yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (69)
  • medya (13)

  69. düşük kirpiklerde çok güzel duruyor ya.. gözleri açıyor. ama çok pahalı burada 200-300lira civarı, aliexpressten 90-100 liraya alınabiliyor oysaki...bu da alixpresste satılan: (link: https://lite.al/VYtcB link) trendyolda da varmışş daha kısa sürede gelir bu: (link: https://lite.bz/kbj0cx link2)

  25 mayıs 01:41 25 mayıs 06:12

  68. Yaptırdığınız yerin çok önemi olduğunu söyleyebilirim. Ben 100 TL'ye kampanya ile yaptırmıştım. Çok pişman oldum evet görüntüsü güzel rimel sürme ihtiyacınızı ortadan kaldırıyor fakat bende alerji yaptı. 2 ay boyunca gözlerim çok kaşındı. Bir daha yaptırmam.

  10 mart 17:54

  67. Yaptırdığınız yerle alakalı olarak memnun kalma durumu değişiyor. İki kere yaptırdım, birinde kirpiklerimi boyamadılar ve yeterlı kıvrıklık olmadığı için hiç memnun kalmadım. İkinci yaptırdığımda ise kirpiklerim tam kıvrıldı ve boyadılar. 1.5 ay boyunca rimel sürmeden gezebilmek çok güzeldi. Rimel sürmekten kaçınıyorum çünkü kirpiklerimi inanılmaz döküyor. Bunda hiç dökülme yapmadı.

  10 mart 10:29


  66. Kirpiklerim uzun,ince,seyrek ve kıvrıktır normalde.Bana bu işlemi bir tanıdığım ücretsiz olarak yaptı.Üzerinden 10 gün geçti ve kirpiklerim hala ilk yapıldığı gibi.Sanırım yapılan yerin kalitesiyle ilgili ya da sizin kirpiklerinizle ilgili tutup tutmaması.Kirpiklerimdeki etkiye gelecek olursa kirpiklerim inanılmaz uzadı ve kıvrıldı.Maskara sürdüğümde tam performans alıyorum ve ipek kirpik yaptırmış ya da takma kirpik takmış kadar etkili oluyor.Gerçekten ben memnun kaldım.Fiyatı pahalı evet ama high end rimel alacağıma bu işlemi yaptırır herhangi bir maskarayla da kirpiklerimden tam performansı alırım.Bu arada ben kullandığım iki rimelden bahsetmek istiyorum bu süreçte.Belki rimel seçiminiz de sizi tatmin etmiyor olabilir.Kirpikleriniz benim tasvir ettiğim gibiyse : maybelline rocket maskara veya beaulis fake it maskara.İkisinin etkisi de çok güzel oldu.

  9 mart 19:49

  65. Az önce yaptırdım ve fos çıktı. Kirpiklerim milimlik derecede kıvrıldı, o kadar kimyasalı yediğimle kaldım. Yapan kadın da şaşırdı ilk defa böyle bir şey görüyorum diye. İki hafta sonra ücretsiz tekrar yapacağını söyledi ve bir bakım yağı hediye etti canım benim. Söylediğine göre kirpiklerim kalın telli olduğundan böyle olmuş. Yani evet kıvrıldı ama o dramatik kıvrılmayı göremedim maalesef. Gerçi benim kirpiklerim allahlık, kıvırıcı bile başa çıkamıyor. Öyle gözümün önünde kara bir perde gibi duruyorlar :(

  9 mart 18:32

  64. çok sevdiğim güzellik uzmanının gazıyla yaptırdım bu hedeyi. ilk olarak benim çok uzun ama yay gibi kirpiklerim için inanılmaz iyi bir seçenekmiş onu gördüm. üzerinden 2 ay geçti hala doğal bir kıvrımı var. bir vaktim olsa tekrar gidicem ama henüz olamadı ne yazık ki.

  biraz güven ve deneyim önemli sanırım. nitekim bahsettiğim kişi eğitimini almış olmasına rağmen güvendiği ürünü kullanmak için eğitimden sonra 6 ay araştırma yaptı. göz çevresinde olacağı için aman süslüler iyi araştırın yaptıracağınız yeri.

  4 ocak 10:22

  63. 300tl verdim burada övülen en iyisi denen bir yere. Eminim iyisidir de. Ama hiç tavsiye etmiyorum 1 ayda etkisi geçti. Ayda 300tl veremiycem. 

  3 ocak 20:04


  62. Doğru yerde yaptırdığınızda rimele en az 1 ay ihtiyaç duymayacağınız işlem, 1 aydan sonra bakımını da düzenli yaptırırsanız daha uzun götürür.

  28 aralık 2019 18:20

  61. Eskiden çalıştığım güzellik salonunda gördüğüm sonuçlara dayanarak sadece "para tuzağı" olarak gördüğüm işlem. Anlık olarak etki gösteriyor ama 10 gün sonra hiçbir etki bırakmıyordu hatta çalışan arkadaşlara sorduğumda onlar da kabul ediyordu çok kalıcı bir şey olmadığını ama müşteriye asla böyle anlatmıyorlardı tabi. Genelde çok ovalamışsınızdır yok kirpiklerinizin yapısından dolayı bozulmuştur vs vs deniyordu. Bir de bakım yapar besler falan diye anlatıyor güzellik uzmanları ama kimyasal sonuçta bunlar nesi bakım yapıyor acaba? Bakım isteyen gitsin badem yağı sürsün.

  Velhasıl istesem iş yerinde bedava yaptırırdım ama yine de istemedim. Güzellik sektörünün koca bir yalan üzerine kurulu olduğunu da yakından görmüş oldum.

  Not: sayfalardaki before after lara asla inanmayın hepsi yurt dışından alınmış fotoğraflar. Üzerine kendi logolarını yapıştırıp Emma yı emine hanım diye yazıp paylaşıyorlar

  28 aralık 2019 16:33

  60. tam bir yıl önce yerel bir güzellik merkezinde 350 tl ye yumi lashes(?) adı altında yaptırdığım işlem. parasını vermiş olduğum bir cilt bakım paketi vardı ama devam etmek istemediğimi söyledim. bunun yerine kalan para ile kirpik lifting yapalım dedim. kabul ettiler ama kirpik liftingi önermem kirpikleri yıpratıyor falan bir sürü bi şeyler anlatıp aklımı çeldiler bu yumi lashes sözde kirpiklere bakım yapıp daha gür daha uzun olmassını sağlıyormuş....

  neyse yaptırdım ben bunu kirpiklerim uzun ve düz olduğundan mıdır bilmiyorum kesimlikle tutmadı. sadece yaptırdığım gün bi değişiklik vardı o da kirpiklerim boyandığı için. sonra araştırdım baktım bu kadın beni tabiri caizse düdüklemiş....

  ben de lifting setini sipariş ettim ve kendim yapmaya başladım. başlarda o kalkık görüntü çokk hoşoma gitse de diğer arkadaşların dediği gib iki göz de aynı olmuyor malesef biri yere biri göğe bakıyor ya da biri fazla kıvrılıyor, -yaptığınız günün akşamı hangi tarafa yattıysanız genelde o tarafın kirpikleri göz kapagına yapışıyor- rimel sürünce bu asimetri daha da belirginleşiyor. yazan oldu mu bilmiyorum ama bir de lifting yapınca ben eyeliner süremiyorum kirpikler çok kıvrık olduğu için fırça göz kapağıma ulaşamıyor resmen. liftinge kısa bi ara verip memnun kalacak mıyım bakacagım...

  28 aralık 2019 12:07