yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (234)
  • medya (49)

  1. Biraz önce youtube'un öneriler kısmında görüp izlediğim yeni youtuber. Hesabını 1 ay önce açmış ve şimdilik 1000 küsür takipçisi var fakat ilerde popüler olabileceğini düşünüyorum. İlk dakikalar önyargıyla izledim fakat sonra videodaki uslubu ve alttaki yorumlara verdiği doğal cevaplarla sevdim. Bence mış gibi yapmayan, cidden doğal davranan bir kız. Şimdilik takibe aldım, umarım kendisini gittikçe geliştirir ve hep olumlu yönde değişir.

  22 ocak 2016 18:15 22 ocak 2016 18:19

  2. (link: http://www.suslusozluk.net/g/ilayda-oymak/18141 estetiksiz ) hali çok daha güzel olan youtuber

  22 mart 2016 10:24

  3. alakasız ama yanındaki çocuk da mı estetik yaptırmış yoksa bambaşka biri mi merak ettim :p

  22 mart 2016 10:56 ed.22 mart 2016 19:02


  4. fake olduğu 5 kilometre öteden belli olan ama hala doğal güzelliğe sahip olduğunu iddaa eden kadın. estetik yaptırabilirsin bunu sorgulamak kimsenin haddine değil ama neden doğalım diyorsun be ablacım? ve bazı fotoğraflarda photoshop var. bir insan zayıflasa da yüzü biçimsiz bir şekilde incelmez ve gözleri uzaylı gözüne dönmez. aman neyse bana ne kendi doğallıyla yaşasın. melis ayça'nın başka bir şubesi işte.

  22 mart 2016 23:44 22 mart 2016 23:44

  5. hayatımda gördüğüm en itici insan sanırım, yüzü estetik kusuyor, tavırları duruşu çok itici.

  14 temmuz 2016 22:46

  6. yüzünden estetik akıyor, hala "bu benim en doğal videom." diyor. kimi kandırıyorsun beybi? takipçilerini mi kendini mi? biz he der geçeriz de sen buna gerçekten inanıyorsan vay senin haline. uzun zamandır estetikli fotolarına bakmaktan gerçek halini unutmuş olsa gerek.

  yanlış anlaşılmasın kesinlikle estetiğe karşı biri değilim. insan beğenmediği veya kendini mutsuz eden fiziksel özelliklere sahip olabilir. bunu değiştirmesini istemek kadar doğal bir şey yok. estetiği destekliyorum. güzel olduktan sonra "ayy bunun da her yeri estetikli" demem, "kız hakikaten çok güzel olmuş, helal olsnun" derim. ama lütfen milleti kandırma çabasına girmeyin ya.

  snapten takip edeyim dedim, bir kaç gün dayanabildim. en son tavşan filtresiyle "ben küçük bir tavşanım" diyordu, o oldu takibi bıraktım.

  23 eylül 2016 22:57

  7. görünce son videosunu izledim. kızlara önerisi, çok yemesinler, güzel kızlar var ama şişmanlar, vücutlarına dikkat etsinler miş.

  kafayı zayıf olmakla bozmuş, bende zayıfım fakat bunun bir sınırı var. videosunda, küçüklüğümden beri hep zayıf kızlara özenirdim öyle olmaya çalışıyorum diye anlatmış kendisini.

  zayıf olmak değil, en güzeli sağlıklı olmak bunu unutmayın, özellikle küçük kızlara böyle tavsiyelerde bulunan biri için akıl sağlığı lazım.

  bu ülkede kızlara önerim ne olurdu? okuyun, kendi ekonomik bağımsızlığınızı kazanın, dikkat edin bu ülkede yaşayan herkese, sağlığınıza dikkat edin. birileri 'o' güzel dedi diye 'o' olmaya çalışmayın. siz zaten çok güzelsiniz <3

  23 eylül 2016 23:27


  8. bu yorumu yapmamak için uzun süre kendi içimde direndim ama dayanamadım daha fazla. normalde insanların kaç kilo olduğu üzerine düşünmem, fikir beyan etmem. sağlıklı olduğu sürece sorun yoktur, zaten kimsenin de haddi değildir insanların kilosuyla ilgili yorum yapmak. fakat ilayda'nın özellikle (link: https://www.instagram.com/p/BKjLFShhwIr/?taken-by=ilaydaoymakk şu) fotoğrafına bakarsanız ciddi bir problem olduğunu anlarsınız. görünümü için filan değil fakat anoreksiya nervoza riski sebebiyle bence doktora danışmasında fayda var. çevresinde kimse uyarmıyor mu bu kızcağızı anlayamıyorum. kilosunun normalin altında olduğunu kabul de etmeyip az yeme konusuna da kafayı taktığı için ben endişelendim açıkçası kendisi adına. lütfen yanlış anlamasın tamamen iyi niyetimle söylüyorum bunu, yoksa ister 40 kilo olsun, ister 140 kilo olsun. en azından doktora danışıp değerlerini kontrol ettirse ve sağlığını tehdit eden bir durum olup olmadığına baktırsa bence iyi eder. (bu arada ilk video çekmeye başladığında da zayıftı fakat sağlıklı ve daha fit bir görünümü vardı, bu kadar kısa bir sürede aşırı kilo kaybı yaşamış görünüyor.)

  ikincisi de estetik meselesi. ben de estetiksiz başka bir fotoğrafını görmüştüm, dudaklarındaki estetik o kadar belli ki, bunu inkar etmek bana da biraz problemli geliyor. bilmiyorum ya, ilk izlediğimde sevmiştim ilayda'yı, hala da tatlı bir kız olduğunu düşünüyorum ama bir tuhaflık var. bilemedim.

  24 eylül 2016 00:18 24 eylül 2016 00:19

  9. bu (link: https://www.suslusozluk.net/g/ilayda-oymak/24523 dudaklar) 4 sene içinde kendi kendine şişip o hale geldi herhalde..

  24 eylül 2016 01:40

  10. Görünce korkuyorum.

  25 eylül 2016 01:07