girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25)
  • medya (3)

1. (link: https://www.youtube.com/watch?v=kQXvs2OX4k8&feature=youtu.be portekizcesi)'ne hayran kaldığım, kendini geliştirmiş (gbkz: adnan oktar) (gbkz: kedicik)lerinden biri.

(link: https://www.youtube.com/watch?v=4lUg8AJT_s0 ingilizce) konuştuğu videolar da mevcut.

15 kasım 2015 20:58 15 kasım 2015 20:59

2. Adnan oktar' ın birbirinin aynısı olan kediciklerinden biri. Kedicik olduğundan bihaberken takip ettiğim blogger/ vlogger aynı zamanda.

16 kasım 2015 17:43

3. inanamıyorum! snapchatten, instagram'dan takip ettiğim kişi kedicik çıkmış! kendisiyle bir kez konuştuğumda moda tasarımı işi yaptığını 16 saat çalıştığını söylemişti. bilemedim.

19 kasım 2015 00:31


4. Konuşmalarında "komünistler müslüman olamaz, Komünizm allah'ı reddeder"

"Tüm Müslümanları severiz"

"Sadece müslümanlar <3"

Minvalinde söylemleri sık sık kullanan oluşuma/topluluğa/gönül bağına (artık kendilerine ne diyorlarsa) mensup biri sözkonusu olunca, şu coğrafyada yüzyıllardır uğruna kan dökülen "düşünce özgürlüğü"nü bi takım sözlük yazarlarının aklına getirmeye vesile olmuş kadın.

Sevgili duyar kasan süslü yazarlarımız; sizin yaşınız kadar özgürlük kavgası verildi bu topraklarda. Ya siz bize ne anlatıyonuz hacı ? (Aynen yazıldığı gibi okumak suretiyle)

19 kasım 2015 00:55 19 kasım 2015 00:56

5. Bazı şeyler sırf " işini iyi yapıyor ama " diye desteklenemez/ desteklenmemeli. Ha bu kişi çok sevdiğiniz birinin hayatını kurtaracak bir doktorsa o ayrı. O zaman " ister ona mürit olsun ister öbürüne, yeter ki kardeşimin/ annemin/ kocamın vs. Hayatını kurtarsın yeter " dersin.

Ama bazı şeylerin bitmesi için tepki göstermek lazım. Hele ki ortada tehlikeli fikirler, tehlikeli topluluklar varsa... teknolojinin nimetlerinden dibine kadar faydalandığımız bir çağda yaşıyoruz. Azıcık bir araştırmayla ne demek istediğimi öğrenebilirsiniz. Zaten bazı yazarlar yeterince güzel anlatmış, bağlantılar vermiş.

Söylemek istediklerimi en yumuşak şekilde anlatmaya çalıştım. Herkes tercihinde tabii ki özgür ama birazcık daha sağduyulu olmalıyız bence.

19 kasım 2015 01:06

6. (Yazar: bb cream)'in yerine ben cevap veriyorum.

Estetiksiz halini (link: https://youtu.be/b9mNHWymXsM bu videoda) görebileceğiniz kişi. Sarışın olan da kardeşi galiba.

19 kasım 2015 02:44

7. Aslında bu kişinin kedicik olduğunu dün gece tamamen tesadüf eseri öğrendim. Biraz da buranın katkısı var. Buradaki yorumları da okuyunca tamam bu kesin kedicik dedim. Zaten A9 kanalındaki yayın videolarında sesini duyunca tamamiyle ikna oldum zira zaten snapchatten ve instagramdan takip ederken duyuyordum. sesini duyduğum an şok oldum. Aklı başında eğitimli (gizlinot: gerçi eğitimli olsa kaç yazar, oradaki kediciklerin hemen hepsi eğitimli) bir insan niye böyle yapar ki dedim. Ama programın formatını, (gizlinot: bana göre) konu mankenleri(?)nin neyi ne yönde savunduklarını, fikirlerini apaçık beyan edip etmediklerini vs. bilmiyordum. Canım abim benim kahramanımdır, ansiklopedi gibidir, her şeyi bilir. Bazen böyle anlamsız şeyleri de :/ ama bilmesi işime geldi zira bu program ve kediciklerle ilgili olayı ondan öğrendim. Ben çok muhafazakar bir insan değilim, müslümanım fakat sorsanız namaz, abdest yoktur, ama yine de bu saçma programında bile ne yorum yapacağımı bilemedim. Kız kalkmış kuzey ışıkları çok güzel allah yaratmış maşallah diyor. İnşallah diyor, maşallah diyor. Kimsenin dinini eleştirmem de, komunizm karşıtı savunmalar barındıran bir programda böylesine bir insanın bulunmasına çok şaşırdım. Hani sevgi, hani not hate gizem?? İnstagram biosuna yazmakla olmuyomuş değil mi?? O halde sen neden sadece müslümanların kabul edildiği, komunizmin reddedildiği sözde inançta kendine yer ediniyorsun??? Reddediliyormuş, löl. Bu programdan sonra bu kızın bırakın aklı başında olduğunu düşünmeyi, aklının olup olmadığından da emin değilim. Bence yok <3 bi de videolarda montajla göğüs büyütmek <3 harikasın gizem, ama malesef note hate değil, hate...

11 kasım 2016 00:49


8. adnan oktarın kediciği olup, biosuna oraya buraya sürekli tekstil işindeyim moda sektöründeyim diyip yalan konuşan ve izleyenleri bir fiil kandıran vloger, bloger. her ne haltsa. binlerce izleyeni olması şaşırtıcı. keza kedicik olup kendini işfa etmesi daha şaşırtıcı.

5 aralık 2016 11:07

9. inanamadığımdır kendisi.

bende baya eskiden beri takip ediyorum kendisini. ama kedicik olduğunu öğrenince çok net soğudum. neden mi derseniz de yukarı da bir süslünün yazdığı gibi, işini iyi yapıyor ama diye bazı şeyler mazur görülmemeli. aklı başında, mantıklı bi insan asla böyle bi programın takipçisi yada müriti olamaz.

süslü gene ufkumu açtı, teşekkürler süslüşler.

21 aralık 2016 17:27 21 aralık 2016 17:27

10. Akıbetini merak ettiğim kedicik. Ama içerde o da bence. Instagram hesabını kontrol ediyorum ara ara, hiç sesi çıkmıyor.

13 temmuz 19:42