yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • oylar (9)
  • medya (1)
  5

  1. Bu ürünü seri yeni piyasaya sürüldüğünde almıştım,neredeyse sonuna yaklaştım artık yorum yapabilirim.Saçlarımı ağırlaştırmıyor,daha parlak gösteriyor ve serinin vaadi olan dolgunluğu da gerçekten veriyor.Ben duştan sonra ıslak saçıma 5 pompa uygulayıp,kendi halinde kurumaya bırakıyorum(saçlarım uzun ve gür olduğu için ancak bu kadarı bana yetiyor) ve sonuç benim için gerçekten tatmin edici.Kokusu çok agır degil,yoğun ama en azından midemi bulandırmıyor.Tekrar alabilecegim bir ürün

  25 eylül 2019 21:56

  5

  2. Bir süredir kullanıyorum memnunum. Saçlarım uzun ve aşırı kuru yıpranmış. 7-8 pompa sürüyorum anca bütün saçım emiyor. Cünkü gerçekten kuru saçlarım var sizin saçınıza belki iki üç pompa yeterli gelebilir. Öncelikle ince telli yağlı saçlarınız varsa biraz ağır gelebilir saçınıza.yapısı biraz yoğun. fazla kaçırınca biraz saçı ağırlaştırabiliyor. Onun dışında kokusu harika ve topuz yapıp uyuduğumda ertesi sabah saçımda tatlı tatlı kokusunu hissediyorum. verdiği parlaklık yumuşaklık gayet iyi. Ben beğendim. İndirimde 15 tl ye almıştım. Bence bu fiyata bu performans güzel. 

  8 ekim 2020 00:14

  5

  3. Açıkçası Elidor'dan nefret ederim (gizlinot: 7/24 bukle kremini meclisten dışarıda bırakıyorum, onsuz hayatımın bir anlamı yok) ve şu ana kadar da hiçbir ürününden memnun kalmadım. Lakin yurttaki oda arkaşımda bu yağdan vardı. Toplanıp memleketine giderken unutmuş bunu odada, bana yabana gitmesin sen alsana deyince ben de aldım eve götürdüm, ama ısrarla kullanmıyorum. Annem hayatımda gördüğüm en kuru saça sahip olan insandır, ben eve götürünce o kullanmış öve öve bitiremedi. Ben de bir deneyeyim dedim şok oldum valla. Bu performansı hiç beklemiyordum.

  Saçlarım kıvırcık/dalgalı, haliyle çok hacimli ve elektrikleniyorlar. Ben iki türlü kullandım ikisinde de çok memnun kaldım: Birinci olarak saçlarıma şekil verdikten sonra (baya baya baya jöle saçımda sabitlenince yani) saçımı mıncıklayarak uyguluyorum. Hem jölenin sertliğini alıyor hem de etraftaki oradan buradan çıkan elektriklenen saçları sakinleştiriyor. İkinci olarak da saçıma şekil vermeyeceksem (gizlinot: saçlarıma şekil vermeyeceksem banyodan sonra yatışsın diye örüyorum )saçlarımı kuruttuktan sonra örmeden önce bu yağı sürüp saçımı tarıyorum, gece de öyle uyuyorum. Ertesi gün saçlarımı açtıktan sonraki gelen yumuşaklığı daha önce John Frieda'nın Frizz Ease serumunda bile rastlamadım (gizlinot: ki kendisi şu an minimum 100tl) gerçekten çok etkilendim Elidor tebrik ederim seni.

  26 kasım 2020 22:14


  5

  4. Performansı şaşırtacak derecede iyi olan ürün. Bu tarz market ürünlerine karşı hep önyargılıydım, elidorun hemen hemen tüm saç kremlerini, pantene saç kremlerini ve yağlarını kullanıp hep hüsrana uğramıştım. Benim saçlarım bayağı kuru ve tüleriktir, her ne kadar işe yaramasada bu ürünleri alıp saçımı ağırlaştırmaya çalışıyordum, başka türlü kullanılır gibi değildir saçlarım. Bu ürünün rossmandan alışveriş yaparken bayağı indirime girdiğini gördüm ve hadi birde bunu deneyeyim dedim pek inanmasamda. Ürünü saçıma bir miktar nemliyken, bir miktar kuruyken kullanıyorum ve ilk kullanımdan itibaren sevdim kesinlikle. Saça gerçekten yumuşaklık veriyor, elektriklenmeyi idare edebileceğim ölçüde azaltıyor ve saçta çok güzel bir koku bırakıyor. Üstte ki süslüler gibi beni şaşırtarak memnun eden bir saç bakım yağı olmuştur kendisi. Kuru saçlı süslülerin beğeneceğini düşünüyorum.

  19 ocak 2021 13:41

  5. saçı parıl parıl parlatıyor ve çok sağlıklı gösteriyor. Pantene ve gliss de kullanmıştım fakat bana hepsinden başarılı geldi. 

  22 mayıs 2021 00:27

  5

  6. Ürünü yaklaşık olarak üç haftadır kullanıyorum. Migros sanal marketten bedava teslimat ürünü olduğu için almıştım. Çok bir beklentim yoktu yani. Denizde uçları keçeleşmiş saçlarıma çok iyi geldi çok şaşırdım. Duştan sonra nemli saç uçlarıma uyguluyorum kuruyunca yumuşacık ve mis kokulu oluyor. 

  7 eylül 2021 04:18

  5

  7. 3.şişemi bugün açtım. uçları kuru ve mat saçlarıma çok iyi geldi. yapısı çok hafif. kokusu çok güzel. migrenimi tetiklemedi. 

  ben duştan sonra saçlarım nemliyken 2-3 pompa alıp saç uçlarıma yediriyorum. kuru cansız saçlarınız varsa tavsiye ederim. şu an gratislerde indirimde

  27 aralık 2022 13:48


  5

  8. Bunu indirimden 55 tl gibi bir fiyata almıştım tam bir f/p ürünü duştan sonra 5-6 pompa sıkıp saç uçlarıma uyguluyorum. Sadece güzel kokmuyor saçı inanılmaz yumuşatıyor. Kabarık saçlarımı da dümdüz yapması başka bir artısı.

  6 ocak 22:53