yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (43)
  • oylar (39)
  • medya (1)
  2

  1. tüm influencerlar birden mucize ürün ilan ettiği için merak edip içerik listesine baktım, amodimethicone içeriğini görünce kafamda sildim. saç diplerine uygulanan bir ürünün içinde silikon olması nasıl bir mucize yaratabilir? ve bu ürünü “koşun mükemmel bir ürün” diye herkese aldırtmaya çalışanları geçtim alanlar hiç içerik listesine bakmıyor mu? influencerların bu tutumundan gerçekten sıkıldım…

  22 nisan 2022 22:06

  2

  2. Aşırı aşırı övülünce özellikle de güvendiğimi düşündüğüm influencerlar tarafından övülünce şans verip satın aldım. Yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum ve bu süreçte saçlarımı sarıya boyattım. Saçımın kimyası zaten değişti ne taranıyor ne açılıyor vaziyette. Ne yazık ki umduğumu bulamadım. parlaklık, kabarma gibi vaatlerini benim saçımda yerine getirmedi. Kolay taranmasına bile yardımcı olmadı:( mecburen bir umut kullanmaya devam edeceğim.

  13 mayıs 2022 01:04

  1

  3. benim saçlarımda hiç boya olmamasına rağmen bence berbat bir ürün. duştan ilk çıktığınızda saçlarınız yumuşak oluyor evet ama sonrasında saç uçlarını inanılmaz sertleştirip kurulukları, kırıkları belli ediyor. parlaklık da gözlemlemedim. kokusunu çok beğenenler olmuş ben onu da beğenmedim. şurup gibi antibiyotik gibi kokuyor!? missha saç sirkesi ile devam edeceğim bunu hiç beğenmedim

  13 mayıs 2022 01:30


  4

  4. Saçlarım kıvırcık, gür ve uzun. Yapısı gereği kolay yağlanmıyor ama bu ürünü kulladığım iki seferde de çok hızlı yağlandı saçlarım. Kullandığım zamanlarda saç kremi olmadan tarayabildim ki kremle bile zorlanırım, kokusu da güzel ama bahsedildiği gibi her derde derman falan değil. genel olarak şişirildiğini düşünüyorum. 

  13 mayıs 2022 11:03

  3

  5. Kendim kullanmadım ama ofisimizde bir arkadaş ve kızkardeşim kullanıyor. İkisi de çok memnun olduğunu, saçlarını çok yumuşattığını ve parlattığını söyledi. İkisinin de saçları kıvırcık, biri ince telli birininki kalın telli. Diğer bir arkadaşım ise hiçbir işe yaramadığını belirtti, onun saçları işlem görmüş düz saç. Ama en doğrusu kendim denemek. Ben de alıp denedikten sonra burayı güncelleyeceğim.

  14 mayıs 2022 10:30 14 mayıs 2022 10:37

  1

  6. seboreik dermatitli saç derimde kullandım kepeğe karşı olmasına güvenerek, cayır cayır yaktı ve saçta da bir yumuşatma vs etkisini gözlemlemedim, bir daha almam saç uçlarına kullanarak bitiricem. renkli su benim için sadece

  15 mayıs 2022 22:43

  4

  7. mucizeler yaratmadığı doğru ama açıkçası ben sözlükte bu kadar boklanmasını da biraz abartı buldum.

  aldım kullandım ve etkisinin iyi olduğunu düşünüyorum, saç kremi kullanmamama rağmen yumuşacık yaptı saçımı çok da güzel kokuyor.

  içerik listesi de fena değil aslında ama orada işte maalesef bir amodimethicone bulunmakta :( eğer sülfatsız şampuan kullanmıyorsanız şampuanla yıkandıktan sonra gidecektir fakat kıvırcık kız methoduna uygun bir ürün değil asla, çünkü saç derisinde birikme yaparak daha da kötü yapabilir kafa derinizi. saç dökebilme ihtimali de cabası. Normalde silikon düşmanı değilim saç kremlerinde serumlarda vs. fakat kafa derime silikonlu ürün asla kullanmam. ürünü bitiririm ama bir daha almayı düşünmüyorum. alırken de clarifying amaçlı bir ürün olduğunu düşünerek almıştım yaptık bir hata maalesef.

  19 mayıs 2022 17:09


  8. Ürünleri içeriklerinde zararlı maddeler yönünden inceleyen içerikleri_ne instagram hesabında ürünün incelemesi yapılmış ve 100 üzerinden 30 almış. Ürün içeriklerine dikkat edenlere almadan önce baksınlar bence.

  20 mayıs 2022 17:09

  4

  9. öylesine bir ürün. gerçek bir kapitalizm oyunu ve para kaybı. ben de durur muyum? bu tuzağa düştüm ve hemen aldım.

  Bir süredir kullanıyorum. Açıkçası benim için şöyle bir ürün haline geldi: yaz olduğu için saçlarıma ağırlık etmesin diye krem kullanmaktansa bunu kullanmayı tercih ediyorum. güzelce yumuşatıyori ağırlık yapmıyor. taramayı kolaylaştırıyor. kokusunu ben sevmiyorum ama güzel meyveli.

  yani almayın ama alırsanız da başınızı taşlara vurmayın ürünü.

  12 temmuz 2022 13:48

  5

  10. Bir süredir nasıl çıktığı belli olmayan kepek sorunuyla uğraşıyorum. Girdiğim her duş işkence olmuş kaç kez yıkasam da doğru düzgün temizlenmemişti saçım. Daha sonra elma sirkesinin saça iyi geldiğini duydum ve elma sirkesini haftada bir kullanmaya başladım. Ama nasıl iğrenç bir kokusu var anlatamam.

  Bir ay bu şekilde geçti ve bu tonik satışa çıkarıldı. Çıkar çıkmaz aldım zaten hayal dahi edemediğim bir üründü. Hem sirke hem de kokmuyor:') Sonuç olarak saçımı aman aman derecede parlatmadı ama kepek konusunda hayatımı kurtardı. 

  O kadar sevdim ki piyasadan çekilir diye sürekli 2 tane yedekte tutuyorum. Böyle bir derdi olan varsa şans versin derim. (Özellikle HB'da indirime çok fazla giriyor, denemekten zarar gelmez) :)

  14 temmuz 2022 00:32