yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (82)
  • medya (0)

  1. Çok baskın bir karaktere sahip olan burç erkeği. Dediğim dedik ve inatçı. Sadece onun bildiği doğrudur. Konuşkan. Kendini dinletmeyi iyi bilir boş konuşmaz. Hatta en etkilendiğim özellikleri budur insanlar ağızlarının içine bakar acaba bu konuda fikri ne diye. Hareketli, uyumlu. Arkadaşlarına aşırı düşkün. Arkadaşlarıyla iyi geçinmenizi çok önemser. Dışarıda grup olarak planlar yapmaktan çok hoşlanır. Sinirlenirse gözü hiç bir şeyi görmez. Aynı zamanda egoist. Övün. Sürekli ne kadar yakışıklı ne kadar güçlü olduğundan bahsedin. Yök canım abartıyorsun diyecektir ama bir süre geçtikten sonra çok güçlüyüm dimi diye konuyu gene kendine getirecektir. Bir de büyümeyen çocuk gibiler hep ilgi hep alaka isterler. Naçizane fikirlerim.

  Edit: aklıma geldikçe yapacağım eklemeler olacak. Sakin kıskandırmaya kalkmayın. Birde kaçan kovalanır tribine girerseniz kaçtığınızla kalıyorsunuz.

  Edit 2: Bu erkekle mutlu olmak istiyorsanız onu kendi haline bırakacaksınız. Bütün gün aramaz sormaz mesajlarınızı görmez. Ama kötü niyetinden değildir. Sadece o an iştedir ya da arkadaşlarıyladır ve dikkati onlardadır. Ama bu sizi az önemsediği anlamına gelmez. Ama akşam eve geldiğinde tüm ilgisi sizdedir. Telefonu çalsa çok önemli bir şey olmadığı sürece açmaz. Bütün gün aramaz ama akşam gelince sizi ne kadar özlediğini söyler durur. Sizde be adam madem bütün gün beni özledin ne demeye bir aramadın sormadın dersiniz. Ee işlerim bitti geldim ya işte der. Kendi haline bırakın. Eğer duygularını kontrol edebilen biriyseniz bu burcun erkeğiyle çok mutlu olabilirsiniz.

  13 ocak 2015 10:54 13 ocak 2015 15:34

  2. Koç burcu kadınıyla anlaşırlar, tabii kimin patron olduğunu belirlerlerse.

  3 temmuz 2015 13:10

  3. koç = kaç

  3 temmuz 2015 21:59

  4. Babası, sevgilisi, kocası, patronu koç olana sabır diliyorum. Başka türlü beraber yaşamak mümkün değil. Bir de işkolikler bu burç erkeklerinden çıkıyor. Sinirlenince çok kırıcılar. Siniri geçince hiç bişey olmamış gibi davranırlar.

  4 temmuz 2015 11:06

  5. allahım yazdıysa bozsun. büyük konuşmayayım ama bir daha istemem ya. adam sinirlendi mi içinden tazmanya canavarı çıkıyor, sakinleşince erol evgin minnoşluğu. ben ikizler burcuyum yemin ediyorum iş inada bindiği zaman müthiş kavgalar ederdik. bi kere kavga ettik ben o ayrılmak istiyor sandım yazmadım, o da öyle sanmış pisliğine konuşmadık uzun süre. allahım çocuk gibiydi ya aklıma geldikçe cinnet geliyor. sonra o, sıkıldım ben ayrılalım olmuyor dedi ben de cevap vermedim bitti öyle. (gizlinot: bitmiştir inş. ) (gizlinot: güvenemiyorum da )

  5 temmuz 2015 02:32

  6. baskı altında nasıl hareket edeceğini bilemeyendir. her şeyi abartmaya meyillidir. kendisini 10 numara gibi göstermeyi çok sever(aslında olsa olsa 2 numaradır), yalanı ve yanıltmayı çok iyi becerir, ufak başarılarını bile çok iyi makyajlar ve satar. yine de kötü niyetli değildir diye ekleyeyim.

  5 temmuz 2015 19:09

  7. Burada herkesin gomdugunu gorunce icim rahatladi. Yalniz degilmisim!

  6 temmuz 2015 00:22

  8. Bunlardan bir tane de bende mevcut. Ama bunu ben kendim istedim. Aşık oldular mı tam oluyorlar diye yıllarca koç burcu erkeği istiyorum diye ortada gezdim durdum. Sonunda dileğim gerçek oldu.

  Evet, çok aşık oluyorlar. Buna itirazım yok. Yeri geldiğinde kendinizi dünyanın en şanslı kadını hissediyorsunuz. Ancak yok yere sinirlenmekte, sinirlendiklerinde sonda bile söylenmeyecek sözleri en başta pat diye söylerler.

  İşkolikler evet, çalışırken karşısında ölseniz de fark etmezler. İşin benden daha önemli dediğinde de başlarlar senden önemli mi olur diye.

  Bi de bendeki modeli mi böyle bilmiyorum ama resmen evde garfield ruhlular yorulmaya tenezzül etmezler.

  Ay kocamı çok mu gömdüm ne, yok yok çok aşığım kocama valla. Ama işte her güzelin kusuru olur. Benimkinin de bunlar. Gülü sevip dikenine katlanıyoruz napalım.

  22 ekim 2015 16:04

  9. aslan burcu kadınının başa çıkabildiği doğrudur.

  fena öttürmüştüm

  7 aralık 2015 01:30 7 aralık 2015 01:42

  10. Tanıdığım tek Koç erkeğinden ve çılgınca aşık olduğum ilk günlerde tüm sözlüklerde okuduğum özelliklerinden yola çıkarsak

  En büyük problemleri bencillik. Gerçekten hayırsızlığı da getiriyor peşinde. Hatta belki nankörlüğü bile...

  En güzel özellikleri de sevdiklerinde istediklerinde hiçbir engel tanımamaları. Victor hugo "sizi size rağmen seven insanlar" derken bu arkadaşları kasetmiş olabilir. Seni sana rağmen istiyor vazgeçmiyor ve sonuna kadar gidiyor, pes etmiyor.

  İşte bu kötü özellik devreye girince iyinin hiçbir kıymeti kalmıyor. Çünkü seni istemediğinde hiçbir çaba sarfetmiyor.

  bu adamlar peşinden koşmayı seviyor. Siz ne Zaman o peşinden koşmalara karşılık verseniz hooop bir soğumalar, bir heves kaçmaları. E o Zaman ben yanlış anlamışım beni o kadar da sevmiyormuş dediğinde bir ilgilenmeler bir daha da özlemeler.

  Bu erkeği elinde tutmak isteyen kadın çok akıllı olmalı. Taktik en büyük kozu olmalı. Beni çok yoran dengesiz bir süreçti. Yakın davransan kaçacak korkusu yakın davranmasan hem istiyorsun? "Neden kendimi geri çekiyim ki!" Diye hüzünleniyorsun. Hem kendimi geri çeksem yanlış anlar korkusu.

  Her güzel günün sonunda "of karşılıklı çok mutluyduk kesin bir şey olacak" korkusu ve sonra aranmamalar, soğuk davranmalar...

  Bir de yalan mevzusu var. Yalanı çok sever ve hayatlarının her alanında kullanırlar. Ben öyle gördüm.

  Gururlular. Çok hem de.

  Üstünlük kurmayı seviyorlar. Yani böyle her şeye karar veren olmayı. Nereye gidileceğine falan her şeye karar verir. Ama kendi istediğini değil senin sevdiğini istediğini seçer. Öyle de düşüncelidir.

  dillerini çok iyi kullanıyorlar. (gizlinot: konuşma anlamında yani asdfaadasf)

  Sonuç olarak tanımaz olaydım dediğim halde başka burçla da yapamam dedirten burç erkeği.

  7 aralık 2015 05:05