sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (62)
 • oylar (24)
 • medya (1)

62. Cildimin çok kuru olduğu günlerde makyaj yapmak çok zor geldiği için bunu sürüp çıkıyorum bazen ve kuru görüntüyü az da olsa alıp daha sağlıklı gösteriyor. Ayrıca sanırım öyle bir vaadi yok ama hafiften gözenekleri de gizliyor.

1 ocak 18:18

61. severek kullandığım harika bir ürün 

fondötenin altına değil de fondötenle karıştırarak kullanıyorum öyle daha etkili bir sonuç alıyorum bence gerçekten içten gelen bir ışıktı katıyor cilde

4 kasım 2018 17:13

60. sözlükteki yorumları gördükten sonra gerçekten golden rose yapmış mı yahu diye düşünerek aylar önce almıştım. hiç elim gitmiyor. ne ışıltı veriyor ne de yüzü nemlendirip makyaja hazırlıyor. bunu anlamış olacaklar ki daha parlak başka bir versiyonunu çıkartmışlar, o da bildiğin sim banyosu. beğenemedim.

11 ekim 2018 10:58

59. Kupkuru mat cildime uyan başarılı ürün.

Hafif renk açma özelliği var bi kere bi pompa karıştırıyorum yarım ton kadar rengini kırıyor fondötenin.dahası minimal bir ışıltı veriyor cildime.aydınlatıcı olarak kullanmıyorum o amaçla yetersiz benim cildimde ama az biraz canlı ciltte daha iyi durabilir.

Hergün kullanımda bi iki sivilce çıkardı bende o yüzden bi gün kullanıp ertesi gün boş geçiyorum sıkıntı yaşamıyorum o şekilde.

Ama fiyat performans ürünü diyebilirim genele bakınca.

28 eylül 2018 11:40

58. çok başarılı bulduğum bir ürün. öncelikle cildim yağlı ve sorunlu, fakat artık sorunları biraz azaldığından günlük makyajımda kalıp gibi kat duran fondoten kullanmayı bıraktım, genelde o sıra cildim daha sakin zamanındaysa bb krem kullanıyorum. akşam için veya sivilce basan dönemlerde ise mat fondöten. bu ürünü hem bb krem hem de fondöten ile süngerimin üstünde karıştırarak sürüyorum. ekstra yağlanma, kusma yapmıyor. fondotenin yapısını bozmadan tamamen mat görüntüyü alıp sağlıklı bir ışıltı veriyor ama yağlı durmuyor.

bitince alacağım ürünlerden oldu, baz olarak kalıcılık anlamında yararını görmedim ama zaten vaadi aydınlatmak ve fazlasıyla işini yerine getiriyor. sivilce de yapmadı, fiyat performans dengesi çok iyi. yağlı, kocaman gözenekli tenimde aydınlatıcı pek tercih etmiyorum ama ten ürünümle karıştırılan bu baz sayesinde cildim içeriden parlıyor.

28 eylül 2018 11:29 28 eylül 2018 11:35

57. 2015'te zoratenin kullandığımdan dolayı regl dönemim dahil çok az sivilce çıkardım.

Bu bazdan önce L'Oréal'in kaldırılan bazını kullanıyor ve çok da memnundum. Benzer oldukları için (gizlinot: Ben kalıcılıktan ziyade fondöten açmak için baz kullanıyorum) bu bazı aldım. Ancak minik minik sivilce çıkardı. Başta anlamadım ancak değiştirdiğim tek şey buydu. Bir dönem denemek için tek başına cildine uyguladım sivilce sorunum devam etti.

Yapı olarak çok beğensem de ne yazık ki yeni bir arayışına gireceğim sivilce yaptığı için.

Ayrıca normalde yanaklarımda sivilce çıkmazdı (gizlinot: Yanaklarım kurudur) ancak bu üründen sonra çıktı.

18 eylül 2018 19:18 18 eylül 2018 19:23

56. simsiz aydınlatıci niyetine kullanıyorum

baz olarak kalıcı olup olmadığını bilmiyorum şahsen sürsem de sürmesemde aynı .

ama ışıltisi uzun süre kalıyor

no make up - make up için idealdir

gözeneklere hiçbir etkisi yok zaten var da demiyor .

sırf etkisini sevdigimden iki tüp bitirip üçüncüsünü satın aldım

28 ağustos 2018 00:07

55. Simli durmayan,ciltle bütünleşen,cildi sağlıklı gösteren harika bir primer. Makyaj yapmasanız bile cildinizi daha sağlıklı göstermek için kullanabilirsiniz. Neredeyse her makyajımda kullanmama rağmen yüzümde bir sivilcelenme yapmadı. Çok seviyorum çok.

28 ağustos 2018 00:02

5

54. Benim için mac strobe cream muadili üründür. Bereketlidir de ilk almaya başladığımda ürün 15 liraydı şimdi 40 lira olmuş. Senede iki kere falan alıyorum anca bitiyor çünkü ışıltılı bir ten istediğim günlerde önce nemlendiricim arkasından bu ürün üstüne fondötenim mis oluyor. Karma cildimde yağlanma gibi bi durumda yapmıyor bazende sadece aydınlık olmasını istediğim noktalara fondöten altına uyguluyorum oda mis gibi oluyor. Ama en bomba yöntemim makyajı tamamlayıp ıslak sünger ile aydınlatıcı öncesi aysınlatıcı uygulayacağım yerlere sürüyorum üstüne de aydınlatıcı geçince süper oluyor. Diğer girdilerimde de bahsettim. Muadil dururken fazla para vermek saçma geliyor bana

27 ağustos 2018 23:47

53. hem ten ürünü altına hem de sadece aydınlatıcı gibi kullandığım başarılı bir ürün. verdiği ışıltı çok güzel ve cildi bakımlı gösteren bir ışıltı. her tene yakışacağını düşünüyorum

18 ağustos 2018 16:39