girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (366)
  • medya (15)

366. Bodrum turgutreis mağaZasını eylül ayı içerisinde kapatmış olan marka. 

dün 16:34

365. Online sitelerine her ürün grubunun top10’unu eklemişler, sanırım çok satılanlara göre. Açıkcası ilgimi çekti benim, hoşuma gitti yani. Bu kozmetik zinciriyle ilgili daha önce detaylı bir girdi yazıp çok sevdiğimden, gratis vb. yerlere göre daha uygun bulduğumdan bahsetmiştim. Ama son iki indirimiyle çok şaşırttı beni. Age rewind kapatıcı %40 indirimle gratiste 25₺ iken eve’de 30₺. Aynı şekilde paradise maskarayı daha bugün gratisten 35₺ ye aldım(gizlinot: tam 35 bile değildi, 33 gibi küsurlu bir fiyatı vardı), eve’de 40₺. Bu listeyi daha da uzatabilirim, çok var böyle gözüme takılan ürün. İndirimsiz fiyatları farklı bu arada, eve’de daha yüksek. Üç beş lira daha ucuz oluyor diye tercih ettiğim yer üç beş lira daha pahalı olmaya başladı. Siz de dikkatli olun.

15 eylül 20:32

364. Yeşilköy mağazasının kapanması ile beni üzmüş kozmetik mağazası.sanırım rekabete fazla dayanamadılar

8 eylül 00:10


363. internet sitesinden alışveriş yaptım 3 defa. Siparişler yavaş hazırlanıyor bence. Ve bu kargo firmasının hatası olabilir ama bazı ürünlerim kırık gelmişti.

7 eylül 14:35

362. İstanbul Bahçelievler çalışlar caddesi şubesi kepenk kapatmış olan kozmetik mağazaları zinciri.

7 eylül 12:56

361. W7 far paleti alışverişi yaptığım site. malum, marka hiçbir şeyi değiştirmeden far paletlerini birebir kopyalıyor, esinlenme falan değil direkt kopyalıyor. ABH modern rönesans far paleti kopyası ve nake it hit kopyaları favorim. sanırım ilk defa bu far paletlerini bitireceğim.

3 eylül 23:18 4 eylül 09:15

360. Üniversite zamanlarımda çok sevdiğim kozmetik mağazasıydı. Okulu bitirip memlekete dönünce burada şubesi olmadığından online alışverişe dadanmıştım ki dün açılan şubesini görene kadar. Evet artık Gaziantep'te eve shop var ! Rossmann birinci burası ikinci favorim. Fiyatlar her zaman diğer alternatiflerine göre daha uygun olan, bünyesinde farklı markalar bulunduran ve en önemlisi la diva sabunlarını satan caaanım mağaza.(gizlinot: Hosgeldin yar yüreğime ve şehrime )

3 eylül 13:56 3 eylül 21:16


359. Bir kere alışveriş yaptığım mağaza. Parfüm almıştım, indirimde 17.50 yazıyordu. Aldım ve kasada 20 tl çıktı. Bende etiketin öyle olmadığını söyledim. İndirimden dolayı fiyatların değişik olabileceğini söylediler. Bende etiket fiyatından vermesi gerektiğini söyledim. Ordaki çalışanda "ayyy 2 lira için fiyat farkı verecekmişiiiiz nasıl olacaaak" dedi. Utanmadan bir de aşağılamaya kalktılar. Ben kendim kasiyerim, daha dün 10 kr için fiyat farkı verdim ve yetmezmiş gibi müşteri hakaretine uğradım etiket nasıl yanlış olur diyerek. Daha bir tane müşteriye trip atmamışım milleti çözemiyorum, hele ki aşağılamak imkansız.

3 eylül 11:24

358. Kargo bedava olunca hemen tercih edilmeli fiyatlar gratise vs göre çok oynamıyor ama siparişim 1 günde elime ulaştı

2 eylül 19:56

357. Bana nedense eve ve rossman , gratis ve watsonsa göre daha samimi geliyor. Icerisindeki uygun fiyatlı markaları da beğeniyorum ve gerçekten her iki mağaza da güzel indirimler yapıyor. Yanlış hatırlamıyorsam maybelline age rewind kapaticinin gratiste bulamadığın rengini burada bulabilmiştim. Velhasıl indirim zamanlarında gratise takılıp kalmayın buraya bir göz atın derim sevgili süslüler

2 eylül 18:56