yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (117)
  • medya (3)

  1. etrafımda dikkat ettiğim kadarı ile saçının doğal rengi ile barışık kadın pek yok.

  benim saç boyası ile tanışmam saçlarımdaki o ton farklılığına sebep olan balyajlar sonunda oldu.hepsini tek renk yapayım dedim ve komple boyattım.

  saçımı boyattığıma çok pişman oldum sonradan, evet. birkaç kez bile boyatılsa saç yapısı değişime uğruyor, bunu da gözlemledim. tabi boya kalitesi vs ile de alakalı bu, kuaförlerin hepsine de güvenmek olmuyor malesef. sağlık açısından bakınca da kafa derisi hassas oldukça,bunu da gözardı etmemek gerek.

  er ya da geç saçımızı boyatma zahmetiyle karşılaşağız ama ne kadar geç o kadar iyi mantığındayım.benim tercihim kesinlikle doğal saç rengi. bir sene boyatmakla etmekle uğraşıp hevesini almış biri olarak saçıma gerekmedikçe boya kullanmak istemem. hem zahmetinden hem de doğal saç renginin güzelliği kesinlikle tartışılamaz benim için.

  ve dikkat ediyorum 10kadından 8inin saçı boyalı. benim etrafımda bu böyle en azından.

  peki benim merak ettiğim sizin tercihiniz nedir ? bir kadın olarak doğal mı yoksa boyalı saç mı tercih ederdiniz?

  9 şubat 2015 03:47

  2. 27 yaşındayım ve şimdiye kadar saçlarımı hiç boyatmadım, pek çok farklı renge kafamın gittiği çok oldu ama hep sonra caydım, çünkü saçlarım zarar görür, sonra toparlayamam diye düşündüm.

  sanıyorum saçlarımda beyazlar çıkana kadar da boyatmayacağım gibi duruyor...

  9 şubat 2015 07:03

  3. gölge yaptırdım ama uzatıp kendi saç rengimi kullanmayı düşünüyorum. saçlaımda tek tük beyazlar çıkmaya başladı. bunlar çoğalıp da boyatmak mecburiyet olana kadar rahatıma bakayım biraz sonra bu günleri mumla ararım

  9 şubat 2015 10:28

  4. yapaylıktan öldüğümüz şu günlerde coolluk turnusolu.

  hamilelik gibi durumlarda daha bir önem kazanan kimyasala bulanmamış saç rengi.

  seviniz, sevdiriniz ve en önemlisi barışınız.

  9 şubat 2015 11:26

  5. 23 yaşındayım saçlarımı hiç boyatmadım. Beyazlayana kadar boyamayı düşünmüyorum. Kimae boyamasın gerçekten size yakışan en güzel renk doğal gaz renginiz. Madem boyuyorsunuz sürekli boyayın dibi çıkmış saç kadar kötü bir görüntü yok. Güzelliğinizi alıp götürüyor emin olun. Hele ki saçları koyu olup sarıya boyayan arkadaşlar :))

  9 şubat 2015 23:26

  6. Hiçbir boya ile elde edilemeyen, ışığın bir başka parladığı renktir. Ben 20 yaşındayım ve lise sondan beri saçımı boyatıyorum. Sorun saçımda milyonlarca beyaz olması. Saçımla aynı renge boyamaya çalışsma da tutturmak çok zor. Senede 2-3 kere kahverengi boyayıp geçiyorum. Keşke beyazım olmasaydı da kendi güzel saçlarımla yaşasaydım.

  9 şubat 2015 23:44

  7. hiç bir boyalı saç, doğal saç kadar sağlıklı ve parlak durmuyor. ne kremler ne serumlar kullanılırsa kullanılsın. ııhhh.

  çeşitli sebeplerden boyamak gibi bir gereklilik varsa, ya saç bizzat kendi rengine ya da en fazla 1 2 ton açık ve ya koyu tonuna boyanıp olabildiği kadar doğal renginden uzaklaşılmaması en güzelidir.

  günümüzde kabul edilen en seçkin ve cool tarz, saçta kaşta ya da makyajda olabildiğince doğal olmak şeklindedir. doğal görüntümüzü tamamen yok etmeden üstünden küçük rötuşlar yaparsak kendimize en yakın ve güzel görüntüyü elde ederiz.

  ne yazık ki saçları doğal saç renginden çok farklı bir renkte kullanmak ne hoş ne de modern bir görüntüdür.

  demiyorum ki çirkin görünülür. belki iyi bile durur. ama doğal hali kadar iyi gerçekten olamaz.

  10 şubat 2015 00:13

  8. benim belli bir kuaförüm yoktur ama ne zaman bi kuaföre saçımı kestirmeye gitsem sakın saçlarınızı boyamayın, millet bu rengi yakalamak için uğraşıyor diye iltifatla karışık uyarılar alıyorum. kestane rengi saçlarım var ama aynı kestanedeki gibi açıklı koyulu karışık. yaz aylarında ombreli saçlara imrenerek bakıyorum, sanırım bu yaz bi çılgınlık yapacağım.

  tanım: tanrı vergisi, ten rengiyle en uyumlu, en güzel saç rengidir. hele güneşte öyle güzel parlar ki, kendi saçlarınıza aşık olursunuz her seferinde :)

  10 şubat 2015 00:50

  9. daha 30'uma gelmeden saçlarımın çoğu beyazladı. doğalına bıraksam kendimle barışık olmam için ermiş olmam lazım. şu an kendi saç rengime boyuyorum ama o eski parlaklığı ve canlılığı bulamıyorum.

  bu arada bu yaşıma kadar da her renk saçı denedim. ama insana en güzel giden renk kendi rengi ona karar verdim. uçları ombre yaparsın araya ışıltı katarsın o ayrı ama saçı boyatırken orijinal halinden uzaklaştıkça yapay bir hava mutlaka oluyor. ve o yapay havadan istediğiniz kadar kaşlarınızı boyayın, makyaj yapın kurtulamıyorsunuz.

  10 şubat 2015 01:01

  10. Üç ay önce başladığım, uzun vadede saçımı döndürmeye çalıştığım renktir. Gençlik işte heves ettim bi kaç farklı renk denedim, şimdi ise hepsinden sıkıldım ve kendi rengimi geri istiyorum.

  10 şubat 2015 02:43