sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (168)
  • medya (42)

  168. fiziği çok kötü. evet çok kötü. bakarken içime bir şey oluyor, kemik kemik kemik her yer kemik. zayıflıktan damarları belirgin belirgin duruyor. bunu oldukça zayıf 48 kilo bir kadın olarak söylüyorum, gitsin terapi alsın. normal değil psikolojisi. çok kötü.

  (link: https://www.youtube.com/watch?v=ubJKHEor_38 burda 3:40'ıncı saniyeden sonra ne yapıyor bir de...) aşırı cringe. yaparken de poposuna kalçasına falan bakıyor :d öf...

  12 haziran 12:13 12 haziran 12:29

  167. seviyorum ilaydayi,  videolarda mi yoksa gercek hayatta da mi boyle bilmiyorum ama hani videolarda sey oluyo ya bazen ‘eveet arkadasimla bulustuuuuk burda gulumseme arkadasa bakis sonra tekrar kameraya bakis sonra soyliycek hicbisey bulamama bilmiyorum anlatabildim mi surekli boyle yapiyor ahahshsh birisiyle vedalasirken de vardi hatta kameraya bakis ve susma umarim anlatabilmisimdir de niye yani neden:D kendi izlemiyo mu acaba:( bi garip gorunuyo ya

  19 mayıs 22:21

  166. 17 mayıs tarihli muhabbet kralına konuk olmuş, oldukça az konuşmuş ama güzel özeleştirileri veya değindiği noktalar var bence. Ayrıca kendi videolarına nazaran (gizlinot: Kendi videolarında kötü görünüyor demek istemiyorum) bebek gibi gözüküyor, ben çok beğendim kendisini.

  19 mayıs 04:22

  165. 1-2 yıl önce bir şeyler izlerken önerilenler kısmında denk gelmiştim. Denk geldiğim videonun kapağındaki fotoğrafı şaka sanmıştım. Hani birilerinin abartılı taklidini yapıyor, dalga geçiyor, troll falan sanmıştım. Ama gerçekti(gizlinot: swh) daha sonra kendisini Serdar Öztürk’ün muayenehanesinde gördüm. Önce annesi sonra kendisi geldi. Fotoğraflarla alakası olmayan minnoş ve çok sevimli bir kız. Ayrıca videolarda yüzü falan kocaman çıkıyor ama gerçekte minicik, çok zayıf ve sevimli bir kız. O dönem o makyajları neden yaptı, kendisine neden bunu yaptı asla anlayamayacağım. Ama şuan kendisini diğer çoğu youtuber a göre daha samimi buluyorum. Ayy ne biliyim işte izlerken eğleniyorum..

  ilgili medya:
  1
  16 mayıs 13:16

  164. Eski fotoğraflarına bakıyorum bi insan nasıl bu kadar kendini değiştirir bu kaç estetik sonrası oluyor şoklardayım. Bana düşmez ama mavi lensi çok yapay buluyorum gözlerini kocaman açıyor sanki birşeye şaşırmış ve çok sinirlenmiş gibi geliyor bana sürekli. Eski hali çok doğalmış

  16 mayıs 03:24

  163. ses tonu ve yuzu biraz ebru salli'yi andiriyor.

  15 mayıs 13:28

  162. Kadiköyde bir kuaförde gördüm geçen hafta saç kestiriyordu. Yüzü ufacık ve çok güzel videolardaki gibi bi kız asla degil. Ve gerçekten uzun boylu. Youtubeda arkadaşlarıyla çektiği videoları beğeniyorum sadece.

  14 mayıs 22:37

  161. Yurt dışında çekilen vlogları sevdiğim için arada bir kanalına göz atıyorum. Yalnız londrada geçen bir vlogunu izlerken kızını makyajsız ve lenssiz gören annesinin dediği şey beni biraz yaraladı: "ne kadar güzelsin. Şaşırmış durumdayım, bu kadar güzel olduğunu bilmiyordum. ersin'in dediği doğru. Buna (gizlinot: Makyajsız halini kastediyor) aşık olunur. Ona (gizlinot: Makyajlı halini kastediyor) 'şunu bi yatağa atsam' denir. Nası yatağa atsam dersin."

  Şimdi bunu söyleyen annesi ve erkek arkadaşı. Kadınların görüntüsü üzerinden bu kadar çok spekülasyon ve sınıflandırma yapılmasına katlanamıyorum, hele yakınındakilerin yapması daha da kötü. Sevgili ilayda (gizlinot: Eğer burayı okuyorsan), her halinle güzelsin, değerlisin ve her haline sevgi duyulmasını hak ediyorsun. Ne kadar makyaj yapacağın sana kalmış. Ne giyeceğin sana kalmış. Kimi erkeklerin görünüşün hakkındaki düşünceleri önemsiz. Sen önemlisin. Umarım sana hak ettiğin değeri verecek kişilerle olursun.

  23 mart 12:54

  160. vay arkadaş... o dudak ne öyle?! hele o bakışlardaki mana(sızlık)?

  ilk olarak instagram keşfette görerek dumura uğradığım, youtube camia(!)sından olduğunu öğrendiğim bir kızcağız. ha böyle dediğime bakmayın, o "kızcağız" parasıyla beni ikiyle çarpar, yediye böler, ince ince doğrar. amma velakin hayatta çoğu şey parayla ilgili olsa da her şey para demek değil.

  herhangi bir videosunu izlemedim, izlemeyi de düşünmüyorum. instagram profilindeki güncel fotoğraflarına  ve bu başlıktaki görsellere dayanarak söyleyebilirim ki ortada çok ciddi bir problem var. içeride, ruhta, psikolojide. bakın bunu kötü niyetle, yargılamak, aşağılamak ya da alay etmek için söylemiyorum. bahsettiğim şey tamamen bir "durum tespiti."

  17 mart 02:09

  159. Makyajsız hali makyajlı halinden güzel. Ama bana biraz sıyırmış gibi geliyor..

  17 mart 01:37