yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (45)
  • oylar (69)
  • medya (4)

  1. sözlükten ürün denemem için bana gönderilen ürün.Gelelim yorumlama kısmına: saçı tutuşu sıkı, bi konforlu hissettirdi. Bu açılardan sevdim. Kokusu beni baymadı. Doku kazandırdı. Ben saçımı kıvırcık yapıp sıktığımda korumasını sevdim. Sanırım bu kadar yorum alınması için yeterlidir diye düşünüyorum. Saçta anormal bir sertlik yapıp yapmadığı konusunda bekledikten sonra emin olmak istiyorum. Ayrıca paketleme o kadar şık ki, al beni al beni diye yemin ederim bağırıyor. Teşekkürler sözlük. Bayıldım. Kim hediye gelmesine mutlu olmaz ki? Tekrar teşekkürlerimi sizlere gönderiyorum.

  6 eylül 2019 10:53

  5

  2. sözlük tarafından denemem için yollanan sprey. öncelikle çok teşekkür ediyorum. 

  kokusuna bayıldım! saçı sertleştirmiyor. köpüğüyle şekillendirdikten sonra sıkıyorum. ilk izlenimim olumlu. kullanmaya devam ettikçe editleyeceğim.

  edit: ben bunu baya baya bi kullandım köpüğüyle beraber, ama sonra saç şeklimi değiştirdiğim için kullanmayı bıraktım. çok gür saçlarınız yoksa uzun süre gidiyor iki ürün de. benim sadece kutunun yarısı bitmiş, annem de kullanıyor ara sıra.

  spreyin kokusu çok güzel, saçı sertleştirmemesi güzel, taradığınız anda yok olması güzel. vaatlerini yerine getiren bir sprey. ben tekrar almam biterse çünkü saç spreyi kullanma alışkanlığı olan birisi değilim ama kullansaydım tercih edebilirdim.

  6 eylül 2019 21:22 17 haziran 2021 16:46

  5

  3. Yurt dışına gidince stok yaptığım Türkiye’ye gelmesine çok sevindiğim,  çok başarılı  saç spreyi. Argan yağlı olanını kullanıyorum,  saçı tutuşu çok başarılı ama esas farkı  saçı sertleştirmeden hatta yumusatarak  sabitlemesi ve kolayca dağılabilmesi. 

  7 eylül 2019 11:53


  5

  4. Yeni deneme fırsatı bulduğum saç spreyi. Normalde saçlarım çabuk yağlanır. Hele ki saç spreyleri bir saat sonra saçlarımı yağ torbasına çevirir.Ama bu sprey inanılmaz güzel. Saçlarıma banyodan sonra önce köpüğü ile bükle bükle şekil verdim. Saka gibi ama iki kere saçları aşağıdan yukarı doğru kıvırıyorsunuz ve doğal kıvırcık saçlarınız oluyor. Üstelik çok güzel kokuyor. Sonra spreyi ile sabitledim. Bir kere saçımı asla sertleştirmedi. Gerçekten güçlü tutuşu sayesinde su saate kadar saçımın dalgalı görünümü bozulmadı. Ve son olarak saçım hala yağlanmadı. Mutluyum sözlük.

  Ek tavsiye olarak hem köpüğünü hem de spreyini bir arada kullanınca kalıcılığı çok artıyor.

  7 eylül 2019 13:43

  5

  5. ba-yıl-dım!!! bugün sabah saat 6 da arkadaşım ile saçımızı yapıp bir görüşme için evden çıktık. normal şartlarda 2-3 saat anca dayanan saçlarımız hala sabah ki halinde. üstelik elimi saçıma attığımda hiçbir sertlik yok.

  bazı spreylerde ki gibi hafif pudralı bir yapısı da olmaması hoşuma gitti.

  300 ml'lik bir ürün. ben çok saç spreyi kullanan biri değilim o yüzden bana uzun süre gidecek gibi hissediyorum.

  ürünün kapağında koruma var. yani satın alırken daha önce kullanılıp kullanılmadığını anlayabilirsiniz. bu harika olmuş çünkü çoğu ürünü zaten mağazada kullanılmış halde alıyoruz. bu spreyde direk koruma olduğu için artı puanımı da aldı.

  sıkımı kolay, kokusu çok hafif, beni hiç rahatsız etmedi.

  daha tarayınca kaybolma vaadini denemedim ama deneyince güncelleyeceğim.

  ben şimdilik çok sevdim, arkadaşım da sevdi ve satın almak istiyor.

  bitince tekrar satın alacağım bir ürün.

  ilgili medya:
  3
  7 eylül 2019 13:54

  5

  6. ince telli, hemen ağırlaşan saçlara sahibim. saçımı şekillendirdikten sonra normal şartlarda hemen bozulur. 

  saçlarımı sertleştirdiği için saç spreyi pek kullanmıyordum ama beni fazlasıyla şaşırttı. saçımı sertleştirmedi. bu ürün saç spreyi ile beni barıştırdı diyebilirim, oldukça memnun kaldım.  

  bugün  öğle saatlerinde saçıma uyguladım, rüzgara rağmen  akşam eve döndüğümde  saçım yaptığım gibi duruyordu. 

  bu ürünle tanışmama vesile olduğu için sözlüğe teşekkür ediyorum, saç spreyinden beklentilerimi karşıladı.

  saçlarımda görmek istediğim en önemli şey hacimdir, gün sonuna kadar hacmini koruması benim için en büyük artısı.

  sürekli elini saçlarından ayırmayan biri olarak da memnun kaldım. saçlarımı gün içerisinde ellememe rağmen bozulmadılar.

  özel günler için kurtarıcı bir ürün olacak bende.

   bitince tekrar satın alacağım(gizlinot: indirim döneminde :p).  

  bendeki ekstra güçlü tutuş olanı. sanırım farklı çeşitleri de var, güçlü tutuş vaadini gerçekleştiren bir ürün.

  7 eylül 2019 21:27 7 eylül 2019 21:57

  5

  7. Kokusu gerçekten çok hoş ve ağırlaştırmadan yumuşak bir şekilde tutuyor saçı. Sözlük sayesinde deneme fırsatı buldum.

  8 eylül 2019 06:15


  4

  8. İşim gereği saçlarımı topuz yapmak zorundayım ve o saçın bozulmadan 15 saatlere kadar dayanmasını bekliyorum. 8 yıldır istisnasız her işe gidişimde topuz yapıp sprey kullanıyorum. Sayısız marka denedim. En son toni&guy ın saç spreyinden çok çok memnun kalmıştım. Ama sanırım loreali daha çok sevdim. Bir saç spreyinden sadece saçımın şeklini korumasından ziyade taranabilir olması ve saçlarımın kalıp gibi durmamasını bekliyorum. Çok fazla ürün kullanmadan saçlarıma sıkıp taradım ve topuzumu yaptım. O yoğun çalışmada gayet güzel şeklini korudu ve saçlarım ne kalıp gibi durdu ne de ıslak ve yapışmış bir görüntüsü oldu. Zaten taranabilir olmasından dolayı toni&guy ı tercih ediyordum. Yumuşak kalsın ve doğal dursun istiyorum. Kokusu güzel. Benim beklentilerimi karşılayan bir ürün oldu açıkçası. Bittikçe alırım.

  8 eylül 2019 11:59

  4

  9. geçen cuma günü denemem için köpüğüyle birlikte gönderilen saç spreyi.

  henüz bugün deneme fırsatı bulabildim. normalde saç spreyine pek ihtiyacım olmuyor topuz,maşa vs tarzı saç modellerini kullanmam dalgalı ve boyun hizasında biten saçlarım var ve hep açık kullanırım. bugün yorumlamak amaçlı kullandım; öncelikle kokusu çok güzel. saç parfümü gibi kullanabilirsiniz :) lakin biraz sertleştirip tel tel ayırdı benim saçımı ki yorumlara bakılırsa sanırım sadece benim saçımda böyle oldu o yüzden bilemeyeceğim.. tutuculuğunu henüz deneyimlemedim çünkü saçım kısa dediğim gibi toplayamıyorum ama bu şekilde sertleştirdiğine göre tutacaktır. bana hitap eden bir ürün olmadığı için ben tekrar satın almam ama eğer saç spreyi kullanıyorsanız kokusu bence çokzeeel :)

  not: teşekkür ederim süslüsözlük ve loreal kendimi duygu özaslan gibi hissettim sdsadasa. :)

  10 eylül 2019 16:44 10 eylül 2019 16:45

  5

  10. Saç spreylerinden hiç haz etmem. Sebebi de hangisini sıkarsam sıkayım saçımı katır kutur yapması. Sözlük ve loreal ekibi gönderince yorumlamak için tabi ki denedim yine de ürünü. (gizlinot: aramızda kalsın köpük daha makbule geçti :d)

  Bugün saçlarımı maşa yaptım. Normalde maşayı saçım deli gibi tutar. (bkz: kıvırcık saç) bu yüzden doğallaştırmak adına daha çok yağ ile dalga açanlardanım ben. Yağ ile açtıktan sonra bu spreyi kullandım, özellikle de saçlarımın altlarına sıktım çünkü sürekli elim boynumda olduğu ve terlediğimiz için oralar bozuluyor. 

  Tutuculuk, baya iyi. Yani o elimle çekiştirdiğim yerler şu saat oldu hala yaptığım gibi.

  Koku güzel. Ağır değil.

  Saçımı sertleştirmedi. Bu şok edici olandı sanırım. İlk defa bir spreyde bununla karşılaşmadım. 

  Tek sevmediğim şey şu saatlere doğru saçımı biraz kafama yapıştırması oldu. Sprey saçıma ağırlık yapıyor olabilir. Hafif de bi matlaşma gözlemledim. Onun dışında problem yok. Maşalı günlerimde kullanabileceğim bir ürün oldu.

  10 eylül 2019 16:50