yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • oylar (11)
  • medya (0)

  1. Ben süper saç kremini aldım saçlarım ince telli ve üzerinde de saçları gürleştirdiğini vaat ediyordu. Öncelikle şunu söyleyeyim kokusuna bayıldım efsane bir kokusu var. Onun dışında krem gerçekten çok güzel 48 saat olmasa da kokusu bir 24 saat kalıyor. Saçlarımı gürleştirdiğini henüz görmedim ama şampuanını da alıp kullanmayı düşünüyorum gerçekten başarılı bir seri.

  3 haziran 2019 00:59

  2. bu şampuan ve saç kremi ile denebunu tarafından gönderilmesiyle tanıştım. sanıyorum 3 haftadır falan kullanıyorum ve şampuandan ekstrem bir beklentiniz yok ise, saç yapınız 'normal' ise sizi tatmin eder. ben bu şampuanı kullanmadan önce saçlarımda anlamlandıramadığım bir dökülme vardı, sanıyorum ki eski şampuanımdanmış, o tamamen kesildi. saçlarımı ağırlaştırmadı, yağlandırmadı. indirimde vs denk gelirsem alırım şampuanını. saç kremi hakkında ise, kolay taranma ve bir günlük sağlıklı görünüm dışında hiçbir artısı yok. yani bakım/onarım vs beklentiniz yok ise kokusu için alınabilir. ek olarak kokusu hakkında da şunu söyleyebilirim, 48 saat veya 24 saat kalmıyor. üzerine benim gibi bakım yağı vs uyguluyorsanız hele ancak uygulanmayan kısımda kokusu kalıyor. evet duşta kokusu çok mutlu ediyor, ama o ferahlık maksimum 4*6 saat sürüyor. kısacası, şampuanı bir daha alırım, ama saç kremini ancak düğün sezonunda saçlarım fresh koksun istersem alırım. onarım için tercih asla etmem.

  11 haziran 2019 11:18

  3. Hem şampuan hem de kreminden birer kutu bitirdim. Ben hiçbir faydasını görmedim ama zararı da olmadı. Tek iyi yönü kokusu galiba. Belki de daha uzun süreli kullanmak gerekiyordur.

  11 haziran 2019 23:10 5 ekim 2019 23:21


  4. Üçünü de birlikte aldım ve kullanmaya başladım. Saçlarım kuru, kıvırcık ve kabarık. Beklentim sadece daha yumuşak yapıp nem vermesiydi. Saç kreminden gayet memnun kaldım saçımı yumuşattı. Şampuanın diğer kullandığım şampuanlardan bir farkı olduğunu düşünmüyorum, klasik. En sevdiğim ise yağı oldu kokusu gerçekten çok güzel ferah, fresh bir kokusu var. Zaten yağ olduğu için de gerek duştan sonra gerekse saçım kuruyken azıcık alıp sürüyorum o kabarıklığı alıyor hemen ve parlaklık veriyor. Tabi saçınız zaten yağlıysa yağlandırır diye düşünüyorum. 

  31 temmuz 2019 22:14

  5. Bugün memlekette olduğum için ve burada watsons olmadığı için treatment wax’ını alamadım ve burda bi marketten bu serinin saç kremini bulup aldım. Aynı serinin yağını zaten hali hazırda kullanmaktaydım ve çok memnundum o yüzden aldım. Denedim ve açıkçası bu kremi de beğendim. Ne açıdan beğendiğimi söyleyeyim yumuşaklık kesinlike. Saçımı çok güzel yumuşattı serumu da parlattı. Birde fark ettiğim şey serumu normalde bu kadar iyi etki etmiyordu kremiyle kullanınca daha fazla etki etti. Koku takıntısı olan arkadaşlar için kokusu gayet güzel ve şu an buram buram kokuyor. Yarın gün sonunda kokunun akıbetini editlerim. Unutmadan ben kremi 15 tl ye aldım serumu da birkaç ay önce 20 tl ye almıştım fiyat performans olarak iyi bir ürün olduğunu düşünüyorum. Ama bi treatment wax değil tabi. 

  6 ağustos 2019 22:03

  5

  6. hoş kokusu ve saçları yumuşacık yapması sebebiyle sevdiğim ürünlerdir.

  7 ağustos 2019 17:33

  5

  7. Elidorun şampuanlarını dandirik ve işe yaramaz bulsam da bu kreme bayıldım. Keçe gibi sert saçlarımı yumuşatıyor ve çok güzel kokuyor. Şişesinde yazdığı 48 saat kalıcı koku olayı da doğru. 1.5-2 gün saçlarımda kokusu kalıyor. Serinin sampuani sacimi kabartsa da bu kremi cok begendim tavsiye ederim. 

  7 ağustos 2019 18:37 7 ağustos 2019 18:39


  8. bir süredir şampuanını kullanıyorum ve dünyanın en vasat şampuanı olabilir. saça olumlu hiçbir etkisi yok, şampuandan tek beklentiniz saçınızı temizlemesi ise güzel bir seçenek ama daha uygun fiyata hacı şakir var.

  9 eylül 2019 19:46

  2

  9. sadece şampuanını kullandım ve herhangi bir market ürününden farkı yok. kokusu aşırı kalıcı. klasik elidor ürünü yani.

  30 temmuz 2020 22:59

  1

  10. Şampuan olanını kasa arkası indiriminden aldım bir alışverişim esnasında iki hafta önce. Saçlarımı sahra çölünden bile daha kuru bir hale çeviren şampuan olur kendileri. Tiftik tiftik, cansız, kuru bir görüntü verdi. Normalde dümdüz, canlı, parlak saç yapım vardır bu şampuan bunu nasıl becerebildi, artık içerisinde nasıl bir karışım varsa pırasa saçlarım perması kaçmış yanık bir saç gibi görünüyor. Saç kremiyle beraber ancak sıradan bir şampuan performansını gösterebildi. O yüzden ben çocukluğumdan beri kullandığım şampuana geri dönüyorum. Yaşandı bitti saygısızca.

  31 ağustos 2020 20:31