isana saç köpüğü

0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • oylar (0)
  • medya (1)

1. rossmann'larda satılan saç şekillendirici köpük. birkaç çeşidi bulunuyor. vitaminli, hacim veren vs.

lila renkli hacim veren çeşidini kullanıyorum. saçımda kalıntı bırakmıyor. saçımı sertleştirmiyor. saçı şekillendireceğim derken kazık gibi yapan köpükleri hiç sevmiyorum ben. buklelere güzel şekil veriyor. yapış yapış olmuyor. gerçekten de saça bir miktar daha fazla hacim veriyor. sözünü de tutuyor yani. tek eksi yönü bu çeşidin, kokusu pek güzel değil. fiyatı da çok uygun, 6 tl gibi bir fiyatı var. ben uzun zaman çeşitli pahalı markaların köpüklerini kullandım. bu köpük de onlarla yarışacak işlevde bir ürün bence. onun için fazladan para bayılmaya da gerek yok olmadığını düşünüyorum.

hatta bu köpükten memnun kalınca seyahatlerde kullanmak için seyahat boyundan da aldım. ama hacim veren çeşidinden değil, turuncu gibi (gizlinot: turuncu desem değil kırmızı desem değil, değişik bir renk ) renkli ultra güçlü olanın seyahat boyu vardı. ondan da çok memnun kaldım. ultra güçlü olmasına rağmen kararında sürerseniz saçı çok sertleştirmiyor. bu çeşidi bir de güzel kokuyor.

11 mayıs 2014 11:37 11 mayıs 2014 11:42

2. hiç işe yaramayan saç köpüğü .indirimde görüp belki işe yarar die attığım ürün numara numara en sertini almama rağmen cıııkk bi işe yaramıyo boşuna almayın

10 ocak 2015 21:02

3. yaklaşık 3 yıldır bıkmadan usanmadan isana saç köpüklerinden turuncu olan 3 numaralıyı kullanıyorum. doğal saçım dalgalı bu yüzden bu köpük ile birleşince harika buklelere merhaba diyoruz! Beğenerek kullanıyorum.

Rossmandan satın alabilirsiniz.

15 kasım 2015 22:03

4. mor olanını kullanıyorum.

saçlarım ince telli ve doğal olarak sönük kalıyorlar.ıslak saçımı taradıktan sonra saçıma sürüyorum ve saçımı sadece fön makinesiyle kurutuyorum.

sonuç saçlarım yumuşacık ve dalgalı bütün pahalı saç köpüklerini sollar.

25 kasım 2015 19:15


5. Buradan kendilerine şiir yazmak istediğim ürünlerdir. Turuncusu benim gibi kıvırcık ama elektriğinden buklesi olmayan saçlar için yapılmış sertlik vermeyen ve kıvırcık belirginleştiren bir ürün. Bu dünya tatlısı şeyin bir kokusu var aman Allah. Keşke saçım uzun olsa da sürüp sürüp koklasam okulda. Morunu kardeşime aldım hacim verici o da ama kokusu çok güzel değilmiş onun. Rossmann'ın yaşadığım şehirde olmaması kocaman kalp kırıklığı yaşaasın stok yapmalarımız. Fiyatı da indirimde 5 liraydı.

25 kasım 2015 21:04 25 kasım 2015 21:05

6. dalgalı saçlıyım, turuncu olanı aldım. gerçekten de saçı ağırlaştırmıyor, sertleştirmiyor. dalgasını da belli ediyor ama emin olamadım ben bu dalga işinden. sanki bende çok demode duruyo. belki de maşa yapıp üstüne denemeliyim. ama vaatlerini yerine getiriyor bence.

28 kasım 2015 18:58

7. Saçı yapış yapış yapmadan biribirine karıştırmadan ağırlaştırmadan çok güzel minik minik bükleler yapan saç köpüğü.bende turuncusu var gerçi saçımı biraz kuruttu gibi ama verdiği görüntü çok hoş

10 aralık 2015 02:47

8. Saçlarım dalgalı, bugün turuncusunu aldım. Hemen kullandım ve sonuçtan çok memnunum. Sönmüş saçlarım fönsüz bile çok şekilli şukullu hoş oldu ve gayet hacimli duruyor. Bir de morunu alacağım hacim verdiğini iddia ediyormuş bakalım o nasıl yapıcak. Sonuç olarak; yes be kardeşim! bir daha alırım.

Edit: mor olanı ince telli gür olmayan saçlarımı fön çektikten sonra 1 saate kadar sönmüş halinden kurtardı. Saçlarımı hiç bu kadar hacimli görmemiştim. Vazgeçilmez bi ürün oldu benim için artık.

11 aralık 2015 00:10 30 aralık 2015 03:52

9. saçlarım ince telli ve dalgalı ama böyle bir ürün kullanmadığım sürece sadece kabarık gözüktüğü için turuncu olanını satın aldım ve sonuç beni tatmin etti, özellikle ıslakken değil de yıkayıp kuruttuktan sonra saçlarımı gevşekçe örüp yirmi dakika falan öyle tutup bu köpükle sıkma hareketi yaparsam uçlardaki bukleler tüm gün sabit kalıyor, saçı yağlı göstermiyor, sertleştirmiyor ve kokusu da rahatsız edici değil; tekrar alırım.

22 nisan 2016 18:08

10. Lise yıllarımdan beri her marka ve fiyatta ürün kullanmış biri olarak diyorum ki fiyat performansı en yüksek kopuktur. Sertleştirmeden buklerimi çok güzel bir şekilde belirginleştiriyor.

John Frieda en iyisi derdim ama bir daha yüzüne bakmam sanırım.

22 nisan 2016 19:04