0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • oylar (0)
  • medya (1)

1. almayı düşünüp arkasını okuduğumda almaktan vazgeçtiğim ürün. (yazar: nevidem)'in girdisine aynen katılıyorum, mac'e muadil olur diyerek yanaşmıştım fakat ürün bizden kullanım sonrasında fırçayı yıkayıp durulamamızı istiyor, e o zaman ben ne anladım bu işten. bir nevi fırça yıkarken kullandığımız şampuanın sabunun yerini görüyor.

ayrıca tester koymuşlar reyona, beni deneyin yazıyor üzerinde koca harflerle. ilgilenen bayana -ki belinde kocaman fırçalar taşıdığı çantayla geziyor, kirli kirli fırçalar bana göz kırpıyor- bunu denemem mümkün mü acaba fırçalarınızda dedim "yok hayır ben onu deneyemem şimdi burada" dedi. oldu canım.

almayın, aldırmayın süslüler.

edit: yazım hatası

25 kasım 2015 02:11 25 kasım 2015 02:12

2. Ben de Mac'e muadil olabileceğini düşünüp alanlardanım, kesinlikle kokusu çok keskin ve rahatsız edici, bi sefer denedim kağıt havluda memnum kalmadım, fazla miktarda ürün dökmeme rağmen temizlemiş hissi uyandırmadı bende, sonra gittim yine Mac aldım, noldu Flormar'a verilen paraya yazık oldu.

25 kasım 2015 11:11

3. fircalari asla temizlemeyen cok cok kotu bir urun fiyasko. hele fondoten fircalarini temizlemeyi denemeyin bile

8 aralık 2015 21:40


4. mac inkine muadil değil bir kere, zaten durulanma gerektirmesi falan bu amaçla üretseler bile daha baştan olmadığının kanıtı. kokusu beni başta rahatsız etmedi ama sonra banyoya tekrar giremeyecek kadar tıkandım resmen. bu arada 10 fırça için (ki dört tanesi far fırçası) şişenin yarısı gitti. gerçi temizledi gibi geldi ama buna para vermek yerine zeytinyağı-bulaşık deterjanı-el sabunu üçlüsü daha pratik geldi bana. 10 lira diye tekrar almayı düşünmüyorum açıkçası. 10 üzerinden 3.

18 aralık 2015 21:38

5. şu ana kadar sahip olduğum en işlevsiz ürün. az önce bununla fırçalarımı temizlemeyi denedim. kabın içinde denedim olmadı , direkt fırçanın üzerine döküp denedim olmadı. baktım olacak gibi değil bildiğim yöntem dalinle yıkadım fırçalarımı. pırıl pırıl oldular. kısacası almayın :(

2 ocak 2016 22:42

6. İndirimde 4.90'a görünce almış bulundum, hem de sözlüğü okumadan.. henüz kullanmadım ve şimdi tüm olumsuz yorumları okumuş bulundum! Artık kullanmaya nasıl cesaret edeceğim bilmem.. çok tırsıyorum be sözlük..

2 ocak 2016 23:15

7. mac fırça temizleyicisi gibi zannedip aldım zaten mac de süper temizlemiyordu ama işimi iyi görüyordu. mac 40 tl bu indirimsiz 10 tl ve sık sık indirimle 5 tl falan oluyor. hadi alayım dedim aldım ama aldığıma pişman oldum. fırçayı temizlemeniz için resmen bir şişeyi bitirmek falan lazım. mac kullanırken ben çabuk bitmesin diye suyla karıştırırdım ona rağmen bile güzel temizlerdi. bunu denedim çıkartmadı mecburen tamamen ürünü doldurdum. bir şişeyi yarıladım pudra fırçamı temizlemek için. fondöten ve kapatıcı sürdüğünüzü nasıl temizler düşünemiyorum. sınıfta kaldı. bir de açgözlülük edip 2 tane almıştım zamanında o zaman da indirimdeydi.

2 ocak 2016 23:25


8. parama acımama sebep olan ürün. fırçalarımı eğer evde varsa bebe şampuanı yoksa normal sıvı sabunlarla temizliyordum. temizleniyordu da. hiç böyle bir ürün denemediğim için almak istedim. hay almaz olaydım. temizlik 0. iki far fırçamda denedim, sonuç alamayınca sıvı sabunla temizledim tekrar. fondöten fırçama bulaştırmadım bile. alkollü, ağır kokusu da alerji mi yaptı nedir, tıkandım resmen.

ay çok gömdüm ama gerçekten paranıza yazık, almayın.

13 ocak 2016 21:54

9. İndirimde görüp aldığım.. bir işe yarar sandığım..

Hani ürünün şişesinin üzerinde "brush cleanser" yazıyor ya; belki buraları okuyorlardır çok merak ettim sorayım: bu ürünü geliştirme aşamasında flormar'ın Ar-Ge'cileri makyaj fırçası temizlemeyi hiç denediler mi acaba? Hayır zerre temizlemiyor da o bakımdan yani..

Harcamayın paranızı süslüler, buna vereceğiniz paraya 400 mL bebe şampuanı alıp fırçalarınıza kuvet içinde banyo keyfi bile yaşatabilirsiniz. Vermeyin paranızı Flormar'ın aseton bozması ise yaramaz fırça temizleyicisine..

15 ocak 2016 06:32

10. pek bi işe yaramayan temizleyici. zamanında almıştım.. kokusu, temizliği, elle tutulur hiç bi yanı yok. Sırf bitsin diye fırçalarımı temizlerken jellerin içine karıştırıp karıştırıp kullanmıştım. En azından boş kutusunu kullanıyorum.

22 nisan 2016 13:51