5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • oylar (1)
  • medya (1)

1. iki aydır kullandığım saç rengi açıcı sprey. go blonder serisinin en etkili elemanı. gücünü içindeki hidrojen peroksitten alıyor. ısı ile etkisini daha da arttırabilirsiniz. saçlarımı kurutup yıpratmadı, turuncumsu bir açılma meydana geldi. ben banyodan sonra temiz saçıma sıkıyorum. saçı biraz ağırlaştırmasına rağmen çok sevdim kendisini. türkiye'de bulamam diye iki şişe yedeklemiştim, artık bunlar bana birkaç sene gider. watsons da yakında getirecekmiş diye duydum. fiyatı fahiş olmazsa deneyebilirsiniz. ben şimdi kremini aldım, onu test edeceğim. görüşürüz.

11 mayıs 2015 00:46

2. saç rengimi boya kullanmadan açmaya kafayı takmış olduğumdan watsons'a geldiğini öğrenir öğrenmez satın aldığım ürün.

yalnız ben bildiğin doğal kahve saçlara sahip olduğum için kutu üzerindeki uyarıdan biraz kıllandım.zira doğal kahveye, platine vs. uygulamayın gibi uyarılar var.yinede şansımı deneyeceğim.

fiyatı 26 TL civarı idi.

bir ay kadar önce loreal sunkiss jelly ile başladığım saç rengi açma macerama hangisiyle devam edeceğim konusunda karar veremedim.loreal daha uygun fiyat ile hem ıslak hem kuru uygulama seçeneği sunuyor.

john frieda sprey ise sadece temiz ve havlu ile kurulanmış nemli saça uygulanabiliyor.

elimde iki üründe var şuanda.ama john frieda ağır basıyor sanırım çünkü okuduğum bloglardan daha etkili olduğu kanısına vardım

12 mayıs 2015 09:18

3. Saç boyatmayı hiç bir zaman cesaret edemedim. Cesaretimi toplayarak bu ürünü aldım, Saçlarımı renk tonuna kadar açabiliyorum. Geçen seneden bu yana kullanıyorum. Saçlarımın şu anki rengini merak ederseniz (link: https://instagram.com/p/1VXQo9QCRo/ tık tık)

4 temmuz 2015 22:01 4 temmuz 2015 22:02


4. watsons'ta yeni serisini görüp tatilde kullanırım deyip aldığım sprey. almadan önce değil aldıktan sonra 3532523 review videosu izledim, delirenler ''saçımı döktü kel kaldım'' diyenler de ''of bayıldım bak sarı obaa'' diyenler de var. Ben iki kere kullandım, ikisi de yarım yamalak bir biçimde oldu ama saçımı açtı, kuruttu mu? hem de nasıl. Fakat zaten haftada iki kere saçımı maskeleyen biriyim pek de umrumda değil açıkcası.

4 temmuz 2015 22:12

5. Türkiye'ye Haziran ayında Watsons ile getirilen ürün. 28,5 TL değerinde. Muhteşem bir ürün diyebilirim. Limon ve papatya özüyle saçı açıyor turunculaştırmıyor. Açık kumral ve sarı saçlıların kullanması gereken bir ürün. Sadece temiz saça uygulanıyor. Saç bakımınızı yaptıktan sonra nemli saça sıkıp kurutun. Anında farkı göreceksiniz. Saçlarımı kurutmadı ve çok memnunumda. (link: http://sultan-iamber.blogspot.com.tr/2015/07/john-frieda-go-blonder-spray-urun.html blog yazımı okumak isterseniz)

5 temmuz 2015 12:01

6. herkes saçlarını mı boyattın çok güzel olmuş diyor ama hayır aslında bu spreye borçluyum. üzerinde yazanın aksine kahverengi saçlarıda çok güzel bir şekilde açıyor ama dikkat üzün süreli kullanımlarda çok kurutuyor. ben bu spreyi yaklaşık 2 senedir belli aralıklarla kullanıyorum, diğer türlü çok yıpratır.

16 kasım 2015 00:56

7. Eğer benim gibi soluk zombie gibi yüzünüz , koyu kullu kumral saçınız varsa ve saçınızda minimum hasar,kuruluk falan istiyorsanız buna hiç bulaşmayın, Cara gibi saçlarınız falan olmuyor arkadaşım.Sıcak iğrenç bir turuncu elde ediyorsunuz.Ha diyorsanız "yok ben uğrasıcam, haftalarımı harcıcam, sıcak ton geçene kadar açıcam sonra geçici boyalarla tonlarım" o zaman kullanın derim.

21 kasım 2015 13:36


8. ikinci şişesini aldığım ürün. ilkini 4-5 aylık bir zaman aralığında bitirdim.özellikle saçlarımın uç kısımlarına doğru uygulamaya çalıştım.

şuan saçlarımın uç kısımları bariz şekilde farklı renk ve bu halili ilk kez görenler boya mı diye soruyor.kullandığım spreyi bilenler bayağı açıldığını ve güzel olduğunu söylüyor.benim saç rengim koyu kumral denebilir ve spreyin etkisini görmek öyle bir iki haftalık bir mevzu değil.uzun vadede net bir etki görülüyor.

25 aralık 2015 09:58 25 aralık 2015 09:58

9. yıllardır kullandığım (bkz: (link: http://www.suslusozluk.net/b/novocrin-extrait-dora-do%C4%9Fal-sa%C3%A7-a%C3%A7%C4%B1c%C4%B1 extrait dora))'dan beni vazgeçiren spreydir. saç açıcıların markadan markaya çok değişmediğini düşünüyorum aslında. john frieda'nın spreyinin kokusu çok güzel ama! şu an 2. şişemi kullanıyorum, memnunum.

1 ocak 2016 04:46

10. Yaz aylarında Türkiye'ye gelen diğer açıcılar gibi kullanıp etkisini gördüğüm fakat saçı aşırı derecede kurutup yıpratan, süpürgeye çeviren saç açıcı olur kendileri. saçınızın rengi açıksa deneyiniz, belli bir süre için, fakat değilse lütfen kullanmayınız, hele ki uzun süre asla!

24 ocak 2016 20:29 ed.27 ocak 2016 19:05