duyulan en iyi iltifat

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (116)
  • medya (0)

116. ''böyle çok heyecanlı,neşelisin...tam tersimsin,bende olmayan her şey sende var,sevimlisin.'' demişti.Tam tersimsin kısmını çok sevmiştim ama sonra bu cümleyle kalbimi kırdı...

aldığım en iyi iltifatın bu oluşu da içimi burkuyor.

24 kasım 23:29

115. üniversite de en sevdiğim hocamın öğretmenler gününü kutlamam üzerine; 'hayat yolun güzel yüzün gibi aydınlık olsun.' dünyanın en romantik sevgilisine sahibim ama şuana kadar aldığım en dokunaklı iltifat oldu.

24 kasım 17:15

114. aldığım en iyi iltifat italyan bir arkadaşımdandı sanırım: "seni tek kelimeyle anlatsam asil derdim. herkeste ucuz ve saçma duran her şeyler sende güzel duruyor. duruşun, bakışın, tavrın asalet kokuyor."

Tabii alışık olmayınca "wöeöwöeöeöw" gibi bir tepki verdim ama bu iltifatı unutamıyorum, canımsın <3

9 kasım 11:14

113. bana çok kaliteli olduğumu söyleyen birkaç kişi olmuştu en çok mutlu eden onlardır herhalde :)

14 ekim 12:34


112. (kalabalık bi caddede yürürken) O kadar güzelsin ki kız kesiyim diye etrafa bakıyorum senden güzeli yok 

14 ekim 01:03

111. "valar morghulis abla sen makyajsız çok daha güzelmişsin"

bir arkadaşımla görüntülü konuşurken beni çok seven kız kardeşinin ekranda görünüp söylediği cümle.

çok mutlu olmuştum çünkü yüzümde ara ara sivilce ve bunların lekeleri olduğu için çok özgüvensizim. bide burun üstündeki siyah noktaları saymazsak. yüzüme birşey sürmeden dışarı çıkmıyorum. böyle bir iltifat o kadar hoşuma gitti ki. ertesi gün okula yüzüme fondöten surmeden gitmiştim o derece :)

bu kadar küçük şeyle de özgüvenim artar işte :)

13 ekim 15:43

110. "zeki ama çalışmıyor"

2 ekim 03:30

109. ‘Eğer tanrısal güçlerim olsaydı ve birini hayal edip,çizip canlandırabilseydim her şeyiyle ruhu,kalbi,yüzü, her şeyi... işte o sen olurdun.’ Demişti...

26 eylül 23:17

108. birinden intikam alan biri hakkında 'helal olsun ben olsam bende aynısını yapardım müstehaktır ona' demiştim, sonra karşımda ki şahıs bana 'sen yapamazsın, sen o kadar kötü olamazsın' demişti. eridiğimi hatırlıyorum <3 <3 <3

26 eylül 17:35

107. Sezgin kaymaz romanları gibisin ne yapacağın belli olmuyor dedi biraz önce bana biri. İltifat olarak algıladım çünkü fantastik eserler veren bir yazar. Okumadığım için hızlı bir araştırma yaptım ve bunun bir iltifat olduğuna karar verdim. Okuyacağım ve kesin kararımı vereceğim ama şu an iltifat olduğuna aşırı eminim nedense.

Bir de (yazar: queene) geçenlerde şunu dedi: Sen festival gibisin lunapark gibisin onlarsa pazar günü gidilen kilise gibi falan. Ne kilisesi onlar türbe türbe diyerek (onları tanıyorum çünkü) iltifata biraz müdahale etmiş olsam da adskgsjsk duyduğum en tatlı şeylerden biri. 

26 eylül 03:52 - 26 eylül 04:25