yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • oylar (10)
  • medya (3)

  1. koleston un sözüm ona doğal serisi. hatrı sayılır fiyat farkı ve birazcık daha küçük olması dışında diğer seriden bi farkını görmedim açıkcası. yıllardır kullanırım. gayet memnunum.

  8 temmuz 2015 21:50

  2. bakır kumral rengi, koyu kahve saç üzerinde gayet güzel tutan bir renk. kalıcı ve akma yapmıyor. küllü açık kumralı da denemiştim yıllar önce, ondan da memnun kalmıştım. amonyaklı bir boyadır ama saça zarar vermiyor pek.

  (link: http://www.wella.com/retail/en-AR/brand/koleston/collection/product/kolestonnaturals diğer renkler de burda)

  29 ocak 2016 02:43 29 ocak 2016 21:21

  3. Canım saç boyam 11/7 vanilya sarısıyla ayda bir dip boyasi yaparim. en fazla 7.50 tl dir indirimde tadindan yenmez 5 tl olur gidip kuaförde bir dip boyası ise en az 40 tl gerek yok yani. Ayrıca içinden çıkan saç kremide efsane güzel yumuşatır.

  29 ocak 2016 03:30


  4. kolestonun ince kutuda olan saç boyası. doğal diye geçiyor ne kadar doğal orasını bilemem ama uzun yıllar kullandığım hala kullandığım bir üründür. önceleri böğürtlen siyahını kullanmıştım sonra normal siyaha geçiş yaptım nispeten daha doğal göründüğü için. bi ara koyu kahvesini de uzun süre denedim ki en doğal siyah buydu. koyu kahvenin siyahtan bi farkı olmadığını düşünüyorum en azından ilk haftalar tam bir siyah. 2.3 hafadan sonra o canlılık gidiyor. saçımda büyük oranda koyu kahvenin olduğu yıllar tek farkı güneşte kızıl parlamasıydı. onun dışında kalitesine rağmen uygun fiyatlı olmasını ben de çok seviyorum. sadece içinden karıştırma tüpünün çıkmaması ve bunun için ekstra bir kaba ihtyaç duymamız ufak bir dezavantajı bence.

  edit: canlılık gidiyor dediğim koyu kahve renk için. 2-3 haftadan sonra kahve görünmeye başlıyor yani.

  29 ocak 2016 13:13 29 ocak 2016 13:15

  5. kuaförümün saçımı boyamak için karışımda kullandığı boyalardan sadece biri. diğer markaları hatırlamıyorum. ancak 3 yıkamada saçımdaki mor tamamen gidip açılmış haline dönüştü kahverengi gibi alttan alttan sarı parlıyor. memnun kalmadım.

  edit: 6-7 yıkama sonrası alttaki sarılar parıl parıl parlıyor... 2 haftada sarıya dönüşecek olduğunu bilseydim hiç bu işe kalkışmazdım...

  8 ağustos 2016 16:36 12 eylül 2016 01:50

  6. önceden 8 tonlarına boyanmış, dipten koyu kahve çıkan saçlarıma bir kutu 8-0 ile karıştırarak boyayıp, koyu bal sarısı rengini elde ettim. turuncu ya da çiğ bir ton olmadı, yumuşak, karamel-bal rengi bir ton tuttu. oryalle önceden saçımı açmadığım için elbette kutunun üzerindeki kadar açık bir renk beklemiyordum, fakat şu anki rengi çok beğendim. özellikle gün ışığında çok güzel parlayan bir renk.

  ilgili medya:
  1
  21 temmuz 2019 12:44

  2

  7. 5.0 açık kahve rengini aldım. Orjinal rengine dönmek istiyordum aslında. Yaz mevsiminde sarılı,ışıltılı saçları kış ise tek renk sağlıklı saçları beğeniyorum. Bu ürün beklediğimden çok farklı çıktı. Bir kere kahverengi boya kahve değil simsiyah. 20 dakika bekleme süresi ve 20 dakika bekledim ben. Diğer markaların 30-40 dakika olduğunu varsayarsak saça çok çabuk etki ediyor. İçinden çıkan krem süper yumuşatıyor saçı, rengi oturtuyor. boyanın üstünde yazan renk olmaması dışında sorun yok benim için aslında. Çünkü siyah renk kullanmayı  seviyorum. Ama kahverengi isteyen süslüler daha açık tonlara baksın derim.  Kokusu ciğer delen cinsten. Klasik saç boyası yani. Naturals sadece pazarlama taktiği gibi geldi bana. Doğal bir etki vs göremedim saç yapımda. 

  17 ağustos 2019 22:20


  1

  8. İndirimde görüp ombrelerimi düzeltmek için almıştım. Saçlarımı çok yıprattı, taranamayacak hale getirdi. düzelmeleri için kestirmek zorunda kaldım. Tamamı gidene kadar kestirmeye devam :(

  18 ağustos 2019 13:42

  9. arkadaşımın açık küllü kumral saçlarını 7 numarasıyla boyadıktan sonra siyaha dönük garip bir renk yapmış saç boyası. isteseniz o saçın üstüne o boyadan öyle bir renk çıkmaz yani hala şaşkınız nasıl becerebildi bunu koleston. naturals'tan kastı bu olmamalı bir saç boyasının bence.

  1 haziran 2020 00:23

  5

  10. Saçlarımı mavi siyah boyarken en memnun kaldığım marka ve seri buydu.

  2/0 rengi siyah olarak geçse de içinde baya baya mavilik bulunuyordu. Yorumlarında da kolestonun hep daha koyu tuttuğunu ve kolay kolay akmadığını okuduğum için almıştım. Denildiği gibi kesinlikle. Saçlarımı sertleştirmedi ve parlaklığını da sevmiştim.

  En son boyadığım zamanlarda içindeki mavilik miktarı biraz azalmıştı, şuan nasıldır bilmiyorum.

  Tekrar mavi siyaha dönecek olursam gözüm kapalı alırım. Diğer tonlarını hiç denemedim.

  1 haziran 2020 00:41