4.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (46)
  • oylar (17)
  • medya (1)

46. Yağmur Vardarın önerisiyle edindiğim ilk primerim. Özel bir günde kullanmak icin almistim.Cildim karma çok güzel sağlıklı bir ışıltı veriyor ben çok seviyorum.

11 ağustos 20:06

45. Ürünü ilk aldığımda indirim olmadığı için küçük küçük kullaniyordum bitmesin diye sonra aman dünya bana güzel diyip kullandıkça da bitmediğini gördüm 30 ml ve gerçekten cok güzel bir baz. kuru ciltli ya da kuruya dönük karma ciltler için belki nemlendiriciden sonra kullanılması gerekebilir sağlıklı bir canlılık katıyor üstüne aydınlatıcınızı geçince aydınlatıcının kalıcılığını ve parlamasını da arttırıyor iyi bir ürün bence

11 ağustos 01:38

44. Çok güzel ya. Çok seviyorum vallahi. Makyaj yapmasanız bile nemlendirici olarak kullanabilirsiniz, çok iyi nemlendiriyor. Yüzünüze sağlıklı güzel bir ışıltı katıyor.

Fondoten, kapatıcı kullanmadığım için onlara yorum yapamayacağım ama farlara etkisine kefil olabilirim. İkinci tüpümdeyim.

11 ağustos 01:22


4

43. Uygun fiyatı ve performansıyla gerçekten mutlu eden primer.Primer için çok para harcanması taraftarı hiç değilim,hatta primer insanı da değildim.Lakin gece cıkıyorsam artık kullanıyorum makyajımda.Nemlendiricen bile primer oluyor nasılsa ama bu primer tek basına surulduğunde de glowy bir efekt veriyor onu cok seviyorum.Fondoten-bb-cc hepsinin altına olur,veya karıştırılarak da kullanılabilir,yapısı çok hafif.Tek başına da oluyor dediğm gibi,güneş kreminin üstüne.Ben bunu Ojelerfora'dan duymuştum.Bunun şeftali tonlusunu da çıkarsalar da Glamglow'a o parayı vermesek.

2 ağustos 12:38

42. Asla pişman etmeyecek mükemmel uygun fiyatlı makyaj bazı. Çok yeni tanıştım kendisiyle ama ilk denemede tam puanı kaptı benden. İncecik yapıda, ciltle tam olarak iç içe geçen, sim sim durmayan, sağlıklı görünüm için yaratılmış bi ürün. Primer dediklerine bakmayın ten ürünü kullanmadan tek başına aydınlatıcı gibi de kullanabiliyorsunuz. Ben hem fondötenime karıştırarak kullanıyorum hem de elmacık kemiklerime aydınlık vermek için. Eskiden severek kullandığım maybelline likit aydınlatıcının pabucunu dama attırdı. Çünkü bu ona göre çok daha kolay dağılıyor ve daha doğal bir görünüme sahip. Ürünü eveshop online indiriminden 21 lira civarı bi fiyata almıştım. Sanıyorum orijinal fiyatı da 30-40 lira arası. Anlayacağınız gidip mac strobe cream lere o kadar para bayılmaya hiiç gerek yok. Kapın birer tane vallahi

10 temmuz 00:46

41. 2.sini bitirmek üzere olduğum ürün. İndirim olsa da 3.yü kapsam diye pusudayım ya ben denk gelemedim ya da pek sık indirimde görülebilecek bir ürün değil. Genelde ten ürünü kullanıcaksam ikisini karıştırıp uyguluyorum veya tek başına bütün yüzüme uyguluyorum. Hemen hemen hergün kullanmamla 1,5-2 ay gibi bir sürede bitiyorum. Çok sivilce problemi olan bir cilde sahip değilim ancak bir problem yaşamadım.

Dirty Works radiance cream muadil denmişti bulamadığım birgün şansımı ondan denemiştim ancak kesinlikle benzediklerini düşünmüyorum radiance bence bariz simliydi bölgesel highlight olarak kullanıp bitirmeye çalışacağım bir şekilde

4 temmuz 18:09

40. cilde ışıltı veriyor. Işıltınını kalıcılığı 2-3 saat sonra oturuyor sanırım ama uzun kullanımda sivilcelenme yapıyor.

2 temmuz 21:44


5

39. bayılıyorum bu ürüne. cildi daha aydınlık ve sağlıklı gösteren ancak sürekli kullanımda kesinlikle sivilce yapan bir ürün. ayrıca baz olarak değil de aydınlatıcı olarak ıslak süngerle uygulamayı çok seviyorum. ancak dediğim gibi 1 hafta boyunca baz olarak sürekli kullandığımda sivilce yaptığını gözlemledim. ancak bitince kesinlikle yeniden alacağım bir ürün oldu.

2 temmuz 19:48

38. süslülerin yorumlarından sonra çok merak edip indirimini bile bekleyemeden aldığım ürün. sadece bir kere yüzüme baz olarak sürdüm, onun dışındaki her kullanışımda fondötenimle karıştırdım. fondötenle karıştırdığım zaman fondötenin rengini yarım ton açtığını düşünüyorum. açıcı olarak kullanma fikri bu yüzden çok hoşuma gitti. ışıltı vermesi güzel ancak benim için uygun olmayan bir ürünmüş. sürdükten sonra yüzümde yapış yapış bir his oluşuyor ve o hissin geçmesi için de üzerine transparan pudra geçiyorum. böylece boşu boşuna kullanmış oluyorum bu bazı. benim gibi fondötenlerin ciltte bıraktığı yapışkan hissi sevmeyen süslüleri memnun etmeyecek bir ürün olduğunu düşünüyorum.

21 mayıs 19:46

37. Süslülerin tavsiyesiyle aldığım bir ürün ancak ya ben yanlış kullanıyorum ya da cildimle uyum sağlayamadı. Zira nemlendirme etkisini alamadım. Hafif bir ışıltı veriyor ancak o da hemen geçiyor. Parmaklarımla uyguluyorum fındık tanesi kadar.

16 mayıs 22:49