sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (16)
 • medya (0)

1. Tanım cümlelerini es geçip direk konuya giriyorum. (gbkz: Finesse volumizing shampoo) bugüne kadar en çok memnun kaldığım hacim veren şampuan. Hatta sadece hacim veren şampuanlar arasında değil bütün şampuanların arasında tek geçerim. Saçlarım boyalı ama kremsiz kullanabiliyorum yani kurutmuyor, verdiği hacim sabah yıkasam öğlene kadar sönen yağlı ince telli saçlarımda akşama kadar kalıyor. Anlaşıldığı üzere memnunum tavsiye ederim. Tabi şampuanların etkisi kişiden kişiye değişir onu da unutmayalım.

1 ağustos 2014 21:03

2. (bkz: down under ince telli saçlar hacimlendirici şampuan) (kırmızı, üstü narlı olan)

bulmak pek kolay değil. saçım uzunken kullanıyordum. saçım hafif dalgalı ve dipleri yağlıdır. bu şampuanı kullanırken hem saçım daha dalgalı ve hacimli oldu, hem de saç uçlarımı kurutmadı, saç kremi kullanma ihtiyacı hissetmedim. hem de saç diplerimi yağlandırmadı (normal şampuanlara göre).

sonra bir ara (gbkz: bioblas)'ın yağlı saçlar için olanını kullandım. o da hacimlendiriyordu ve dalgaları belirginleştiriyordu, ama saç uçlarımı çok kuruttu.

uzunca bir süredir de kepek şampuanı kullanıyorum (clear, head&shoulders, cosmed). bu kullandığım kepek şampuanlarının içinde hacimlendirici etkisi olana henüz rastlamadım. head&shoulders'ın dolgunlaştırıcı bir şampuanı vardı, onu denemeyi düşünüyorum bir ara.

1 ağustos 2014 23:16 1 ağustos 2014 23:16

3. pahalı şampuanlar kullanmadım hiç o yüzden uygun fiyatlılardan 2 önerim var. öncelikle saçlarım siyah,boyasız,ince telli,normal.(gizlinot: 2.gün akşama doğru diplerim yağlanıyor)

1- otacı 10 bitki özlü canlandırıcılı. canlandıcılı ama epey hacim veriyordu saçlarıma. 5-6 senelik şampuanımdı.

2- down under naturals nude hacimlendiricili. bunu yeni kullanmaya başladım oldukça güzel. banyodan çıkınca saçlarım o kadar havalanıyor ki saçlarımı hissetmiyorum sanki.

2 ağustos 2014 00:00

4. Çok farkli markalardan "volume" verdiğini iddia eden abuk sabuk şampuanları denemis biri olarak kesinlikle john frieda'dan baskasina bakmamam gerektigini anlamis bulunuyorum

2 ağustos 2014 00:57

5. Nude hacimlendirici şampuanı öneririm benim ince telli ve düz saçlarımı hacimlendirmeyi başarmış tek şampuandır kendileri. Aşk yaşıyoruz.

23 ocak 2017 16:37

6. Yves rocher ebegümeci özlü şampuanı kesinlikle baya iyi hacim veriyor. Geçen yıl doğum günü hediyesi olarak vermişlerdi alışverişim sırasında o zamandan beri non-stop kullanıyorum. Yine doğumgünü indirimirinde baya bir stok yaptım. İnce telli saçlar için diye geçiyor hatırladığım kadarıyla fakat amaç hacimse farketmeyeceğini düşüyorum.

23 ocak 2017 17:14 23 ocak 2017 17:16

7. Blendax. 24 saat dolgun tutuyor saçları. Bayağı gür görünüyor

23 ocak 2017 17:45

8. bende işe yarayan ürünler, organix'in uzatıcı olanı, restorex ve l'oreal elseve'in siyah-pembe renklerinde olanı oldu. bu aralar sırf elimdekini bitirmek için restorex'i kullanıyorum. hacimden yana yüzüm oldukça güldü tekrar.

23 ocak 2017 23:34

9. Lush'ın Big şampuanı benim gözlemlediğim en iyi hacim veren şampuan. Herhangi bir işlem yapılmadığı sürece kendinden fönlü diye tabir edilen düzlükte saçlara sahibim. Çok ince telli ve sönük saçlı olmamama rağmen yüzümün şekli yüzünden hep saçlarımın daha kabarık, daha hacimli olmasını istedim. Gördüğüm çoğu hacim vaadeden şampuanı da denedim. Hacim verenlerin çoğu arındırıcı ve kurutucu etkilere sahip oldukları için düzenli kullanımda saç diplerime ciddi zararlar verdiler. Big şampuanı ise evet ciddi arındıcı bir şampuan, günlük olarak kesinlikle tavsiye etmem ama haftada bir kullanımı bile yeterli geliyor zaten. Hatta ben kurutmaktan ziyade haftada bir kullanıldığında kuruluğu tedavi edici olduğunu da gözlemledim. Boyalı saçlar kullanırken boyayı hızlı akıtacağını da dikkate alsınlar. Her şeye rağmen yurtdışına çıkarsam, çıkan birini bulursam bitmesine yakın sipariş ettiğim tek üründür kendileri.

23 ocak 2017 23:35

10. organix full dolgunlaştırıcı ve uzatıcı şampuan tüm arayışlarımı sonlandırdı diyebilirim. hem ciddi anlamda saçı uzatıyor hem yağlandırmıyor ve verdiği hacim etkisi kesinlikle kalıcı. ben saç kremi kullanmadığım için kremi hakkında yorum yapamayacağım ama şampuanını kullanmaya kesinlikle devam edeceğim. ben gratis'ten aldım fiyatı 45 tl idi yanlış hatırlamıyorsam.

24 ocak 2017 00:39