yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (128)
  • medya (26)

  1. Youtube da makyaj videoları çekmeye başlamış genç Youtuber.

  Yüzü güzel, minyon bir yüzü var. Konuşma tarzı da o şekilde. Fakat yaptığı makyajlar aman aman makyajlar değil. Bide kanalında 18 video olmasına rağmen hakkımda bilinmeyenler videosu çekmiş. Seni bilmiyoruz ki zaten. Biraz egoistce buldum. Onun dışında kendini çok geliştirmesi gerek.

  Ukte (yazar: muffincasey )

  12 kasım 2016 18:18 12 kasım 2016 18:18

  2. Az önce menis doğan'ın hesabında gördüğüm kadarı ile kurbanlık dananın boğazı kesilirken instagramdan hikaye paylaşmış biri. Bir insan ibadet olduğuna inandığı bir şeyi yaparken neden cümle aleme duyurmaya çalışır üstelik de bu bir canlının boğazının kesilmesi ise. Dönemin ergenlerinin popüler olmak için hayvanları kullanması yetti artık.

  Menis tepki gösterince tabiki hikayeyi kaldırdı. Ama asla bütün internetten temizleyemeceyek. Yazılan yorumlardan anladığım kadarıyla boğaz kesme sırasında gülüyormuş. Gerçekten vicdan diliyorum. İnsan neden böyle görüntüler paylaşır anlamak mümkün değil.

  Edit: medya ekledim.

  1 eylül 2017 13:08 1 eylül 2017 13:11

  3. kendisini sadece arada instagram'da keşfet'te görüyordum. eğer üstteki girdilerde yazılanlar doğruysa- ki niye doğru olmasın- acilen gitsin tedavi olsun. bu normal bir psikoloji değil. etrafındakiler de dikkat etsin.

  1 eylül 2017 18:23 1 eylül 2017 18:23


  4. Kardeşim olacak yaşta liseye giden bu kızın videolarını neden izliyorum bilmiyorum ama izliyorum.  Makyaj konusundaki içeriklerinin bana bir şey kattığını düşünmüyorum. Saçları çok güzel, youtubeda gezerken rastlamıştım, saçlarını çok beğendiğim için ilk saç bakım videosunu izlemiştim, pek bi şey yapmıyomuş ek olarak alwllelr bu bir miktar üzmüştü. yüzü, burnu fiziği falan gayet güzel. Kelimeleri yuvarlaya yuvarlaya konuşmasını başta  bilerek yapıyo sanıyodum ama  normal konuşması o şekilde sanırım.

  Bazı kıyafet kombin önerili videolarındaki seçimlerini yaşına göre çok alaturka buluyorum. Son videosu o şekilde olmuş mesela. 

  Abonesi biraz daha artarsa "ne oldum" triplerine girecek gibi geliyor bana. Hadi hayırlısı.

  13 şubat 2018 20:37

  5. Sevgilisinin hikayesinde gördüğüm kadarıyla sevgilisi evlenme teklifi etmiş kendisine o da kabul etmiş,bu kız 17 yasında...

  28 nisan 2018 00:24

  6. Git önce bir üniversite oku demek istediğim kız. 

  3 haziran 2018 16:29

  7. ben özellikle takip etmiyorum, keşfetime düştü ve baktım. son attığı snaplerde “4-5 tane iyi yorum yapıp ondan geri dönüş alamayınca nefretinden, öfkesinden ve hazmedemediklerinden dolayı kötü yorum yapanlara” saydırmış. yorumda şu: “yorumumu silmen? kötü yorum kaldıramıyorsan yapma bu işi” birde kendisini açıklamış “ bu işi oturduğu yerden bir şeyleri hazmedemediği için saçma sapan şeyler yazsın diye mi yapmıyormuş ve naş” demiş.

  hmmmm liseli ergen triplere gitmiş belli.

  başka zaman olsa iyi yorumlar ve beğeniler için yalvararırlar ama.

  acaba sana kaç kere iyi veya kötü yorum yapan ve açıp videolarını izleyen kişiler sayesinde kaç para kazandın? 

  önceden böyle tepkiler verebilir miydin? hadi naş diyebilir miydin? sanmıyorum. “artık benim bir izleyici kitlem var.” diyip naşlıyor geri kalanları. hmm good girl.

  ilgili medya:
  1
  4 temmuz 2018 04:01


  8. kim ya bu ? 18 yaşında mı 38 yaşında mı? youtube dışındaki vasfı nedir? eğitici öğretici bir yanı var mı? üzülüyorum bu tarz kişilere. ellerinde tutacakları kötü de olsa bir meslekleri yok. videolarına baktım da kariyeriyle alakalı hiçbir emeli yok. Bana göre youtube'a video yükleyip takipçi arttırmaya çalışmak bir kariyer değil. Yazık.

  4 temmuz 2018 11:14

  9. bir twitter deyişi var, cuk oturuyor şu an. “bayılıyorsunuz saçma sapan youtuberları ünlü yapmaya.”

  sahi kim bu kız ya?

  4 temmuz 2018 13:17

  10. hiç bir özelliği olmamasına rağmen gereksiz yüksek bir egoya sahip. liseyi yeni bitirdi ama üniversiteyi falan pek umursamıyor anlaşılan. konuşması, ağız hareketleri falan beni geriyor. bazen anasayfaya düşüyor, makyajı güzel gelince bakayım diyorum ama dayanma sınırım en fazla 2 dakika. yada direk göz makyajı kısmına bakıp kapatıyorum. o kadar tahammül edemiyorum konuşmasına.

  tanım : evliliğe meraklı, yüksek egoya sahip ama oldukça boş bir youtuber kişisi.

  5 temmuz 2018 00:32