yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • medya (0)

  1. Az önce 1100 tl hayatımın ilk gratis/watsons alışverişi adlı videosunu izledim. Ben ne izledim, niye izledim diyorum şu an. İlk izlediğim videosu, daha fazlasını izlemeyeceğim ama burdan da belli ki görgüsüzlükte nirvanaya ulaşmış bir arkadaşımız. Ayrıca video iki gün önce yüklenmiş ve gosh ürünleri var videoda. Anladık ki çekileli epey zaman olmuş ama bari ona göre düzenleme zahmetine girseymiş videoyu. Balm'dan da bir ruju gösterirken bu ruju 3. Kez aldım dedi, türkiye'den almadığını varsayıyorum zira ilk gratis alışverişi.

  4 temmuz 2018 19:55

  2. Nasıl olduysa videolar arasında gezerken karşıma çıktı. İlk defa gratis ve watsons dan alışveriş yaptığını anlattığı (link: https://youtu.be/7iGFliYGiys bir video )yüklemiş 3 gün önce,videoda hiç drugstore ürün satın almadığını hep highend ürün kullandığını bu yüzden ilk defa toplu alışveriş yaptığını söylüyor.bende şaşırdım vay be dedim high end ürünlerle makyaj yapan birini buldum sanırım, eski videolarına da bakayım.

  5 nisan 2016 tarihinde yüklediği (link: https://youtu.be/B9ohxSx6l78 videoda) (ayrıca kanalının ilk videosu) son yüklediği videoda yeni aldığını gösterdiği 2 the balm paleti kullanıyor. Arada neredeyse 2 buçuk yıl var. Diğer tüm videolarında da ilk videosundan en az 1 ürün var.

  Toplamda 17 videosu olan bir insanın insanları bu şekilde kerizlemeye çalışmasına gerçekten anlam veremiyorum. Neden kendini bu şekilde öne atmaya çalışıyorsun ki? Hadi izlenmen artsın diye yaptın, yalanın ortaya çıkmasın diye diğer videolarını sil bari.

  İnanması zor olabilir ama hayatımda ilk defa gratisden alışveriş yaptım, Kasadaki görevli de her şeyi aldınnnnn dedi diyor bir de. Evet gerçekten inanması çok zor. Yaz, yönet, oyna helal olsun gözünü kırpmadan yalan söylemek ne kadar kolaymış.

  5 temmuz 2018 01:02 5 temmuz 2018 02:12

  3. Ben şey high end ben highendhighendhighend........

  5 temmuz 2018 19:30


  4. Başka şeyleri eleştirmeyi geçiyorum. Sürekli ağzını yaya yaya türkçe karşılıkları çok net olan kelimeleri ingilizce kullanması inanılmaz bayat geldi bana. Bunun açıklamasınıda lisans dili ingilizce olduğu için diye yapmış. Yıllardır yabancı dil okuyorum rusça ve ingilizceyi sürekli olarak kullanıyorum ama hayatımda hiç böyle bir sorun yaşamadım :d bahaneee.

  5 temmuz 2018 19:36 5 temmuz 2018 19:37

  5. İlk Londra is vlogunu izledim, yukarida bir suslunun de bahsettigi gibi buyuk bir markada calistigini dusundum tavri, soylemleri ve giyimi sebebiyle. Ancak diger videolarini izledikce-ozellikle ilk gratis alisverisi videosunu- tam bir feriha oldugunu farkettim. Gorgusuz bile diyemiycem cunku instada random life vidolarina bakarsiniz mutfagi fln cok eski bir evde oturuyor oyle bir durumu da yok bunun ki tamamen olmadigi biri gibi gorunme cabasi yani. Ve bir ingilizce ogretmeni olarak surekli araya yabanci kelime sıkıstırma cabasini da cok komik buldum.

  14 ekim 2018 23:19

  6. Gerçekten neden diye sormak istediğim videolara sahip kişilik. 

  Ya senin beni utandırmaya ne hakkın var? Seni izlerken yerin dibine girdim ya. Zaten o kadar aşırı başarısız ki videoları, ilgi çekip patlama yapacağını sandığı içerikler elinde patlamış. 

  O samimiyetsiz ve insan zekasını aşağı çeken yapmacık konuşmanla biz de hemen senin ne kadar minnoş, hassas, sevinli, kibar çıtkırıldım olduğuna hemen ikna olduk. Şu an gördüklerimiz karşısında ağlıyoruz.

  13 ocak 2019 01:36

  7. Tam anlamıyla ne oldum delisi bir insandır.Bu ve bunun gibi youtuberlar video çekmesin ya.Gratis ve watsons videosunu izledim ve inanamadım.Bunu övünülecek birşeymiş gibi anlatıyor birde.

  Bir kac sene önce ki videolarındada ilk alışverişim dediği ürünleri kullanıyor zaten.Şaka gibi.

  15 ocak 2019 11:28


  8. aldığı 'tasarım' kıyafetleri videoda gösterme maksadıyla etiketlerini kesmeyen youtuber. keserek de gösterebilirsin sevgili dicle. akıllı diye tabir edilen alışverişleri bende çok severim ve her zaman giyilebilecek kaliteli içerikli ürünlere para verilmesi taraftarıyım. aldığı tasarım parçalar maalesef zamansız olmaktan uzak. polyestere karşı olması çok güzel ancak içini dolduramıyor. keşke 'polyestere karşıyım çünkü dünya'ya zararlı' dedikten iki saniye sonra %100 polyester fast fashion (urban outfitters, topshop, bershka) kıyafetler göstermese. aslında potansiyeli olan birisi fakat sürekli starbucks övmesi oldukça itici. bunu da geçtim ofise beachwear diye tanıttığı kıyafetle falan gidiyor bu nasıl bir ofis ortamı gerçekten merak ettim. buna ek olarak ofisedüzenli olarak crop top ve tayt giymesi, toplantıları kayıda alması hatta fabrikaların üretim proseslerini yayınlaması oldukça ilginç. genelde kayıt cihazları yasaktır böyle yerlerde ancak kendisinin free pass'i (kendisi sever plaza türkçesi) var galiba ssjf.

  15 ocak 2019 15:20

  9. Birkaç videosunu izledim. Para biriktirip aldığı high end ürünleri anlatıyor. İzlerken baydığı için hızlı hızlı geçtim. Tanım yapmak gerekirse görgüsüz bir youtuber.

  18 ocak 2019 23:44 18 ocak 2019 23:45

  10. keşke troll olsaydı

  edit: tanım: youtuber

  24 ocak 2019 17:17 5 şubat 2019 09:22