sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (10)
 • medya (0)

1. Kadıköy çilek sokakta boğa tarafından girince solda merdivenle inilen alt katta bir dükkan var (adını bilmiyorum) ve Kozyatağı 'nda perşembe pazarında özellikle pazarın sonuna doğru zara ürünlerini satan bir tezgah var (yukarı taraftan cicekcinin yan tarafindaki kısımdan girin duz epey yuruyun) Kozyatağı pazarını tavsiye ederim sağına soluna tüm kollarına girin markasız olsada bakın . Sonradan aklıma geldi Pendik te belediye binasına yakın ali mağazası var ihrac fazlası urunler oluyor sanirim etiketler yirtiliyor oradan iki kot pantolon aldim 30 liraya biri mustang di hatta diğeri markası bilindik değil ama kot taş gibiydi ikisinden çok memnun kaldim defolu oluyor iyice bakinda alın .

5 nisan 2018 22:09 5 nisan 2018 22:20

2. Taksim -iş merkezi ve terkos çıkmazı diyorum. Lise yıllarımda ne istediysem buradan buldum, özellikle iş merkezini iyi karıştırmanız gerekiyor. İş merkezi'ne ait baya zara ürünüm var. Hatta bir keresinde mango dahi yakaladım ama daha sonra asla denk gelemedim. (gizlinot: fark edeceksiniz genellikle etiketi kesiyorlar, benim gittiğim yer kesmiyordu.) (gizlinot: satıcı modeli kötüyse bile satması kolay oluyor demişti lol) Tek kusuru bazı tişörtlerin yakalarını ve etek kısmını kesiyorlar.

Önerim iş merkezi'nin alt kısımlarına inmeniz, giriş kısımları pahalı oluyor. Terkos'un büyüsü ise merdivenden inince. Ben 5,6 ay orayı keşfetmemiştim bile, kördüm galiba. Terkos'da defolu üründen çok instagram'da gördüğünüz butiklerin (gizlinot: Örneğin carpe butik) ürünleri var. Çok daha ucuza satıyorlar. O tür genç ruhlu tişörtler şortlar seviyorsanız bir bakmaya değer bence.

Ha, şu an eskisi kadar iyi mi bilmiyorum, çok nadiren uğruyorum. Ucuz ve iyi bir şey aramak için çok karıştırmak gerekiyor. Sanırım çoğunluğun artık keşfetmesinden dolayı.

Edit: imla gibimsi.

Edit 2: gizli nota ' " ' işareti ekleyince gizli notluktan çıkıyormuş, bunu öğrendim. Neyse o hata da düzeltildi.

5 nisan 2018 22:27 5 nisan 2018 22:38

3. Kızlar ben de terkos diyeceğim. Hatta bir arkadaşım vardı. Instagramdan kendisi butik açtı. Terkostan aldığı 5 tllik ürünleri orada 20 tl ve üzerine satıyordu... valla kızlar ben terkostan bundan yıllar önce 5 tlye aldığım kazakları, tişörtleri hala giyiyorum. Yolum düşse yine gider alırım:)

5 nisan 2018 23:36 5 nisan 2018 23:45

4. Terkos değildir. Giyilebilir bir şey bulabilene aşk olsun. 3-4 sene önce güzeldi orası.

6 nisan 2018 00:26

5. defolu değil de pazarlarda ihraç fazlası mallar olabiliyor. ben sürekli gezerim ve kotondan zaraya kadar bir çok marka bulabiliyorum. pazar gezin bence, hem çok zevkli hem de uygun fiyatlı.

6 nisan 2018 17:03

6. profilo avmdeki koton outlet çok güzel. özellikle zayıfsanız çok güzel kıyafetler bulabilirsiniz. 38 40 bedenin seçeneği daha az ama yine de yüzlerce binlerce kıyafet var. 10 liraya 8 liraya çok güzel tişörtler aldım yazın. bi de 20şer liraya güzel çantalar oluyor. erkek kısmında seçenek az.

6 nisan 2018 18:06

7. butiklerden giysi arayanlara ümraniye'deki butikleri tavsiye ediyorum. ünlü instagram butiklerindeki giysileri yarı fiyatına oralarda bulabilirsiniz.

6 nisan 2018 20:07

8. Beşiktaş'taki pasajlarda defolu Zara, Oysho gibi markalar dahi pek çok markayı bulabilirsiniz.

6 nisan 2018 23:25

9. Sufrajet süslünün girdisini okuyunca ben de anadolu yakası için yazayım dedim:)

Kadıköy çilek sokak'ı bilmeyen yoktur.Özellikle kot almak isteyenlere tavsiye ederim.Yalnız çok ucuz şeyler olduğu gibi fiyatı inditex grubu ürünlere yakın olanlar da var.Bütün mağazaları tek tek gezmeniz gerekiyor.Çok meşhur bir kotçu var ben ordan orjinal bir ceket almıştım.50 tl idi fiyatı.Tepe tepe kullanıyorum çok memnunum.Boğa tarafından girip aşağıya doğru yürürken sol tarafta kalıyor.

Asıl söylemek istediğim yer perşembe pazarı.Erenköy minibüs caddesi üzerinde kuruluyor.Diyar burmanın olduğu sokaktan girin ilk sola dönün karşınıza cennet çıkıyor:)O sokak inanılmaz güzel.Elbiseler etekler takılar yok yok.5 tl'ye elbise aldım kışlık y.london marka.Mango zara ipekyol aklınıza gelen her marka var.Sadece o sokaktaki tezgahları deşmeniz yarım gününüzü alır.İçlerinde defolu olan da var olmayan da var genelde satıcılar söylüyor bu ürünler defolu diye.

Kısaca yolunuz düşerse mutlaka perşembe pazarına uğrayın süslüler pişman olmazsınız.Genel olarak çok güzel bir pazar.Çocuk kıyafetleri dahil.

21 nisan 2018 18:46

10. ilk takısını 5 yaşında pazardan alıp o günden itibaren neredeyse her hafta pazar gezen biri olarak ben de bi kaç ekleme yapmak istiyorum.

Fındıkzade pazarının cami tarafındaki girişten girip 3. aradan sola saparsanız 5 tl ye çok güzel bluzlar satan bi abi var yine aynı girişin bi sonraki sokağından sola sapınca da efsane markalı iç çamaşırları bulabilmek mümkün (fiyatları 20 tl civarı) ayrıca 2 hafta öncesine kadar guessin orjinal etiketi bile üstünde olan pantolonları satılıyodu ama öğrendim ki o tezgah kapanmış maalesef:( bu arada fındıkzadenin sokakları çok sıkışık arada izdihamlar yaşanabiliyo aman dikkat

Diğer önerim de beşiktaş pazarı. daha önce yazılmamış şaşırdım doğrusu çünkü burada da uygun fiyata markalı ürünler bulmak mümkün. özellikle bi tezgah var o kendini hemen belli ediyo zaten.  fiyatları fındıkzade kadar uygun olmasa da mağazadan alacağınız fiyatın yarısına bulabilirsiniz. misal bugün elime ipek gibi parlak kumaşı olan önü düğmeli bershka bluz geldi yanlış hatırlamıyosam fiyatı 30 liraydı. 

21 nisan 2018 20:20