yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (28)
  • oylar (14)
  • medya (2)
  5

  28. tek kelimeyle muazzam. ince telli, kuruttuktan sonra kabaran, saçma sapan dalgalara sahip bir saçım var. şekillendirmeden insan içine çıkmam pek mümkün olmuyor haliyle. ayrıca saçlarım belimde ve zor kuruyan bir saç. kurutma + şekillendirme yarım saat civarı sürüyor.

  bu cihaz bu süreyi yarı yarıya indirdi benim için. saçı kabarık bırakır mı ya da dipleri tam kurutabilir mi gibi sorular vardı aklımda. öncesinde saçıma durulanmayan saç kremi ve ısı koruyucu uyguladığımda saçımı hiç kabartmadan düzleştirdi. hatta ben bu kadar düz yapmasını beklemiyordum yani biraz düzeltse, maşa yapacak kıvamda bıraksa da yeterdi. saç diplerimi de güzelce kuruttu.

  hiç eksisi yok mu tabi ki var. bence haddinden fazla sesli. plakaları birbirine bastırınca fan devreye giriyor ve ses artıyor, plakalar ayrılınca ses hafifliyor, elinizden bırakınca duruyor. bu durum kullanım boyunca devam ediyor. kurutma makinesini uzaktan kesmekle yetinen evimizdeki kedi bey airstraiti gördüğü yerde kaçıyor. benim için bir diğer eksisi de elimi ağrıtıyor olması. saçı hem kurutup hem düzleştirebilmesi için normal düzleştiriciden daha uzun süre saça bastırmanız gerekiyor ki bu da benim elimi hayli ağrıttı. bir de bu sıcaklarla cihazın fönü birleştikçe ekmek yağlayan kebapçı abiye döndüm biraz. tabi benim saçımın belimde olmasının da etkisi olabilir saydığım eksilerde. saçlarımı omuzlarımda kestirdiğimde daha rahat edeceğimi düşünüyorum. 

  21 haziran 20:48

  5

  27. Benim gibi üşengeç ama bakımlı görünen saçlar isteyen insanlar için kurtarıcı bir ürün. Bütçe ayırabiliyor ve saç türünüze uygun olduğunu düşünüyorsanız düşünmeden alabilirsiniz. İnanılmaz bir çaba/zaman tasarrufu sağlıyor. 

  14 haziran 22:46

  5

  26. allah razı olsun dediğim ürün. kurutmayla birlikte düzgün saçlı olmak 10-15 dakikamı alıyor.

  5 haziran 23:25


  25. Ürün piyasada yok ama zam geliyor. 

  5 nisan 18:31

  5

  24. Ben çok memnunum.Saçlarım ince telli ve düz sayılabilir.Sadece duştan sonra çok kabarıyordu.Sürekli de yağlandığından kurutup şekil vermek benim için işkence oluyordu.Şimdi hiç üşenmiyorum. Hem kurutup hem de düzleştirmek inanılmaz vakit kazandırdı bana.Kuaför fönü yorumlarına katılıyorum,çok memnunum. Ama başında da söylediğim gibi saçlarım ince telli ve düz sayılır.

  4 nisan 14:24

  4

  23.  Geçen arkadaşımla dyson standında denedim. Gerçekten saçı dümdüz yapıyor, ikinci geçişte kuaför fönü gibi oluyor ama saçtan yoğun bir yanık kokusu geliyor. Alıp almama konusunda çok kararsızım ama alma kısmı daha ağır basıyor

  10 mart 21:38

  3

  22. Alıp iade ettiğim 16 bin liralık saçı kuruturken Düzleştirmeyi vaat eden cihaz.

  Airwrap seti parasını sonuna kadar hak ediyor lakin bu cihaz , hayır.

  Saçları da yıpratmadığını düşünmüyorum tıpkı düzleştirici kullandığımda saçta oluşan yanık kokusu vardı saçlarımda. Üstelik her kullandığımda odam buhar doldu resmen. Sadece Düzleştirme için cidden değmez. Airwraple devam. 

  6 mart 20:08


  21. ay hiç güleceğim yoktu, (link: https://www.youtube.com/watch?v=pGK2YhWRzZw&ab_channel=Dyson bu nedir?)

  internet sitesinde gördüm bu videoyu burada paylaşmak için youtube linkini attım. videoda afro kıvırcık saçlar var ve ürün resmen hiçbir işe yaramadı. reklam diye bu videoyu neden paylaşmışlar, dürüstlük mü demeliyiz?(gizlinot: swh) kadıncağız o kadar uğraştığıyla kaldı. kısa saçları var bir de. saçları hala kabarık, düzlükle alakası da yok. tel tel oldu. yani olay sadece saçı kurutmaksa gerçekten değmez. ha afro bukleleri düzleştiremiyorsan(ki olabilir) neden böyle bir video çektin? kafamda deli sorular...

  çok umutlanmıştım ama bu video cidden hayal kırıklığı oldu. kıvırcık kalın telli kabarık saçlı biri olarak beni tatmin etmeyeceğini düşünüyorum.

  saça zarar vermeden saçı düzleştirmenin bir yolu yok sanırım (kıvırcıklar için). buradan bu anlamı çıkarıyorum.

  ekleme: diğer videoları da izledim daha dalgalı-kıvırcık arası yani daha uysal saçta da göstermişler ben yine de sonucu beğenmedim. saçlar mat görünüyor ve kabarıyor. bunun sebebi hem kurutma hem de düzleştirmeyi beraber yapması sanırım. mesela benim saçım kuruyken fönlendiğinde fönü çok güzel tutar. hiç kabarmaz, yıkamasam günlerce götürür. ama kuaför saçımı kendi yıkayıp hemen üstüne saçıma fön çekince hem sonuç o kadar iyi olmaz hem de hemen kabarır ve bozulur. yani bu ürün belki benim durumumda kuru saçta işe yarayabilir. mesela geceden yıkadım yattım sabah kullanırım gibi. başka türlü bu sonuçları hiç mi hiç beğenmedim üzgünüm. deneyen kıvırcıkları başlığa davet ediyorum.(gizlinot: swh)

  pahalı bir ürün ama uzun zamandır reklamı yapılıyordu. ülkemize gelince kapış kapış gitmesinin sebebi bu. beni kuaförden ömür boyu kurtaracak bir şeyse bu parayı veririm evet. ben ürüne o gözle bakıyorum.

  24 şubat 00:23 24 şubat 00:38

  20. herkesin bu kadar kolay koştur koştur gidip aldığını görünce bi maddi olarak zorlananlar biziz herhalde diye düşündüren ürün..

  23 şubat 19:51

  19. An itibariyle dyson türkiyenin internet sitesinde stoğa girmiş bulunmaktadır. İsteyenler için yazıyorum çünü maille haber gelmedi tesadüfen gördüm. Elime ulaştığında kullanıp güncelleyeceğim.

   Edit: Elime geçip kullandıktan sonra güncelleyeceğimi söylemiştim. Ürünle ilgili düşüncelerime başlamadan önce bir iki şey söylemek istiyorum. İlk olarak ürünü hiç kullanmadığı halde kötüleyenlere değinmek istiyorum.  E o kadar para verdin remington düzleşticimle aynı olducular da aynı kafada bu insanlarla. Bir şey almadan önce çeşitli mecralarda kullananlar ne düşünüyor diye araştırma yapmaktan bıktım bu insanlar yüzünden. İkinci olarak da yıllardır köpek gibi çalışıp kazandığım paramla almışım bir de buna açıklama yapmak zorunda kalmak sinirimi bozuyor. Yaklaşık 12 yıldır çalışıyorum öyle beyaz yaka tabir edeceğimiz bir işim yok ama kendi paramı kazandığımdan başka bir yerden kısıp istediğim yere harcayabiliyorum. kendim çalışmasam babam, kocam vs eve kim para getiriyorsa asgari ücret alsa tabiki de onlara bunu al demeye utanırım. Dünya sizden ve sizin şartlarınızdan ibaret değil, bu aletin parasından fazlasını her gün dışarı çıktıklarında rahatlıkla harcayan insanlar da var ( onlardan biri değilim) ve baya da çoklar bunu da anlayalım bi.

  Ürüne geçecek olursak bende airwrap de var, canını çıkara çıkara kullandım onun da. Onunla ilgili düşüncelerimi  ve saçımın özelliklerinden (link: https://www.suslusozluk.com/dyson-airwrap?i=1242440 şurada) bahsetmiştim. Ben almadan önce özellikle youtubeda sponsorlu olmayan ve saçları aşırı kıvırcık dalgalı olan insanların videolarını izledim. İkna oldum denemeye değer dedim. Saçlarımı çoğu zaman düz kullanıyorum. Bu anlamda airwrapin maşa uçlarını neredeyse hiç kullanmadım, tarak kısmıyla yapıyordum ancak girdimde de bahsettiğim gibi jilet gibi bir düzlük olmuyordu. Airstraitle bu jilet gibi düzlüğe ulaşabiliyorsunuz. Öyle yanık kokusu vs hiçbir şey gelmedi saçımdan hatta 3 gün sonra bile şampuan kokuyordu. Airstrait ile ilgili tek sıkıntım saç dipleri oldu benim için. Onu da önden saç diplerini iyice kurutarak çözebilirsiniz. Ben akşamları yapıp yatıyorum sabaha bozulmamış olarak kalkıyorum. Airwrapte biraz bozulup kabarıyordu. Saçımdaki düz fön görüntüsünü seviyorum ancak kuaföre saç kesimi dışında gitmeyen biri olarak ben memnun kaldım. Eğer airwraple airstrait aynı anda çıksaydı bunu seçerdim, dalgalı saç çok kullanmadığım için. Saçlarım düze yakın olsaydı ama airwrap alırdım.

  23 şubat 19:11 7 mart 07:55