yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • medya (1)

  1. Hiçbir koşulda ilgimi çekmeyen erkek tipidir.

  4 nisan 2015 21:25

  2. türkiye'nin genel erkek özelliğidir neredeyse kısa boylu olmak. 1.60'lık boyuma 7-8 santim topuk giyince sokaktaki çoğu erkekle aynı boyda oluyorum. ama kısa boylu erkek nedense kısa kadından daha az yerilir. mankenlerle sevgili olsa kimsenin gıkı çıkmaz ama sen 1.60 boyunla 1.80'lik birinden hoşlansan sana çemkirilir. kısa boylu erkek yoktur erkek vardır. şişmanlık-zayıflık, uzunluk-kısalık hep kadının başının belası olur.

  sözün özü "kısa yakışıklı" diye tabir edilen tipse ve uslu olursa beren saat'le bile evlenebilir(gizlinot: gerçi kenan doğulu'nun yakışıklılığı da tartışılır).

  4 nisan 2015 21:41 4 nisan 2015 21:42

  3. kimsenin ölsün demediği erkektir. herkes herkesi beğenmek zorunda da değildir. herkesin zevkleri farklıdır. ben de topuklu giysem de benden uzun olan erkek istiyorum yanımda. tercih meselesi. nitekim sevgilim de öyle zaten.

  4 nisan 2015 22:06 4 nisan 2015 22:08


  4. 'kısa erkek hiç erkek'tir bana göre. Yanımda benimle aynı boyda, kısa bacaklarla penguen gibi yürüyen, kısa kolları küçük elleriyle çocuk gibi duran bir erkektense uzun boylu bir erkek isterim.(gizlinot: 170im)

  5 nisan 2015 12:53

  5. yeni nesil uzun diyorlar ya, yalan o arkadaşım (gizlinot: boyum 174) erkeklerin çoğu benden kısa veya aynı ya da sorun bizim okulda (gizlinot: bilemedim)

  tanım: yeni yeni alışılan erkek (gizlinot: ön yargılı olmamak lazımmış) (gizlinot: zor oluyor biraz)

  5 nisan 2015 13:27

  6. büyük bir kısmı benim de ilgimi çekmiyor-bizim bölümdeki pitbull dışında o ayrı bişey (gizlinot: swh ) - küçük elli, küçük ayaklı bide çelimsizse ona elimi anca çak kanka diye uzatırım. bence bu adamlar vücuda karizmaya falan abansın anca kurtarır.sempatik seven kızlarımız da var yada ordan da tercih edeni olabilir.bilinçli dönemlerimde (gizlinot: fazla ergen olduğum dönemleri saymazsak ) 1.85 üstü adamları tercih ettim. şuanki sevgilim 1.95 alıştınız mı 1.85 bile kısa geliyor insana. (bkz: 1.80'i uzun boy sanmak ) boyum 1.65 (gizlinot: swh ) uzun adamlar da biraz minyon hatunları seviyor gibi sanki. ayrıca kısa erkek uzun kadın olayını da seviyorum ben ya. pitbull'cuğum ben de yapardım ama durumum yok.

  5 nisan 2015 14:35 5 nisan 2015 14:36

  7. isterse kadının boyu 1.20 olsun yine de beğenmek çekici bulmak zorunda olmadığı erkektir. Sen nesinki uzun boylu istiyosun demek yanlıştır.

  Neden kadını böyle kısıtlıyoruz.

  Boyu kısa diye uzun boylu erkeği beğenemez

  Kilolu diye zayıf erkeği çekici bulamaz.

  Bazılarına göre güzel değil diye yakışıklı sevgilisi olamaz.

  Yok artık. Beğeniye isteklere de karışın yaa bi o kaldı çünkü.

  Erkek göbekli kel kıllı bir hobit olsa da mankenlerle olabilir. Biz öyle olunca sen kimsin ki de öyle adamı beğeniyosun öyle koca istiyosun denir.

  5 nisan 2015 14:49


  8. aşağılık kompleksleri olmasa iyiler de, o kompleks çok feci. ha belki komplekse sebep olan da bizleriz, bilemem. ama sırf o aşağılık kompleksinin ne kadar yıkıcı olabildiğini gördüğümden beri bana iyice itici gelen erkektir kendisi. hatta biraz da çirkinse muhtemelen yüzüne de bakmam artık.

  hayatı fazla zorlamanın anlamı yok, ben bu konularda eksiğim diye kasıp kendilerini geliştiriyor olabilirler ama bazıları bir şeyleri aşamayabiliyor yine de, yetiştirilme midir aile midir bilinmez, bir karadelik gibi kalıyor o kompleks bir yerlerde ve hiç ummadığınız bir anda patlayıp her şeyi içine çekip yok ediyor.

  istemiyorum da artık kimsenin kompleksleriyle uğraşmak, sizi de kompleksli hale getiriyorlar. fazla farkındalık da iyi değil.

  ayrıca keyfimin kahyası değil kimse. 1.80'den kısaya da kısa derim, 1.80'e orta boy, 1.85 üstüne uzun. ben 1.65'im, ortayım veya kimine göre kısayım. hala daha 1.80'nin altına bakmayı düşünmüyorum, çirkin erkeklere de, komplekslilere de, spor yapmayanlara da. tercih meselesi bence, fazla üzerinde durmanın da manası yok.

  5 nisan 2015 16:15

  9. beğenmediğim erkek tipidir. beğenmeme hakkına da bunu söyleme hakkına da herkesin sahip olduğunu düşünüyorum.

  'senin boyun kaç sanki'

  'pençelerini hemen çıkarmış'

  'doğuştan gelen özelliklere laf söylenmez'

  'kadın hakları, erkek hakları, cinsiyetçilik vs vs...

  demeye gerek var mı?

  pek denildiğini de görmüyorum ilginç şekilde. demek birinin girdisine laf sokmadan düşüncelerini anlatamayan insanlar varmış. (gizlinot: nil ertürk başlığındaki girdim için benden farklı düşünen ve bunu; sataşmadan yazdıkları girdilerle, oylarla ifade eden kişileri tenzih ederim.)

  bir kadın moda bloggerına kalın bacaklı denilmesine şiddetle karşı olan insanlar, kısa boylu erkeklerin çoğunlukla beğenilmediği bir başlığa nedense tenezzül etmemişler.

  5 nisan 2015 16:29

  10. Sevdiceğimdir. Aramızda 11 cm olduğu için hiç de sırıtmaz çok da yakıştığımızı söylerler. Bence de öyle. İlk zamanlar boyuyla dalga geçerdim de ters tepiyor sonra susuyorum.

  5 nisan 2015 17:11