yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • oylar (3)
  • medya (0)

  1. Beklentiye beğeni oranının değişeceği bir ürün fakat yıpranmış elektriklenen saçlarınız varsa yeterli değil haberiniz olsun.Bence saçı ağırlaştırıyor.Günü dahi kurtarmıyor.

  11 mart 2016 01:45

  2. Yaklaşık bir hafta önce Şişli şubesinden temin ettiğim saç bakım yağı.Ben banyodan sonra ıslak saça uyguladım ancak ürün talimatlarında banyodan önce yoğun bakım için de sürülebileceği yazıyor.

  Beklentilerimi fazlasıyla karşıladığını düşünüyorum ne yönden derseniz:

  -Kabarıklığı giderdi.

  -Uzun süredir ombreden yıpranan ve çözümünü bulamadığım saçlarımın canlı görünmesine sebep oldu.

  -Kıvamının koyu olması sebebiyle bana uzunca bir süre dayanır gibi geliyor.

  Ancak gelelim acı yönlerine:

  -Bu herkes için geçerli olmamakla beraber benim gibi ince telli,sönük saçlara sahipseniz saçlarınızın sönüklüğüne sönüklük katabilir bu güzel ürün üzülerek söylüyorum.

  Ancak vegan ürünler ürettiği için benim tercihim bu markanın ürünlerini kullanmaktan yana.Markanın diğer yağlarını da kullanıp bilgilendiririm süslüler.

  2 şubat 2018 19:10

  3. cruelty free olduğu için gördüğümde gönül rahatlığıyla deneyebilmek için almıştım. kullandığımda saçlarıma kesinlikle ağırlık yapmadı. ben kullanırken ilk önce ellerime alıp ısıtıyorum daha sonra saç uçlarıma sürüyorum. kokusu da hoş. alınabilir yani tekrar

  12 şubat 2018 21:43


  4. Büyük ümitlerle aldım ama ne yazıkki memnun kalmadım :(

  Çok kalın yoğun bir yapısı var bal gibi desem doğru olur. Kokusunu beğendim hafif. Ambalajı da büyük bereketli olacaktır.

  Beğenmeme sebebim ise ıslak saça sürdüğümde hiç yumuşatma etkisini görmedim bende ağırlıkta yapmadı -bundan önce kullanıp bitirdiğim superdrug serum çok daha ince olmasına rağmen çok güzel yumuşatıyordı ama silikon içeriyor ve watsonsta satılıyor-

  Ben beğenmediğim saç serumlarını gece çok yoğun sürüp örüp saçımı sabahına yıkayarak kullandım hep çünkü Hindistan cevizi yağı gibi yastığı da kirletmiyor. Ne yazıkki böyle de hiç memnum kalmadım. Saçıma bu şekilde maske olarak kullandığımda bile bi yumuşatma bi onarma etkisini görmedim. Ayrıca içinde bolca silikon olduğu için saça çok sıkı tutunuyor ve durulamak çok ama çok zor oluyor. Saçlarım kalın telli ve boyları kuru olduğu için şampuanı diplere uygluyorum normalde akan köpükle boyları da yıkanıp yeterli temizliğe ulaşıyor. Ama bu ürünü kullandığımda boylarını da köpürtmek zorunda kalıyorum ve daha çok kuruyor. Faydasından çok zararını görüyorum böylece. Önermiyorum maalesef.

  Hala saçımı güzel yumuşatan cf silikonsuz saç serumu bulamadım öneriniz varsa mesaj atarsanız çok sevinirim

  12 mart 2018 14:35 12 mart 2018 14:37

  5. dipleri yağlı, uçları kuru boyalı saçlarımın memnun kalmadığı ürün. argan yağlı olduğuna açıkçası inanmıyorum. saçlarımda dökülme problemi olmamasına rağmen bu ürünü kullandığımda avuç avuç döküldüler, üstelik saçlarımı ağırlaştırdı ve kabarmasını-elektriklenmesini önlemedi. herhangi bir market kremi dahi bundan iyidir. isananın nadir falsolu ürünlerinden.

  21 ekim 2018 14:11

  6. Uzun duş sonrası saç rutinimin bir parçası. Benim saçlarım uzun,gür,kıvırcık ve uçları kuru. Duştan sonra saç uçlarıma bu yağı ve boylarına pantene belirgin bukleleri sürüyorum. Sonra boy ve uçların tamamına diplerime getirmeden çok az miktarda saç köpüğü sürüyorum. Bu şekilde hem tutuş hem esneklik artıyor. Tek başına bir numarası yok bunun dışında.

  8 ağustos 2019 00:07

  7. şu ana dek kullandığım saç yağları arasında en iyi olanı. diğer yağlar 1 pompa sıksam dahi saçımı aşırı yağlı gösterirken isana sadece kuruluğunu gideriyor. ve de çok güzel kokuyor. bu yağı sürdükten sonra saçım resmen sağlıklı ve parlak duruyor.

  daha önce urban naturals, pantene, gliss ve kore'de mise-en-scene'in saç yağlarını kullanmıştım. hepsi de saçımı sanki günlerdir yıkamamışım gibi yağlı gösteriyordu.

  saçım çok ince telli, dipleri yağlı ama boyadığım için uçları kuru.

  ayrıca almanyada 1.5 euro iken burada 24 liradır. indirimde 12 liraya da alınabilir.

  23 kasım 2019 22:09


  8. kokusuna bayılıyorum. ince telli kuru ve kabarık dalgalı saçlarımla iyi anlaştı bu ürün. kıvamı bal gibi, yoğun. ama kesinlikle ağırlaştırmadı. bereketli kendisi, iki ayı geçti ve yarıya bile inmedi bolca kullanmama rağmen. bu yönden hoşuma gidiyor. yeniden alınabilir. hiç bi üründen mucize beklemem, daha önceden avonun saç yağlarını kullanmıştım ve avondan daha iyi olduğu kesin en azından içinde doğal yağ olduğu anlaşılıyor. taramayı çok kolaylaştırdığını söyleyemem kendim için fakat yumuşatıyor parlatıyor üstelik cruelty free e daha ne? bence denenmeli. 

  18 ocak 2021 11:57