0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2)
  • oylar (0)
  • medya (2)

1. kuru ciltliler için önerilen fondöten. karma cildinle ne haddine bu ürünü almak demeyin pls. yanaklarım kuru ve t bölgeme olan fondöten yanaklarıma olmuyordu. 6 al 3 öde kampanyasıyla alıvermiş bulundum.

su bazlı bir yapısı var. 30 ml'lik tüplü ambalaja sahip. çok sorunlu bir cildim yok (gizlinot: bir kaç sivilce izi ve arada hortlayan sivilcelerim) kapatıcılığı benim için iyiydi. ortadan yükseğe doğru diyebiliriz. çünkü ikinci katı geçmenize müsaade eden bir yapısı var. gerçekten kuru ya da normal ciltli olup ıslak bitişi seven süslüler için oldukça uygun bir ürün.

bir gün tüm yüzüme sürme gibi bir hatada bulundum sanırım yanaklarımda gördüğüm ıslak, sağlıklı bitiş gözümü kör etti ki t bölgeme sürüp mutluş mutluş okula gittim. sonradan o gün çekilmiş fotoğrafa baktım yanaklarımdaki ışıltı, canlı görünüm mükemmel ama t bölgem:( olmuş size bir ayna. geç karşına makyaj yap o derece...

yaklaşık 3-4 aydır kullanıyorum, yarısından az bir miktar kaldı. satın aldığımda 25,95 gibi bir fiyatı vardı. bir daha alacağımı sanmıyorum (gizlinot: zaten shaping stick aldım heyecanla bekliyorum kullanmayı swh)

ilgili medya:
2
17 şubat 19:27

2. öncelikle cilt tipimi belirteyim; t bölgem yağlı yanaklarım aşırı kuru. aldığıma bin pişman olduğum ürün. güya hydrating fakat yüzümde pul pul durdu. bir üründen beklentim cilt rengimi eşitlemesi, cildime nem vermesi ve uygulamasının kolay olması fakat bu ürün bunların hiçbirini gerçekleştiremedi bende. bir kere yapısı hayli kalın, dağıtana kadar öldüm. ikincisi yüzüme ne yaparsam yapayım pul pul duruyor. bu fondötenden verim almak için ya ıslak bir süngerle uygulayacağım ya da az bir miktar makyaj yağıyla karıştıracağım. 

18 şubat 19:25 18 şubat 20:40