sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (15)
 • oylar (0)
 • medya (1)

1. daha önce serinin köpüğünü kullanıp memnun kalmamın üzerine alıp kullanmaya başladığım şampuan.

öncelikle saçlarım kıvırcık değil ama geniş bukleli dalgası var. son zamanlarda saçlarımın da uzamasıyla volümünü kaybettiğini ve banyodan sonraki gün buklelerin şeklinde bozulma, dağılma olduğunu gözlemliyordum ve bu dağınık görüntü çok hoşuma gitmiyordu. nasıl anlatsam, mesela banyodan sonra gördüğüm o güzel bukleyi sonra göremiyordum. sabitleştirici kullanmayı da sevmiyorum. bu şampuanı da bu yüzden aldım.

genel olarak beklentimi karşıladı diyebilirim. saçlarımın dalgasını korumasında yardımcı olduğunu ilk yıkamada fark ettim zaten. kokusu da çok hoş ve ben sanırım sert değil de böyle yumuşak, kullanması kolay ambalajları daha çok seviyorum. şimdilik iyi anlaşıyoruz. sonrasında farklı bir şey gözlemlersem editleyeceğim.

23 ağustos 2015 11:27

2. Kuaförümün bu tarz şampuanların içeriğinde biraz jöle olduğu için bukleleri belirginleştirdiğini ama bu yüzden de saç döktüğünü söylemesinden sonra ortaya çıkmasını istediğim buklelerim için kullanamayacağım şampuanlardan birisi.

23 ağustos 2015 12:03 23 ağustos 2015 12:04

3. her ne kadar içeriğini beğenmiyor olsam da saçlarımı yumuşacık yapan, buklelerini gerçekten belirginleştiren şampuanım. aynı serinin saç kremini de kullanıyorum. bezelye tanesi kadar krem tüm saçıma fazlasıyla yetiyor. ne kadar durulasam da saçımda kalıp gibi kaldığını hissediyorum ama yumuşacık yapmasından, elektriklenmeyi önlemesinden vazgeçemiyorum. bittiğinde başka bir ürün alayım diyorum ama elim yine bu seriye gidiyor. sanırım uzun bir süre daha birlikteyiz.

23 kasım 2015 11:08

4. Seneler önce blonde serisini kullanıp memnun kalmamıştım. Sonra ne olduysa (merdiven altı üretim miydi) saçlarım elseve şampuanla bozuldu ve dönem dönem süpürge kıvamına gelir oldu.

Dalgalı, kabarık ve uzun saçlarım var (görenler bayılıyor ama ah bi de bana sorun :( ). Kendileri pek kurudur ve 4 gün yıkamasam bana mısın demez. O kadar şampuan denedikten sonra tekrar bi deneyip bakayım dedim ve bu seriye (kremiyle birlikte) başladım. Baya memnun kaldım. Saçlarım yumuşadı, uçlarında kırık dahi yok. Güzel de kokuyor. Çılgın saçlarınız için deneyebilirsiniz.

7 şubat 2016 00:31

5. Saçımı açtırmamdan dolayı kupkuru olan saçlarımı badem yağı kankisiyle birlikte nemlendiren, yumuşacık yapan tatlı şampuan. Fındık kadar yeterli oluyor saçı hemen köpürtüyor. Hoşlanıyorum kendisinden.

27 şubat 2016 21:05

6. bu serinin köpüğünden ve spreyinden çok memnun kalınca paraya kıyıp aldığım ürün. ama beklentilerimi karşılamadı benim. serinin spreyini çok çok seviyorum kesinlikle belirginleştiriyor dalgalarımı (tabi nemli saça uygulayıp kendi haline kurumaya bırakırsanız)

ama bu şampuan ile artı bir etki olmadı. güzel nemlendirdiğini hissettim sadece o kadar

biterse yenisini almam, sorry john

12 mart 2016 18:19

7. Pırasa gibi diye tabir edilebilecek kadar düz saçlarım var. 7-8 ay önce dalgalı saçlı olma hayaline kendimi kaptırıp bioform yaptırdım. Yaptırdıktan yaklaşık 10 gün sonra da bu şampuanı ve serinin saç köpüğünü alıp kullanmaya başladım. Bioformdan sonra saçlarım çok dökülmeye başlamıştı ama böyle bir işlemden sonra bir yere kadar dökülmeyi normal karşıladığımdan çok da üzerinde durmadım. Bu şampuandan da 2.5 şişe kullandım. Tabi aylar geçti bu sürede ama benim saç dökülmem azalmadı. Önce mevsimsel sonra stresten devam ediyodur diyip geçiştirdim. 2.5 şişenin sonunda aklım başıma geldi de şampuanımı değiştirdim ve elseve kullanmaya başladım. Ve ikinci yıkamadan itibaren saç dökülmem bıçak gibi kesildi. İçeriğinde ne var bilmiyorum ama güzel olmadığı kesin. Yarım kalan şişeyi hiç acımadan çöpe attım. Bir daha asla kullanmam. Gerçi bir daha bioform da yaptırmam sanırım :))

8 nisan 2016 23:03

8. ben de bu şampuanı kullanıyorum,5-6 ay oldu. çok da memnundum aslında. buklelerimi çok güzel belirginleştiriyordu.hep düzleştirdiğim saçlarımı bu ürünü köpüğüyle birlikte kullanarak kıvırcık gezmeye başladım hatta.buraya da beğeni yorumu yazayım diye girdim ki saç dökülmesi hakkındaki yorumları gördüm.ve birden kafama dank etti:saçımı döken bu muymuş yaaaa dedim:D vitamin içtim,maskeler yaptım,saç kremi değiştirdim ama saçım dökülmeye devam etti, hiç aklıma şampuan olabileceği gelmemişti.bu aydınlanmayı sağlayan süslülere teşekkür ediyorum.

bu şampuanı kullanmayı da hemen bırakıyorum.

28 temmuz 2016 09:09

9. Diğer john frieda şampuanları gibi saçlarımı avuç avuç döken ama işlevini yerine getirip gerçekten güzel bukleler veren şampuan. Her güzel şeyin bir bedeli var gerçekten hayatta.(ybkz: swh)

28 temmuz 2016 11:13

10. kokusu sebebiyle saçlarımı düzleştireceksem bile kullandığım şampuan. çok bereketli, ufacık sıkanız bile tüm saça yetiyor. kremiyle birlikte kullanınca saçı yumuşacık yapıyor. ama gerçekten çok saç döküyor be sözlük :(

19 şubat 2017 18:03