yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25)
  • oylar (29)
  • medya (3)
  5

  1. Tuzsuz şampuan reklamlarıyla gördüğüm ve denemek için aldığım Türk markası şampuan. Siyah ambalajlı mentollu olanı kullanıyorum. Büyük, pompalı bir ambalaja sahip fiyat performans olarak uygun bir ürün. Saçlarımı yumuşattı ve zaten çok sık saç kremı kullanmıyorum ama kreme ihtiyacı azaltıyor. 800 ml sonunda saçlarım etkisine alışıp sertleşmezse tekrar satın alacağım bir ürün. Yalnız siyahı almam çünkü biraz daha erkek şampuanı gibi kokuyor bence o yüzden farklı birini denerim.

  10 aralık 2020 18:23

  1

  2. İnce telli, boyalı, kıvırcık ve ölümüne kuru saçlarımı kullandığım süre boyunca aşırı yıpratmış şampuan. Isı kullanmama rağmen saçlarım yanık yanık duruyordu.

  Akraba tavsiyesi (gizlinot: Akrabalarımın saçları aşırı gür, işlemsiz ve düz saçlar. ) ile almıştık. Tuzsuz olması bizi kendine çekmişti.

  Yarıya kadar kullanıp kalanını yer silme işlemi için kullanmıştık. İşin kötüsü indirimde iki tane almıştık. Yanında da tarak hediye ediliyordu. Tarakları kullanıyorum ara ara.

  10 aralık 2020 20:14

  2

  3. 20 yıldır hayatımda bir kere bile kepek problemi yaşamamış biri olarak siyah kazağımın omuzlarına kar yağdıran şampuan. Fiyatı uygun içeriği nispeten iyi fakat benim için hiçbirinin kıymeti yok. Bundan sonra evimdeki kariyerine el sabunu olarak devam edecek.

  21 aralık 2020 22:04


  4. pamuk ve buğday özlüsü şaşırtacak kadar iyi çıkmıştır.

  gelgelelim gördüğüm faydalara:

  1- Saç dökülmemi bitirdi! Evet bitirdi, ki ürünü deneme sebebim bu değildi. Bonus ötesi muhteşem bir sürpriz oldu.

  2- Kuru ve çalı gibi saçıma muhteşem bir nem verdi, kremleme ihtiyacı duymuyorum.

  3- Salt free şampuan olmasına rağmen köpürüyor, bence bu iyi bişey, köpürmeyenlerde şampuanı kafama boca edesim geliyordu çünkü.

  4- Veee benim için en önemli ikinci nedene gelelim, bir süredir curly girl method uyguluyordum ve harika bir şekilde sayesinde yol katettim.

  5-Sayesinde bakır saçımda daha uzun kalıyor.

  6- Ve bunları yapan sadece 20 liralık bir şampuan, hayvan boy olması da cabası.

  özetle efendim, ben memnun kaldım kendilerinden. saygılar.

  23 aralık 2020 09:33

  5. f/p açısından acayip ötesi başarılı bulduğum şampuan serisi. çörekotu yağlı olanı bimde görüp 18 lira gibi bi fiyata almıştım. 800 ml ve bitmiyor maşallah çok bereketli, bitsin de diğerini kullanayım diye bekliyorum ama bitmiyor(gizlinot: *swh) Diğeri dediğim de çam terebentin yağlı olanı, onu da gratis indiriminden 15 liraya aldım, henüz denemedim ama umutluyum(gizlinot: deneyince onun icin de bi edit yaparım). Saçlarım düz ve nispeten gür sayılır bu arada, zaten şampuandan acayip bir beklentim yok benim kremle yeterince yumuşatıp elektriklenmesini alsam yetiyor, ama bu şampuan da öyle saçı gıcır gıcır etmiyor sertlestirmiyor dolayısıyla daha az krem kullanmak yeterli oluyor.

  11 ocak 2021 16:30

  6. Ben çörek otlu ve mentollü olan iki ayrı versiyonlarını kullandım. Öncelikle bu şampuan o kadar uzun süre gidiyor ki aşırı bereketli. Çörek otlusunu çok seviyorum benim favorim o. Saçlarımda güzel bir parlama yaptı, özellikle düz saçlarımı bir kat düzleştirince daha hoş durduğunu farkettim. Yağlandırma kesinlikle yapmadı ve saçlarımı beslediğini düşünüyorum. İnanılmaz memnunum tam bir fiyat performans ürünü diyebilirim.

  24 ocak 2021 20:44

  2

  7. üzerinde tuz içermez yazan ama içeriğinin 2. maddesi sodium laureth sulfate maddesi içeren şampuan. bende siyah renkli mentollü olanı (keratin b7) var. hem türk markası hemde tuz içermiyor diye satın aldım. fakat çok köpürdüğü için şüphe duydum içeriğini incelediğimde 2. sırada sodium laureth sulfate gördüm. saçlarımı güzel temizledi. mentollü olmasından kaynaklı saç diplerimi ferahlattı. sertleştirmedi aksine yumuşacık yaptı. fakat 2. sırada sodium laureth sulfate yazması üzdü.

  ilgili medya:
  3
  1 mart 2021 23:08


  2

  8. Çörek otlu olanını edinmiştim.Kullanalı yaklaşık 2 ay oldu saçımı uzatması dışında ekstra bir faydasını görmedim. Aksine saçımın elektriklenmesini arttırdı. Yumuşatma ya da parlatma gibi bir etkisini gözlemlemedim.

  25 nisan 2021 16:36

  9. Keratin botox yaptırdığım için bu markanın beyaz ambalajlı pamuk bilmem neyli olan şampuanını kullanıyorum. Şampuanın saç bakımında çok önemli olmadığını düşündüğümden mucize bekliyorum saçı sertleştirmiyor, kokusu da güzel yani gereken her şeyi sağlıyor. 

  9 haziran 2021 22:39

  4

  10. kuaförde keratin yaptırdığım için satın aldığım şampuam. çörek otlu olanını aldım ben. psikolojik mi bilmiyorum ama saçım gerçekten çörek otu kokuyo gibi hissediyorum bu durum çok hoşuma gitmedi açıkçası ama memnunum. saç kremini kullanmadığımda saçımı gıcır gıcır yaptı ama kremle beraber yumuşadı. fiyat performans olarak başarılı buldum.

  11 haziran 2021 12:12