sahip olacağı şeylere sahip olup bu kadar isyankar olmasına üzülüyorum.

  Kendini bu kadar açabilmek çok zor iş, umarım hayatta daha fazla incinmez . Mutlu olsun dilerim

  27 ocak 2021 01:11


  8. Yüzünü çok çok çok beğendiğim biri. Farklı bir havası var. Günümüz güzellik algısından cok farklı, umarım büyük değişiklikler yapmaz ileride 

  28 ocak 2021 00:56

  9. acayip negatif bir enerji aldığım kadın. kendisini hiçbir platformda takip etmişliğim yok ama bir ara twitter'da tweetleri timeline'ıma düşüyordu. çoğu da ''eğer hayatınız iyi giderse sizi herkes kıskanıyor...'' temalıydı. yani dünya üzerinde kitlelerce kıskanılan tek bir kişi bile yoktur herhalde. bazı insanlar bu toksik fikre nereden kapılıyorlar anlayamıyorum. yazık gerçekten. bir de çok aklı başında biriymiş gibi sözüne kıymet verenler var bu insanların. eğer kendinizi pazarlamayı biliyorsanız insanlar sizi gerçekten bir şey zannediyor, bu kadın bunun kanıtlarından biri.

  28 ocak 2021 06:44

  10. Bence hoş bi kadın podcastlerini dinlemeyi seviyorum. Sesi ve merhaba diyişi çok tatlı. Clickbait yapmaya başladı ama sanki. İlgi çekici başlıklar atıp lafı döndürüp konunun sadece etrafında konuşmaya başladı. Bir de youtube videolarında bazı mimiklerinde suratını çok buruşturuyor. Güzelliğini biraz gölgeliyor o mimikleri. Seviyorum yani kendisini keşke arkadaş olsak. Özellikle bu son günlerde kendi gibi bıcır bıcır arkadaşlara ihtiyacım var.

  28 ocak 2021 08:33

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar