5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • oylar (1)
  • medya (2)

1. Loreal'in aşırı yıpranmış saçlar için saç maskesi. Bu saç maskesini saçımı her yıkamada kullandım ve yaklaşık beş dakika kadar saçımda kaldı ve duruladım. Sonrasında saçımda inanılmaz bir yumuşaklık ve kolay taranma oldu. Ürünü yoğun bir şekilde kullandığımda sonrasında başka bir ürün kullanmama gerek kalmadı. Taranmayan saçların çok rahat açılmasını sağlıyor. Kuru saçlarıma çok iyi gelen bir ürün.(link: http://www.lorealprofessionnel-tr.com/_tr/_tr/products/fiche_S.aspx?Catcode=Axe_Salon^Axe_Shampoing_S^F1_Sha_AbsoRepair_S&prdcode=CI6&tc=Navigation^Nav_Produits_et_conseils^Nav_Produits_et_services& ürün)

11 kasım 2015 21:59

2. Hic kullanmadım ama kuaforum cok ovdu. Su anda sachane sitesinde %39 indirimle 51.50 tl ye inmiş. hem de 200 ml. alıp deneyesim var.

19 aralık 2015 15:26

3. olmazsa olmazım.. zaten l'oreal saç maskelerini saçlarımı platin yaptığım günden beri kullanıyorum diyebilirim. hem kolay taranıyor hem de inanılmaz bakım yapıyor. arada bir sıkılıp başka markaları denemeye kalksam da tilki gibi dönüp dolaşıp ona gidiyorum. kerastase filan da kullandım ama bana sorarsanız arada hiç bir fark yok, kerastase'nin en uçuk fiyatlı maskesiyle yarışır.. silikon var mı yok mu bilmiyorum ama zaten içeriğinde silikon olmayan hangi ürün bu kadar yumuşak yapabilir ki saçı ?

9 şubat 2016 11:17 ed.31 mart 2016 21:06


4. saçımda bana mısın demeyen yıpranmış saç maskesi

15 haziran 2016 19:21

5. Saçlarım ilk yandığında kestirmekten başka çözümler arıyordum. Uzun araştırmalar sonucunda bu serinin şampuanı, maskesi ve serumunda karar kılmış ve edinmiştim. Şampuanının saçımı biraz yumuşattığını hatırlıyorum ama asıl bomba kesinlikle maskesiydi. Benim iki üç avuç saç kremini boca etmeden ve sadece kremliyken taranan gür saçlarımı yumuşacık yaparak taramama imkan vermişti. Gözlerime inanamamıştım ve duştan çıktığımda serumunu da sürdüğümde saçlarım adeta hiç yanmamışçasına duruyordu. Bir süre sonra sağlıksız saç sevmememden ötürü kestirdim ama ben ne yardan geçebiliyorum ne serden diyeniniz var ise kesinlikle tavsiye ederim.

16 ocak 02:44

5

6. benim gür kabarık dalgalı saçlarıma iyi gelen maske, güzel yumuşattı ve nemlendirdi. ama onarma konusunda saç ürünlerine güvenmiyorum, saçı kestirmediğiniz sürece geçici olarak toparlıyorlar maalesef.

annem kuaförden minnacık bir kavanoz almış, denemek isteseniz küçük boyu da var. kıvamı yoğun olduğu için en azından 10-15 yıkama kadar gideceğini düşünüyorum. (gizlinot: her yıkamada maske yapıyorum)

19 temmuz 00:59