girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (159)
  • medya (0)

159. İyi sayılır mı bilmiyorum ama ben baya gülmüştüm, bir arkadaşım baya bi iltifat ettikten sonra durup “ senin de poponu iyice muasır medeniyetler seviyesine çıkardım he atam görse gurur duyardı” demişti. 

13 eylül 16:14

158. “Yakışan yakışmayan herkes saçlarını sarıya boyatmış, bir ben boyasız kaldım” dediğimde

“Sen saçlarını Sarıya boyatmaya gerek duymayacak kadar güzelsin cünkü” cümlesini duymuştum. Benim için duydugum en güzel iltifatlardan biri budur. 

7 eylül 18:24

157. En iyi iltifat değil de aldığım en ilginç iltifat. Bana "winx perilerine benziyorsun" denilmişti... gözlerim ayrık ve badem belki ondandır.

24 ağustos 18:40


156. dün sevgilimle kahve içerken bizim için önemli konulardan konuşuyorduk. biraz tartışma ortamı gibi olmuştu, ben kendi tezimi savunurken o kendisininkini savunuyordu. benim sevgilim de aşırı sosyal, hoş sohbetli, samimi biridir. mutlaka kaç yıllık tanıdıklarını arkadaşlarını arar sorar. geniş bir arkadaş ortamı vardır. ben de onun tam tersiyimdir. çok sayılı yakın çevrem vardır ve ancak rahat olduğum, yanımda çok sevdiğim insanlar varsa hoş sohbetim vardır. sevgilim gibi hoş sohbet olmayı çok isterdim. dün de böyle yarı sohbet yarı tartışma yaparken ters köşe yapıp bir şey söyledim, kahkahalarla gülmeye başladık. sonra zaten gözlerime bakıyordu, durdu ve dedi ki " biliyor musun ben en çok senin yanında eğleniyorum" dedi. çok duygulanmıştım. bu adamın bu kadar geniş çevresi, bu kadar sohbet döndürdüğü ortam varken en çok benimle eğleniyormuş. bunu hiç unutmayacağım.

9 ağustos 15:02

155. eşimle henüz flört aşamasındayken kendisine çok ince bir insansın dememe cevap olarak ''ben, ayın güneşten aldığı ışığı yansıtması gibi senden aldığım ışığı yansıtıyorum sadece'' şeklinde cevap vermesiydi. <3 <3 <3

7 ağustos 13:02

154. Kuaförde sıra bekliyorum. O sırada da 5 ya da 6 yaşında aşşıırı tatlı bi miniğin saçları kesiliyor. Aynadan göz göze geliyoruz ve duyduğum en tatlı iltifat geliyor "abla gözlerin ne kadar kocamaaaannn,prenses gibii" (gizlinot: swh)

6 ağustos 13:51 6 ağustos 13:52

153. Seksen iki yaşındaki dedemin bana "peri kızım" demesiydi. Nedense çok hoşuma gitmişti. Bir de annemin "evimin neşesi" demesini unutamıyorum (gizlinot: güzel iltifatlar bunlar :'))

4 ağustos 03:09


152. Platonik olarak sevdiğim çocuğun annesinin bana "güzel bebeğiim" demesi ve sarılması... Unutulmayan kalp krizleri.. <33

4 ağustos 02:20

151. İki yaşındaki yeğenim "sen benim güzel bebeğimsin" demişti. Gerçi kendisine söyleneni o da bana yinelemişti ama birden kendimi çok mutlu hissetmiştim. "Amaaan kimse beni beğenmese de olur ne de olsa yeğenimin güzel bebeğiyim" diye düşündüydüm.

3 ağustos 23:25

150. Burs bulamayıp üzülünce şakasına yakın erkek arkadaşıma “Evlenip ev kadını olup koca parası mı yesem acaba?” diye sorunca “Ev kadını olsan bile evini home office yapar öyle çalışırsın yine de, çalışmadan duramazsın sen.” demesi. Canım arkadaşım moralimi yerine getirdi <3

3 ağustos 23:11